Jump to content

Moto Zajednica

Tomos tezga na NBG buvljaku

Recommended Posts

  • Braveheart, 652 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Covek je bas ljubazan i ok i daje savete !!! Kupio sam svecicu i jos nesto za scooter kod njega i utisci su OK !!! A kupio sam i kacigu kod njega :oops: nisam imao vise kinte,teo sam da se vozim ali kazne nisam mogao placati pa jbg. svako se zajebe prvi put :!: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 652 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Pa sta oces za te pare !!!! :roll:

Pa nismo svi ovde bogati ima i Sirotinje !!! :cry:

Voleo bi ja sad da imam kacigu od 600 evra al nemam pa sam zadovoljan i ovom !!! :P

Jednom mi cak ispala ja mislio rascepala se na pola !!! Kad ono nista znaci i nije toliko losa!!! :twisted: Ma to sam kupio odavno samo murija da me ne startuje zbog nenosnje kacige

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Matori je OK na Tomos tezggi, korektan, èak toleriše i malo cenkanja :twisted:

A što se tièe ovih buržuja :baeh: sve su se :shock: usrali noseæi neki Arai ili Shoei od par stotina EURiæa, pazi molim te :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Nisam bas nalazio nesto interesantno na ovoj tezgi, sem sto sam svoju prvu kacigu (najocajnijeg moguceg kvaliteta) tamo kupio... da bi je uskoro video kod kineza za upola manje para... :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina

Narode, jedan od razloga sto neke kacige toliko kostaju je i sto su izradjene od materijala i oblikovane tako da se ne raspadnu pri prvom kontaktu glave sa asfaltom. Bezbednost je u pitanju :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

nije los za neke stvari tipa kada hoces nesto da budzis npr migavci ima univerzalene male doduse za skuter jer sijalica nije jaca od 10w mozes i da zamenis sa njim svoju robu O.K. lik ima i nove gume jedino mu je kofer bio skup za te pare kupis firmiran u Guevari,ali generalno je O.K.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CBR 900RR

Dal' kod njega mogu da nadjem delove za Ctx-a,kao sto su auspuh,rucica za prednju kocnicu,i dobru zadnju gumu 18-aesticu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Auspuh ces sigurno naci na Bubanj-potok pijaci za smesnu lovu, gumu 18 imas sigurno tu na tezgi na buvljaku, a rucicu zavari ako ne nadjess. Mozda ima auspuh kod matorog al' je skuplji, tamo smo ga platili 500din...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CBR 900RR

Auspuh samo 500 kinti...Jel mislis na onaj sto ide ispod sedista,posto mi taj treba?Ne mogu da verujem da je tako jeftin...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

ako se ovo odnosi na na onog starijeg lika sto pored delova za tomos prodaje i delove za MZ i JAWU, imao sam nekoliko losih iskustava sa njegovim delovima ali je uvek bio korektan.

 

ako neko uzima delove za MZ moze se desiti da ne odgovaraju... konkretno prednji lancanik sam dva puta menjao jer ima toliko lufta na osovini da ne bi mogao da ide a da je ne sj..e. svecica je bila krivo narezana pa koliko god da sam je stezao nije dihtovala ali mi je u zamenu dao dve nove.

 

ako neko uzima deo kod njega neka ponese stari i uporedi ukoliko je to moguce da ne bi kao ja tri puta isao zbog jedne iste stvari...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Ekaterinburg Rusija
  • Motocikl: Iz jupiter 5, Ural k 750 custom

Feher, definitivno najaci lik sto se tice delova bez ikakvih problema sve mozes da se dogovoris, drzi Tomos, Javu, MZ, skutere i opremu rade otac i sin i sasvim su korektni, mozda su neke cene malo nerealne ali dobro. Pored toga ima radnju i u Surcinu a telefoni su:

 

011/8440-248

063/7700-386

064/1507-680

 

SVE PREPORUKE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beogad
  • Motocikl: Trenutno ništa

kasnim preko 120 dana za ovu temu, ali da  li neko moze da mi objasni gde se nalazi ta tezga na buvljaku....ili da li ima broj od tog coveka(prodavca)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova

kasnim preko 120 dana za ovu temu, ali da  li neko moze da mi objasni gde se nalazi ta tezga na buvljaku....ili da li ima broj od tog coveka(prodavca)?

12.red, tezga 1341 (levo)

063/7700-386

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

ako se ovo odnosi na na onog starijeg lika sto pored delova za tomos prodaje i delove za MZ i JAWU, imao sam nekoliko losih iskustava sa njegovim delovima ali je uvek bio korektan.

 

ako neko uzima delove za MZ moze se desiti da ne odgovaraju... konkretno prednji lancanik sam dva puta menjao jer ima toliko lufta na osovini da ne bi mogao da ide a da je ne sj..e. svecica je bila krivo narezana pa koliko god da sam je stezao nije dihtovala ali mi je u zamenu dao dve nove.

 

ako neko uzima deo kod njega neka ponese stari i uporedi ukoliko je to moguce da ne bi kao ja tri puta isao zbog jedne iste stvari...

 

Potpuno tačno i više puta potvrđeno a za uzastopni niz godina.

 

Matori ne spori da je kvalitet za kocku, može da nabode i odličan ali zato može da dođe i do teških razočarenja. Kako kaže, on samo prodaje.

Tezga za kojom sedi jeste njegova ali i većina okolo koje koristi kao magacin dok je izložena roba na jednoj, leti čak na tri i više tezgi.

Kod njega najviše poštujem što je jedini koji je uvek tu, uvek kada radi buvljak. Ima kuću negde iza Surčina a zbog potrebe za izuzetno velikim magacinom trenutno pravi novu. Sem pomenutih delova za Tomos, MZ, Jawu, drži i drugi Tomosov program (delovi za vanbrodske motore, pumpe za vodu, kosilice, motorne testere...) a širi se i na moto opremu gde su mu dobavljači mahom Kinezi. Inače, ostala roba je iz Mađarske i Turske a poreklo Tomos delova krije.

 

Sem novih, ako nema nikog okolo ume da ponudi i polovan deo (npr. ''šta će ti štapovi, evo cela viljuška'') pri čemu treba obratiti posebnu pažnju na taj kvalitet takvih delova, neće on ali izrade njega...

 

Kod kupovine uvek savetujem prvo poziv telefonom, dan ranije, jer ako nešto nema ''na pijaci'' kako on kaže, onda donese od kuće gde sigurno ima. Iako izgleda kao baš buvljak uz dekoraciju i scenografiju, ovo je ozbiljan biznis u koji je uključena cela porodica računajući i jako velike pare za robu i zalihe robom pa se tako prema njemu treba ophoditi. Drugim rečima, mogao je taj da ima više specijalizovanih prodavnica po gradu ali nema razloga za tim, mi sami dolazimo na jedno mesto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW R1100GS

Ja sam uzimao neke delove za APN 4. Auspuh, nesto elektronike itd. I bio je sasvim ok i sa niskim cenama. Kacige sam gledao ali su stvarno krs :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja