Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha TDM 900 na prodaju

Recommended Posts

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Kolege, u planu je kupovina novijeg auta i stoga moram da se odreknem ovog prelepog TDM-a. Nadam se da će mi ostati neka kinta za neki jeftiniji motor (kad uzmem drugi auto), ali o tom-potom...

Naime, TDM je uvežen 2018. godine od strane kolege N.F.S. sa foruma, potom bio u vlasništvu kolege Markone88 i kolege Vuleta, pa je onda došao kod mene. Ko poznaje navedene kolege, zna kako se oni ophode prema svojim motorima i stoga ne treba trošiti reči kako je ovaj motor održavan, mažen i pažen do sad. :) 

TDM je 2003. godište, na satu ima 40000 km. Po stanju motora komotno mogu reći da bi to bila i prava kilometraža. Registrovan je do septembra 2021. godine, na mom imenu je, a prenos je obavezan po kupovini motora. 

Od kad je kod mene, ja sam remontovao (predihtovao) vodenu pumpu, jer je malo flisovao antifriz na semeringu. Remont je odrađen sa svim originalnim Yamahinim delovima (ima post u TDM temi o tome). Tom prilikom je zamenjen i antifriz, ulje u motoru (Motorex TopSpeed 10w40) i filter ulja. Kolega Vuleta je prošle godine u leto menjao komplet kočione tečnosti, očistio kočione čeljusti i menjao disk pločice. Gume je, takođe, zamenio u leto 2020. Imam svu dokumentaciju o tim radovima, što je kolega odradio dok je motor bio u njegovom vlasništvu. Lanac i lančanici su takođe dobri. Motor je potpuno spreman za sledeću sezonu. 

Od dodatne opreme ima povišen dodatak vizira (Ivan viziri), koji savršeno radi posao (ja sam visok 185 i meni prebacuje vetar preko kacige), ima voltmetar i Givi Maxia 3 kofer.

Posedujem 2 ključa za motor i 3 za kofer. Fabrički alat za motor se podrazumeva.

 

Cena je 3000 evra. Probu motora dozvoljavam, ali uz napomenu da ako kupac padne pri probi motora ili ga ošteti na bilo koji način, smatram da je isti kupio... 

 

Za dodatne informacije pozovite me na 0603171985 - Boris

 

kgB6t7b.jpg

iEXi9Mb.jpg

1otBZhR.jpg

zogBf1l.jpg

1F9jcAF.jpg

OR1JXk0.jpg

0VTADbP.jpg

29yvorK.jpg

NPlxOmB.jpg

plfpWsy.jpg

QgfAtMH.jpg

OP53y58.jpg

 

 

Promenio član ThePainkiller
  • Sviđa mi se 13
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Један од три човека од којих би купио мотор без гледања.... Свака препорука.


Срећан оса продајом и новим колима

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja