Jump to content

Moto Zajednica

Tehnicki pregled iskustva

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit GSF 650; BMW F800 GT

@zuba87 Vidim otkrivaš nam svoj talenat..

Čitam natenane kad izadjem iz gužve..

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1835 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

@Zuba87

Svaka ti čast na ovako lepom pisanju, i opisivanju događaja. Uživao sam čitajući tvoj post, i kao laik, mogu reći da bih tvoju (neku) knjigu i pročitao, i preporučio svima, od srca.

Bravo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Хвала на похвали, лагао бих да кажем да ми не прија, али далеко сам од помисли на колумну у новинама, а камоли од књиге.

 

Сматрам да је потребно далеко више образовања, талента и маште, но што имам ја, да би се неко назвао писцем. 

Какви су великани писали, каква су то дела била, а ја ћу са њима да се мерим? 

 

Не, хвала. Знам да има и оних других, нижих облика живота, али се са таквима не бих поредио, нити бих их назвао књижевницима. 

 

Још једном, хвала много, его ми је порастао, ако је више могуће уопште, али за писца је потребно бити посебан! :)

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Што мораш бити профи, пиши "рекреативно", волимо ми да читамо.:jee1:
Сетих се приче о "чишћењу гараже" која је била једна од првих тема коју сам прочитао.
Невероватно добра прича.
Пробах да је нађем али не иде. Ако ко зна тачан назив нека ми пошаље или шибне линк.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Hahaha, Zubica.. Retko sladak idiot !

Danas mu je rodjendan, pa je zato pod inspiracijom, poslali mu iz pošte drugari sex lutke sto kradu postenom narodu sa Aliexpresa.. Pa se zaigrao..


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Da li ima još neka tema o tehn.pregledu? Ako da, admini da prebace, moliću...
 

WWW.021.RS

Na sednici Vlade Srbije doneta je Odluka o određivanju najniže i najviše cene redovnog godišnjeg tehničkog pregleda vozila.


za motore od 2-4 iljade... za moje pare da im tražim da zapravo urade tehnički motora, a ne da samo popišu točkove i upale svetla :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Него, гледам нешто ових дана, како је држава „стисла" ове на техн. прегледима и како им је „ужасно" скупа опрема (и све остале кукњаве). Само код мене у крају (што сам у пролазу видео), појавила се три нова техн. прегледа, јбг мука...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bad Boy, 169 postova
  • Lokacija: Banat :)
  • Motocikl: Zx6r

Pozdrav braco!koja je procedura sad oko tehnickog,dali izduv mora biti bas kakav je izasao na motoru iz fabrike,ili moze biti neki aftermarket (Akrep,Yoshimura itd..) sa homogolacijom?na motoru mi je Mra tamni  vizir  sa homogolacijom dali i to moram da zamenim sa fabrickim vizirom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Tesko pitanje, kako gde. Ovde u NS gde ja registrujem, na 2 motora sam prosao sa after market izduvima, Ada Race bez gomologacije i Leo Vince sa. Pitao sam ih u vezi toga, samo su mi rekli da ne strci mnogo i prolazi. Opet zavisi od pregleda do pregleda, kolegu u BG vracali sa GS zbog Akrapovica... Najbolje pitaj pre pregleda, da ne skidas ako ne mora

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

@cvele 1389 ako imas aftermarket izduv sa homologacijom pronadji na netu preko oznake, ako odgovara tvom modelu motocikla odstampaj i cist si 100%

 

Sto se tice vizira pozovi se na clan 72 pravilnika o podeli vozila.

IMG_20220206_213516.jpg.0fdfd463129616694842582089785316.jpg

 

@boki.64 dobro je napraviti razliku izmedju ljudi kojima je neki posao zanimanje i onih koji "peru" novac kroz neka zanimanja.

Lepo je sto se drzava sada setila da ogranici cenu teh. pregleda, da su na vreme ogranicili cenu opreme ne bi morali sada.

 

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova
4 hours ago, cvele 1389 said:

Pozdrav braco!koja je procedura sad oko tehnickog,dali izduv mora biti bas kakav je izasao na motoru iz fabrike,ili moze biti neki aftermarket (Akrep,Yoshimura itd..) sa homogolacijom?na motoru mi je Mra tamni  vizir  sa homogolacijom dali i to moram da zamenim sa fabrickim vizirom?

Ne mora da bude. Sve je do tehnickog. Ide ona vec izrecena, ako ne moze promeni tehnicki. Ja imam i fabricki u rezervi ali na njemu je montiran Scorpion za VFR-a, ali RC 36 -II ne I, iako je to isti kurac... s tim da nisam ni db killer stavio i nista nisu rekli. Ima homologaciju.
Vizir je zatamljen, nisu nista rekli. Jedino su skinuli nekakve folije sa fara i stop svetla.

Promenio član Motorcyclist
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bad Boy, 169 postova
  • Lokacija: Banat :)
  • Motocikl: Zx6r

Imam aftermarket izduv na njemu ali je skracen,tako da nemam nikakvu homogolaciju na njemu...zato me zanimalo dal da trazim fabricki izduv ili da dodam jos nesto para pa da uzmem neki sa poznatim imenom,u svakom slucaju hvala vam momci na informacijama,javljam sta sam uradio!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1243 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
On 26.1.2022. at 14:33, gebee&co je napisao:

Zuba87   brate,zajebi poštu pod hitno.Pa ti si izvorni talenat,bez zezanja.

Moze @Zuba87 da radi i u pekari, sa ovakvom spikom je pojebao vise .ičaka nego mića sa njegovim mercedesom.

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja