Jump to content

Moto Zajednica

GoPro 4 black

Recommended Posts

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Da li bi ti odgovarala možda Hero 5 Black? Ja razmišljam o prodaji svoje, pa možda možemo da napravimo neku ponudu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 1100
Da li bi ti odgovarala možda Hero 5 Black? Ja razmišljam o prodaji svoje, pa možda možemo da napravimo neku ponudu...
Koliko seniš ti to?

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Pa šta znam, ima relativno dosta opreme uz samu kameru - dve dodatne originalne baterije, punjač za sve tri baterije (nije originalni GoPro, već neki 3rd party), originalni teleskopski tripod, kvalitetan alu selfi stik koji može da se nakači na tripod, originalni chest strap (za montažu na grudi), štipaljka za montažu na ranac/kaiš, sunćerasto zaštitno kućište i još masa nosača, kolena, šrafova i pločica. Mislim da je to otprilike to, mada ako postoji pravo interesovanje mogu da izvučem sve to, popišem i uslikam. Ako imaš neku ponudu, šibni je putem privatne poruke, da ne preotimamo ovu temu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 23 minuta, vasa.93 je napisao:

Pa šta znam, ima relativno dosta opreme uz samu kameru - dve dodatne originalne baterije, punjač za sve tri baterije (nije originalni GoPro, već neki 3rd party), originalni teleskopski tripod, kvalitetan alu selfi stik koji može da se nakači na tripod, originalni chest strap (za montažu na grudi), štipaljka za montažu na ranac/kaiš, sunćerasto zaštitno kućište i još masa nosača, kolena, šrafova i pločica. Mislim da je to otprilike to, mada ako postoji pravo interesovanje mogu da izvučem sve to, popišem i uslikam. Ako imaš neku ponudu, šibni je putem privatne poruke, da ne preotimamo ovu temu...

@vasa.93 javni cenu ako kolega ne bude zainteresovan. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 673 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle
pre 14 minuta, Marko05 je napisao:

@vasa.93 javni cenu ako kolega ne bude zainteresovan. :takoje:

Može slobodno, ta kamera Vasina, sa toliko opreme je za mene misaona imenica. :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja