Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Suzuki V-Strom 650 XT

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA

Prodajem V Strom 650 XT 2020god presao 13000 , svi servisni intervali radjeni po knjizici u ovlastenim servisima. Prodaje se sa komplet opremom( Givi crash bar, Givi tanck torba, Givi bocni i straznji koferi, centralni stender,maglenke,smart bar,zastita hladnjaka,produzetak vizira,kompresorska sirena,gratis ide cerada). Nosaci bocnih kofera brzo demontazni. Cena 8k

IMG_4583 (2).JPG

IMG_4409.JPG

IMG_4410.JPG

IMG_4594.JPG

IMG_4593.JPG

IMG_4618.JPG

IMG_4619.JPG

IMG_4616.JPG

IMG_4621.JPG

IMG_5261.JPG

IMG_5621.JPG

IMG_5544.JPG

IMG_3999.JPG

Promenio član Bratislav 1973
  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
Pre 2 sati, aleksandar andric je napisao:

sto bre?

ako nije neumesno pitati?

Nije neumesno. Super sam zadovoljan ali od letos supruga razbila strah od voznje :neznam: Planovi su duze ture 3-4k km a lakse je sa jacim  tj zelim da kupim stroma 1050Xt. Ja 110kg a supruga 75kg, mislim da sto kaze kolega 100 ponija bolje za nas dvoje. Ovaj moj je ekstra motor kad si sam, sa suvozacicom do 300-500 km max.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1074 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS 2009 K25

nemoj mi zameriti, ali mislim da ovom oglasu nije mesto ovde.

bzvz krsis pravila foruma...

 

P.S. Srecna prodaja!

Promenio član m.milivojevic
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
pre 3 minuta, m.milivojevic je napisao:

nemoj mi zameriti, ali mislim da ovom oglasu nije mesto ovde.

bzvz krsis pravila foruma...

 

P.S. Srecna prodaja!

Hvala, imas predlog u koji forum treba da ide oglas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA

Ajmo ekipa, dobar motor a stize lepo vreme :) 

Da se ne opustite motor je jos na prodaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Hehehehe, ti kao da ga dajes za 6soma pa se pitas sto jos nije otisao :D

 

Lakse ljudima da uzmu nov na kredit nego od tebe za kes za iste pare al polovan:D

 

Salim se malo, ne zameri. Bar ti je oglas na vrhu.

Promenio član Markone88
  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R

Po meni, Strom se "tera" dok ne izadje novi model, pa onda na prodaju. Naravno, ako finansije dozvoljavaju.
A cena mu se svakako "zamrzne" dosta dugo.
Bas je lep!
Srecna prodaja!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Никад не једи жути снег!, 681 postova
  • Lokacija: Церовац - Београд
  • Motocikl: Јаворка (ФЈР 1300)
Ajmo ekipa, dobar motor a stize lepo vreme  
Da se ne opustite motor je jos na prodaju
Неће нико да ти каже али мисли народ да је мало поскуп... не замери на искрености. Увек је такав проблем са новим моторима који нису нови нови, ако ме разумеш... Колико кошта нов овакав ових дана?

п.с. а да је леп, јесте ;)

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk


  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2815 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Jesi pitao da daš tog i uzmeš većeg.Otvoreni su za takve ponude kada je kod njih uzet motor.Mislim da bi tu najbolje prošao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA

Novi je u Eurosumar 8100, ima na PA isto godiste sa manje opreme i jeftiniji od mog u startu za 7700 . Dodatna oprema na mom motoru je 1200 evra. Dal je skup ili nije vreme ce pokazati. Nije sramota reci misljenje sve dok ne vredja. Gratis su sijalice,cerada i set Motul za ciscenje i podmazivanje lanca, prevod moze u junu kad istice registracija.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
pre 2 minuta, JevtaNS je napisao:

Jesi pitao da daš tog i uzmeš većeg.Otvoreni su za takve ponude kada je kod njih uzet motor.Mislim da bi tu najbolje prošao

Nisam kod njih, kod Atile sam. Nisam im nudio. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
pre 29 minuta, JevtaNS je napisao:

Pa to sam i mislio

 

Radije bih s nekim kolegom dogovarao oko cene nego s njima. Iskreno ne volim svakom da prodam, nisam preprodavac. Kad god sam prodavao motor ili kola nisam hteo bas svakom da prodam, procenim osobu da li ce voditi racuna o motoru/autu kao ja sto vodim. Takav sam,jebga :) 

Postoje i novi jeftiniji motori kao sto su Benelli Trk 502/X ili CF Moto 650. Znaju ljudi kakav je Strom. 

Promenio član Bratislav 1973

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6293 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ovo mi nikad nije bilo jasno "necu bas svakom da prodam". Ako ga ja npr platim posteno, sta te briga da li cu posle da ga cuvam u staklenom zvonu ili zapalim, moj je. 

Eto i od mene mala pomoc da oglas ostane na vrhu :)

  • Sviđa mi se 11
  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Ja bih dao savet za prodavca. Kao neko ko je prodao 11 auta i 6 motora i 12 skutra za 15ak godina :)

 

Ti trazis za ovaj 8000 evra, a nov moze da se uzme cak i za 7800-7900. I to na rate ako neko nema kes odmah (naravno na rate bude malo skuplji).

 

E sad, ti dajes dosta opreme koju si platio 1200 evra, ALI tu opremu si ti kupovao za sebe, i platio si 1200, ali da pocnes da je prodajes kao polovnu, izvukao bi plafon 800-900....

 

Kao i motor, ti ga jesi platio 8100, ali on je presao neke kilometre, potrosni materijal je potrosen donekle.

 

Tako da moj savet bi bio, ponudi motor sa opcijom bez neke opreme, mozda nadjes nekoga ko je soreman da plati za klot motor 7000-7500.

 

Zelim da zadrzim pravo na to da je ovo samo moje misljenje, mozda nisam u pravu :)

Promenio član Markone88
  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA

Dosta dobrih ljudi se javilo sa dobrim savetima sto se tice opreme i resih da ih poslusam. Motor cu da prodajem bez zadneg kofera, ploce zadnjeg kofera,podupiraca ploce zadnjeg kofera, bocnih kofera i nosaca bocnih kofera. Cena motora sa produzetkom vizira, zastitom hladnjaka, tank lock torbom, maglenkama, crash bar, nosac navigacije i kompresorska sirena je 7500 ojra :) . Gratis je cerada, rezervne sijalice, osiguraci, set Motul za ciscenje i pranje lanca (C2+ i C1). Prevod obavezan.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
pre 21 minuta, Markone88 je napisao:

Ja bih dao savet za prodavca. Kao neko ko je prodao 11 auta i 6 motora i 12 skutra za 15ak godina :)

 

Ti trazis za ovaj 8000 evra, a nov moze da se uzme cak i za 7800-7900. I to na rate ako neko nema kes odmah (naravno na rate bude malo skuplji).

 

E sad, ti dajes dosta opreme koju si platio 1200 evra, ALI tu opremu si ti kupovao za sebe, i platio si 1200, ali da pocnes da je prodajes kao polovnu, izvukao bi plafon 800-900....

 

Kao i motor, ti ga jesi platio 8100, ali on je presao neke kilometre, potrosni materijal je potrosen donekle.

 

Tako da moj savet bi bio, ponudi motor sa opcijom bez neke opreme, mozda nadjes nekoga ko je soreman da plati za klot motor 7000-7500.

 

Zelim da zadrzim pravo na to da je ovo samo moje misljenje, mozda nisam u pravu :)

Marko hvala za savet, kad ti vec ide prodaja ajd prodaj i moj :) ili cu da te tuzim kod Voje Mudrolije :)  Inace cena novog 650 XT u Eurosumar je 8100 a u Horgosu 7900.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
5 hours ago, Bratislav 1973 said:

Marko hvala za savet, kad ti vec ide prodaja ajd prodaj i moj :) ili cu da te tuzim kod Voje Mudrolije :)  Inace cena novog 650 XT u Eurosumar je 8100 a u Horgosu 7900.

Hehehe, ponudio sam tvoj motor na vise mesta, lep je ko slika.

 

Znam koje su trazene cene u salonima, ali ja sam dobijao za 7800 :) medjutim, ipak sam uzeo polovan

Promenio član Markone88
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
236dc81abdca-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki V Strom 650 XT, 2020. godište, Touring, vozilo prešlo 13000 km, Sremčica. Cena 8.050 € - Motori - Polovni Automobili

Eto ja kao reklame za lekove protiv gripa :) 

Promenio član Bratislav 1973

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 896 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987
On 6.2.2021. at 11:11, Bratislav 1973 je napisao:

Dosta dobrih ljudi se javilo sa dobrim savetima sto se tice opreme i resih da ih poslusam. Motor cu da prodajem bez zadneg kofera, ploce zadnjeg kofera,podupiraca ploce zadnjeg kofera, bocnih kofera i nosaca bocnih kofera. Cena motora sa produzetkom vizira, zastitom hladnjaka, tank lock torbom, maglenkama, crash bar, nosac navigacije i kompresorska sirena je 7500 ojra :) . Gratis je cerada, rezervne sijalice, osiguraci, set Motul za ciscenje i pranje lanca (C2+ i C1). Prevod obavezan.

A za koliko bi prodao zadnji kofer (top case)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
pre 25 minuta, Yanco je napisao:

A za koliko bi prodao zadnji kofer (top case)?

Za sad ne bih rasparivao opciju prodaje kofera. Sva tri kofera sa pratecim nosacima cena je 800evra.

Promenio član Bratislav 1973

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja