Jump to content

Moto Zajednica

FJR1300

Recommended Posts

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

ALIM3919.jpg

ALIM3920.jpg

ALIM3921.jpg

ALIM3922.jpg

ALIM3923.jpg

ALIM3926.jpg

Picture-1035.jpg

 

Prodajem FJR1300 god 2002, pravih 44000km, 145ks, stanje-kao nov. Motor je uvezen krajem prosle god, preko mog prijatelja Gagija (3T Racing, Balosava), od prvog vlasnika iz Nemacke, sa originalnom kilometrazom, faktura je na moje ime, pa je prepis obavezan.Yamaha nije bila namenjena preprodaji, ali izgleda da ce zbog nase selidbe otici na dobos.Na motoru je uradjeno sledece: kompletan veliki servis, sa svim uljima, nov akumulator u garanciji, nove gume,progresivne opruge napred i duze koske pozadi (zbog moje niskosti), stavljen rucni -umesto automatskog sauha (garantovano manja potrosnja),iridijum svecice, dodatni prekidac za ventilator, uticnica, crash padovi sa drzacima za dodatne farove, raiseri za volan, uradjen mod za hladjenje na spoileru itd.                                                                                                                                                                                                                                Motor sam platio 3150 i sva ostala zadovoljstva me kostaju skoro 600e, tako da ga prodajem  za min 3500e.Posto sam vec imao 2015 FJR neispravan, kome smo radili glavu (tzv ticking problem) , moje skromno misljenje je da nije isto kupiti ovakav motor iz uvoza na kome ne urade nista osim glancanja i motor koji je kompletno spreman za putovanja.Ako nekom treba neki savet o radovima i prepravkama, rado cu odgovoriti, moze PP. Lukac 064 9760896. Evo jedne slike mog prvog FJR79fQj][/url]

Promenio član Lukac
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere
7 minutes ago, Lukac said:

Koristio sam postimage, mozda se sad vide

Nešto ne radiš kako treba...kopiraj hotlink for forums, može i za sve slike osjednom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja
23 minutes ago, doktor said:

Nešto ne radiš kako treba...kopiraj hotlink for forums, može i za sve slike osjednom.

Jbt, lakse mi da uradim generalku na motoru nego ovo, mnogo sam mator

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Lukac uvek ima prelepe motore. I od niega kad kupis nema greske. Iskustvo iz prve ruke. Pozdrav i srecna prodaja

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

 

1399.jpg

 

Posto me je par ljudi pitalo za kofere, uz dogovor mogu ugraditi nosace za Givi, Kappa sa tri kofera, inace su njegovi bocni mali. Izgledalo bi ovako;

Promenio član Lukac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja