Jump to content

Moto Zajednica

Akcija - Prodajem moju novu foto masinu...

Recommended Posts

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Kao nov, perfektan, sa 3900 snimaka - Canon EOS 450D + NOV BG-E5 Batteru Grip sa nastavcima + NOVA dodatna baterija + 2GB kartica!  -  prodajem, ili bolje da kazem poklanjam, za 650 eura - fixno.

Aparat+grip+baterija+kartica idu samo u kompletu.

 

P.S. Ako neko bas zeli, mogu uz komplet da mu dam i kao nov 18-55 (obican, dakle bez IS-a) i time je ovo sve jedan ozbiljan komplet spreman za slikanje istog momenta...

 

 

Razlog prodaje je moj hir, zato sam i stavio cijeli komplet, ako ne prodam za ovakvu cijenu onda mi stvarno nije sudjeno i i dalje cu srecno i dobro slikati sa ovom masinom, a ako se proda,  opet dobro, namiricu i svoj hir :)

 

Aparat znate iz teme:

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=21031.0

 

Ako koga interesuju detalji oko ostalih stvarcica u paketu neka kaze ;)

 

 

Kontakt:

PM ili

lazar.kovacevic@gmail.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Jeste, jeste, dobar je...ali je skup i pitanje kome treba i za koje potrebe - dali slika napravljena njime moze da se naplati u Srbiji ? Ja i dalje mislim da je EOS-5 D best buy za sve napredne amatere a i profesionalce koji ne slikaju sport i akciju.

 

;)

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

a pa smajser je surovi profesionalac koji slika samo sport i akciju, njemu ovakav sigurno treba..  ::) ::)::)

 

 

Njemu onda treba EOS-1D Mk III, to je jedan jako brz aparat, na zalost sa nedoradjenim i josh nesigurnim auto-focus sistemom....

 

Ovaj na slici je EOS-1Ds Mk III, duplo je sporiji, ali je zato AF u redu i fajl je ogroman 21.9 megapiksela.

 

Ako nekog intersuje: http://www.robgalbraith.com/bins/content_page.asp?cid=7-9314-9545

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

a pa smajser je surovi profesionalac koji slika samo sport i akciju, njemu ovakav sigurno treba..  ::) ::)::)

 

 

Njemu onda treba EOS-1D Mk III, to je jedan jako brz aparat, na zalost sa nedoradjenim i josh nesigurnim auto-focus sistemom....

 

Ovaj na slici je EOS-1Ds Mk III, duplo je sporiji, ali je zato AF u redu i fajl je ogroman 21.9 megapiksela.

 

Ako nekog intersuje: http://www.robgalbraith.com/bins/content_page.asp?cid=7-9314-9545

 

3 soma dolara :o :o :o :o

Pa koliko terba da radis sa tim aparatom da bi ga isplatio ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Djuro, mislim da Smajser ima 40D, daleko je to od ovih slika ;)

 

P.S. Ja sanjam o 1D MkIII jer najvise slikam sport i pokret tako da mi 5D sa svojim FF-om ne znaci ama bas nista :)  Ali istina je da 1D meni ne treba zaista jer se ne zivim od toga, ali nekih 6 i kusur fps-a bi mi sasvim dobro radilo posao ;)

 

 

Ovaj malisa ima nevjerovatnu sliku, pogotovu kada se koristi RAW, ali meni trebaju neke druge stvari kao sto su brzina i lakoca u radu. To je isto kao kada birate izmedju 5D ili 1D serije, 5D ima brutalno dobru sliku, a ovaj drugi uopste nema FF ali je zato alatka za paljbu samo takva 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Djuro, mislim da Smajser ima 40D, daleko je to od ovih slika ;)

 

 

ne, Smajser ima i 40D i ovaj tvoj sa slike. Znam da je neverovatno, ali je tako. Kupio je prvo 40D, pa je me je bas pre 2,3 nedelje zvao da mi kaze (valjda da me fascinira) da mu je stigao taj 1D

 

A ja furam Sony P120 ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

:o

 

1D ili 1Ds (mada svejedno jer oba su preskupa i nepotrebna koji god da je, e to se zove hir! 8))? Cemu to? A objektivi, a sistem? Nije valjda da ima samo onaj 1 objektiv i dva ovakva tijela?? :o

 

Smajser?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

:o

 

1D ili 1Ds (mada svejedno jer oba su preskupa i nepotrebna koji god da je, e to se zove hir! 8))? Cemu to? A objektivi, a sistem? Nije valjda da ima samo onaj 1 objektiv i dva ovakva tijela?? :o

 

Smajser?

 

vidi, ja se u to ne razumem i ne shvatam zasto bi neko sa sobom nosio 20 kila fotoaparata kada su ljudi uspeli da ga naguraju na velicinu kutije za cigare, ali je njemu uz taj 1D stigla i nega poveca budza crno-bele boje...i to je kao nesto super (kao one sto gledas iza gola na utakmicama lige sampiona  :))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

EOS-40 D je takodje sjajna kamera za one kojima odgovara da nije "full frame" senzor, (povecanje 1.6x-zgodna stvar kad slikas teleobjektivom, ali losha za siroki) a koji ne zele da daju mnogo vise para za EOS-5D. Brzina 6.5 fps,file 10 megapixela, buffer 75 slika u JPEG,17 u RAW. igrao sam se jedan vikend sa njim i zaista za te pare je odlican izbor.

 

Cak i u Beogradu nije preskup (850 Eura)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

EOS-40 D je takodje sjajna kamera za one kojima odgovara da nije "full frame" senzor, (povecanje 1.6x-zgodna stvar kad slikas teleobjektivom, ali losha za siroki) a koji ne zele da daju mnogo vise para za EOS-5D. Brzina 6.5 fps,file 10 megapixela, buffer 75 slika u JPEG,17 u RAW. igrao sam se jedan vikend sa njim i zaista za te pare je odlican izbor.

 

Cak i u Beogradu nije preskup (850 Eura)

Pa o tome se i radi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

EOS-40 D je takodje sjajna kamera za one kojima odgovara da nije "full frame" senzor, (povecanje 1.6x-zgodna stvar kad slikas teleobjektivom, ali losha za siroki) a koji ne zele da daju mnogo vise para za EOS-5D. Brzina 6.5 fps,file 10 megapixela, buffer 75 slika u JPEG,17 u RAW. igrao sam se jedan vikend sa njim i zaista za te pare je odlican izbor.

 

Cak i u Beogradu nije preskup (850 Eura)

Pa o tome se i radi ;)

 

Tu si tico....

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Tu si tico mijenjalico  :D

Sačekaj onda još mjesec-dva, pa odmah kupi 50D, da ne prodaješ četrdesetku 10 dana nakon što ga kupiš ;D ;D

Nema 50D nista mnogo bitno bolje osim mozda onog finog podesavanja fokusa za vise objektiva, a odnos cijena je sada nikad bolji u korist 40D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

P R O D A T O  !!!

 

 

 

Ali je i zamjena vec kupljena ;)

 

Drzao sam ga jednom u ruci. Kakvo strahopostovanje uliva.  :) 

 

Cestitam Lazo !  Sad ces da pravis dar-mar!!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja