Jump to content

Moto Zajednica

Automehanicar-pripravnik ( shegrt )

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: EN 500 1996

Automehanicarskoj radionici na Ledinama potreban pomocnik ( segrt ). 

Potrebno je : da bude posten, vrijedan i hoce da radi ( i nauci ).

Uslovi su : radno vrijeme ponedeljak- petak od 10 do 17h, bez vikenda.

Pocetna (zagarantovana) plata je 40000 din.

Probni rad 5 dana uz novcanu nadoknadu.

Za sve ostale informacije pozovite 063/8199431 Drazen

  • Sviđa mi se 7
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1131 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Nadje li koga?Drugar trazi godinama unazad nekog koga bi platio da nauci i da mu pomaze i mrka kapa,niko ni da pita.

Covek zbunjen,kako niko nije zainteresovan da bude placen i da nauci i da za 5,6,7 godina moze da pokrene sopstveni biznis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

Retko ko hoce da bude prljav(ne podcenjujem i sam sam mehanicar)jbg,svi bi hteli da budu odmah direktori ili ako moze da sede po kaficima po ceo dan.

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 493 postova
  • Lokacija: NL / Bgd
  • Motocikl: Honda Vision

Nije samo to, nego tesko je danas nekom verovati a i ako je covek dobronameran obicno naleti na budalu (o oba pravca segrt-majstor). Takve vrste poslova se obicno najbolje temelje na porodicnom bisnisu i to se pokazalo kao najbolje. Druga varijanta je kad je firma vec jaca i moze da zaposljava po ps-u, znaci ugovor, topli obrok, karta za gradski prevoz i plata svakog prvog. Kako kazu cist racun duga ljubav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 16 sati, dfast je napisao:

ugovor, topli obrok, karta za gradski prevoz i plata svakog prvog

I kad ih pitas koliko bi to otprilike iznosilo, ne znaju da kazu  ili odvale cifru vecu nego mesecni pazar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Drugar ima vulkanizersku radnju, ima posla preko glave, radi razbija, on i još dvojica i primi nekog klinca da ga obučava, mali je od prvog dana bio u fazonu "skupim kintu i otvaram svoju radionicu, imaću dva radnika", nije ga zanimalo da nauči išta, samo da bude "gazda".

P.S. nije Ivica u pitanju, mada mi je i on poznanik, iako kontam da nema ideju ko je iza ovog naloga... :DIvice, javiću ti se kad budem u Valjevu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: EN 500 1996

Hvala svima na komentarima.

Danas je bio jedan decko 19 god. Na razgovoru, dogovorili smo se da radi sledecu nedelju ponedeljak - petak pa da u petak pricamo. Djeluje ok i poprilicno " ozbiljan" za svoje godine.

Potecijalni problem je sto zivi daleko 17km u jednom pravcu pa ce mu dosta para otici na gorivo. Ako sve ostalo bude ok i to cemo rijesiti.

Dobra je preporuka pa se nadam da ce da bude ok.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500
On 2/25/2021 at 12:19 PM, Nele11 said:

Retko ko hoce da bude prljav(ne podcenjujem i sam sam mehanicar)jbg,svi bi hteli da budu odmah direktori ili ako moze da sede po kaficima po ceo dan.

Meni je sasvim ok sto ljudi oce odmah da budu direktori.. brza lova.. imaju pravo da to hoce. Evo, na bitkoinu je za mesec dana moglo da se zaradi vise nego za 20 godina kao motomehanicar. A moze jos uvek koliko cujem, nego ne razumem se u to.

E, al' nemaju mu.da, nego samo filozofiraju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R

Ja kad sam ucio zanat sve isto kao gore navedeno, trebalo da budem posten, dobar, vredan itd, samo plata nix, zanat se krade, ja sam dugo radio za dzabe kad sam imao 18,19 godina... Pa posle za jako malo pa za malo vise, pa jos malo vise i tako dalje. Hteo sam da kazem, svaka cast za dobre pocente uslove, s obzirom na to da ne trazite neko narocito iskustvo u tom polju :takoje:. I da se ne radi i subotom kao sto sam ja uvek morao... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
On 26.2.2021. at 16:10, nafetS je napisao:

Drugar ima vulkanizersku radnju, ima posla preko glave, radi razbija, on i još dvojica i primi nekog klinca da ga obučava, mali je od prvog dana bio u fazonu "skupim kintu i otvaram svoju radionicu, imaću dva radnika", nije ga zanimalo da nauči išta, samo da bude "gazda".

P.S. nije Ivica u pitanju, mada mi je i on poznanik, iako kontam da nema ideju ko je iza ovog naloga... :DIvice, javiću ti se kad budem u Valjevu ;)

Iskreno pojma nemam,al docices kod mene kad budes u VA,pa cu videti ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
On 2/26/2021 at 9:11 PM, drazenye said:

Hvala svima na komentarima.

Danas je bio jedan decko 19 god. Na razgovoru, dogovorili smo se da radi sledecu nedelju ponedeljak - petak pa da u petak pricamo. Djeluje ok i poprilicno " ozbiljan" za svoje godine.

Potecijalni problem je sto zivi daleko 17km u jednom pravcu pa ce mu dosta para otici na gorivo. Ako sve ostalo bude ok i to cemo rijesiti.

Dobra je preporuka pa se nadam da ce da bude ok.

Ako je 17 km daleko, onda ja ne znam sta je blizu... Kao student putovao sam 90 km na posao na granici sa Hrvatskom i bio zadovoljan sto imam 50 000 dinara (doduse imao sam prevoz obroke i smestaj). Najbolje svi da radimo od kuce i da imamo mesecnu platu 1500e. 

 

Nek se dokazuje. Svi smo se mi dokazivali od ulice do posla i dan danas se dokazujemo na poslu od 25 do 65 godina, nazalost, bez obzira na visinu primanja. 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: EN 500 1996

Moze katanac, dogovorili smo se u dvije rijeci. Hvala svima na komentarima.

Radno vrijeme je takvo jer imam 3 "male" djece i zelim da provedem vrijeme sa njima.

Da zelim mogao bi raditi po 12 -14 sati, al' mislim da nije sve u parama.

Uzdravlje.

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja