Jump to content

Moto Zajednica

Pomoć za Biljanu (supruga BIGDADDY-a)

Recommended Posts

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Možda bi bilo bolje da se tema zaključa da ne “skrenemo s puta”.
Mogu da se brišu i svi postovi, osim onog sa podacima za račun i samom namerom.

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA

Sto ljudi sto cudi. Hvala sto ima dobrih ljudi na forumu, nije bitno da li su se javili ili ne vezano za uplatu. Licno bih voleo da ne ostane da smo sad pomogli Biljani i deci. Nadam se da ce kolege ko kad moze i seti se da pripomogne, nije bitno kako jer njima pomoc treba jer je Davor bio stub. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 632 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.

Ja bih samo voleo da je ova tema zaista explodirala od uplata i pomoci.Ako jeste,bravo za sve nas.To bih voleo svim srcem.Trebao je svako da se upisao,bez ikakvog stida, da se vidi kakvi smo kolege i prijatelji, i da cela zajednica to vidi. Da svi stojimo iza ove porodice naseg kolege Davora, koga ja licno nisam upoznao. Ovde je samo jedan put,a to je pomoc.Kao i svaka sledeca pomoc,zlu ne trebala...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Drugari čisto info radi akcija je više nego uspela. Zahvalnost je ogromna. Koliko je ko uplatio zavisilo je od mogućnosti i tu ne bih pravio bilo kakvu razliku. Pustimo da vreme učini svoje i što se kaže da stanu na noge i krenu dalje. Pozdrav svima

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Ja bih samo rekao svaka cast kolege!
Verujem da su se upisali svi koji su videli!

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova
Pre 17 sati, piki je napisao:

Ja ne mislim ni da su kolege koje su napisale da su poslali okačili to da bi se pohvalili ili ne znam ni ja šta.

Mislim da je bitno napisati, jer to ohrabruje i druge da se pridruže. Osećaj zajedništva pokreće na akciju.

 

Takođe, iako su ljudi različiti i ne možemo znati sigurno, mislim da je osećaj da je onaj ko je otišao bio cenjen i deo jedne velike zajednice, kao i da u ovakvim situacijama niste sami, da neko brine, često važan najmanje koliko i materijalna pomoć.

 

Znate, kroz nas njima nepoznate, to je kao da muž i otac i dalje brine o svojoj porodici, čak i kada fizički više nije tu.

 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
55 minutes ago, severian said:

Mislim da je bitno napisati, jer to ohrabruje i druge da se pridruže. Osećaj zajedništva pokreće na akciju.

Ok, u tom slučaju prijavljujem se i ja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

...po meni ima smisla samo zbog toga da bi se tema pojavljivala kao nepročitana i podsetila nekog ko je imao nameru ali je ostavio za kasnije ili je "zaboravio", ali i to se može srediti na taj način što će tema biti stalno "boldovana" ili bar neki vremenski period...

Promenio član DonToni
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

davor.jpg

Tema, a kao i sve u životu će kad tad otići u zaborav, kao u životu ništa nije večno. .Život ide dalje,  ali sećanja će navirati spotaknuta nekim detaljem tu i tamo. Kad bi znali gde ćemo pasti mi bi seli. Nekako kad gledam pojedine slike pomislim kao u nekom filmu imao se još toliko života pred sobom. 

Kao što neko reče  "Nisam ga znao lično"  tako sad znam kako je onima koji su znali Mariju i Marka pa tako objave sećanja. Baš  mi ga je žao. Ova jebena korona nas je sve nekako stegla, neki strahovi. Napravio je viber grupu "Weekend riders" pa smo peglali svakog vikenda. Žao mi je što nisam nijedno servičario, a to je stalno govorio. Kaže "Jebeš više kafane.....prasetina nam izlazi na nos" E jesmo se oždrali u Arandjelovcu u Hrastu. E jesi nas sve ubedačio do jaja :'( . Aj zdravo

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1682 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Pre 4 sati, severian je napisao:

Mislim da je bitno napisati, jer to ohrabruje i druge da se pridruže. Osećaj zajedništva pokreće na akciju.

 

Tako i ja razmisljam, da sam u situaciji da samo jedan moj gest moze nesto do kraja da promeni, pa da ostanem "diskretni heroj", ovako kroz primer i kroz objavu ili sta god bude, nekako svako od nas privuce jos jednog ili vise njih na slican cin.

Kao sto Bane rece, suvise je ovo ludo vreme, ali opet dobro je znati da smo "uspeli", ako se ovde i moze uspeti.. :neznam:

Promenio član ProMaster
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Zemun, Serbia, Yugoslavia
  • Motocikl: LoreNCo - Honda NC750XD

 

pre 40 minuta, ProMaster je napisao:

Mislim da je bitno napisati, jer to ohrabruje i druge da se pridruže. Osećaj zajedništva pokreće na akciju.

Uplaćeno! Svaka čast kolege! Čast je biti deo ove zajednice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Beverly 250, Honda NC750X RH09

Svaka cast svima!! 

Ja kolegu nisam poznavao, niti sam vozio sa njim! Nisam ljubitelj foruma i ovo je jedini gde sam registrovan, odlucio sam da budem deo ove zajednice, a samim tim imam i potrebu da pruzim podrsku kada je ona nekom potrebna i kad god budem mogao pokusacu da pomognem. Ne ucestvujem preterano u diskusijama, a ni motor nemam trenutno, ali to me ne sprecava da ispratim sta se desava i sta me zanima... da ucestvujem u nekim akcijama i slicno!

Da li je neko uplatio 5, 10 ili 50 eura nije uopste bitno, uplacuje svako koliko moze i uveren sam da pojedincu iznos koji je donirao nece ptomeniti ni otezati zivot, a porodici kojoj je donirano ili ustavovi ce znaciti mnogo!

Bolje je da se ljudi oglasavaju da su uplatili, jer kao sto neko rece podsticu i druge da urade isto, ako ne posle prvog posta, onda ce uplatiti posle petog ili desetog...

 

Pozdrav i bravo za SVE!!!

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja