Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav ekipi

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Kymco 700i MyRoad

     Ja sam Zoran (zoka) iz Banja Luke, već gazim 55-u, pratim vas već nekoliko godina, al nikako da se i ja učlanim na ovu stranicu, do evo pre neki dan.

Kao i svi ovde većinom pošao sam da vozim manje motoriće, od Piaggio Ciao, pa APN 6, kojeg sam nabudžio, stavio Akrapoviča i 5 brzinu, to je bilo neke 1984-85, poslije toga Vespa PX 200E, sa kojom sam se baš navozao, redovno svako ljeto relacija Banja Luka - Split (solo), i onda dolje, zna se, more je provod, more su koke.....

Nakon toga sam od kolege kupio K 100 RS, koji se kratko zadržao kod mene, jer ga je isti ponovo otkupio od mene, po istoj cijeni (takav je dogovor bio, pa kad god se on odluči da ga sebi vrati) i naravno i sad se nas dvojica vozamo, on je iz Sarajeva.

Sad od 2018 vozim Aprilliu Scarabeo 500 iz 2004. godine, sa kojom sam prezadovoljan, veliko sjedalo (udobno), rezervoar, potrošnja, i ne znam još šta, al eto pređosmo nas dvoje do dana današnjeg skoro 27000KM. Pre neki dan sam u Sloveniji našao nov Givijev vizir, povišeni, tako da mi ni muhe više ne smetaju.

I evo koja sličica

IMG_20200728_101704.jpg

IMG_20200728_104857.jpg

IMG_20190825_185303.jpg

IMG_20200802_181015.jpg

IMG_20190608_171719.jpg

IMG_20190608_180031.jpg

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1835 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Dobrodosao ! Bas lepo predstavljanje. Drago mi je da si zadovoljan Skarabeom jer i ja sam takodje zadovoljni korisnik slicnog (light 400), model bez bocnih kofera.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja