Jump to content

Moto Zajednica

Kupovina boje u BG

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000

Odlučih da osvežim svoga ata intenzivnijom bojom, imam i limara koji je spreman da se upusti u taj poduhvat u Bijeljini, ali tamo ne može da se kupi boja u koju želim da bude ofarban.

Logično, njegov predlog je da mu kupim u BG boju, na osnovu koda boje koji sam u međuvremenu nabavila, i odnesem tamo da on to odradi.

Problem, zbog kog se obraćam prijateljskoj zajednici - ne znam gde da kupim boju.

 

Dakle, gde u BG napraviti boju po želji, za profesionalno farbanje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1575 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Ima ih dosta po gradu koji to rade. Ja sam radio ovde:

 

Clip

 

smućkali su mi kako treba na osnovu uzorka. Pitaj da li rade i na osnovu koda; nemaju svi sve kodove.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Gsx600f

Potpuno podrzavam kolegin @đunta predlog, ljudi krajnje prijateljski i krajnje profesionalno pristupaju svakom zadatku.. Vise puta, odem ponesem deo, ili oteram motor i kazem treba mi ova boja, oni to slikaju, nadju kOd, pokazu mi uzorak jel to to? Jeste.. Ok da pravimo...pravite.. Stvarno topla preporuka... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6480 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Tako je. Ono što je bitno, a napisah u prvom postu, gotovo sve preparate daju na gram,  tako da nema ostajanja viška koji se posle baca, ko kod drugih prodavaca. Skoro sam uzimo nešto, nekoliko kantica sve po 50 grama. Imaju moto ton karte u priličnom asortimanu, tako da zaista preporuka po svim aspektima.

Promenio član đunta
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd,Terazije
  • Motocikl: PX200e,Lambreta LD150,KLE
18 hours ago, Nolanka said:

Odlučih da osvežim svoga ata intenzivnijom bojom, imam i limara koji je spreman da se upusti u taj poduhvat u Bijeljini, ali tamo ne može da se kupi boja u koju želim da bude ofarban.

Logično, njegov predlog je da mu kupim u BG boju, na osnovu koda boje koji sam u međuvremenu nabavila, i odnesem tamo da on to odradi.

Problem, zbog kog se obraćam prijateljskoj zajednici - ne znam gde da kupim boju.

 

Dakle, gde u BG napraviti boju po želji, za profesionalno farbanje?

GLASURIT je do sada najbolja farba pa to i preporučujem

partn2.jpg
ALCPREDOLAC.COM

AUTO LAK CENTAR ||+381 11 8030 700 || 2020 ||

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Bački Jarak
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 inazuma
On 27.1.2021. at 20:09, Nolanka je napisao:

Odlučih da osvežim svoga ata intenzivnijom bojom, imam i limara koji je spreman da se upusti u taj poduhvat u Bijeljini

Oće to biti novo umetničko delo majstor Brace?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000
Pre sat vremena, Deki šef je napisao:

Pa, ne mora da znači da je sve skupo ,ima i jednostavnijih radova gde sam siguran da nebi bilo nepodnošljivo,,,, ko pita ne skita..

Nekad se ne radi o ceni, nego o tome da ti je zao da sredis motor koji drzis ispred ulaza zgrade. Pa zateknes komsu kako je na tvoje motorce popeo klince koji cipelicama grebu lak sa rezervoara (licno iskustvo).

I sta onda da radis dobrom komsi koji vozi belog puntica '98. godiste i korozijom do pola vrata, koji ne razume ni materijalnu ni sentimentalnu vrednost tvog motora? Neke stvari treba postepeno, prvo garaza, pa nova masina, a lako ce Braco da oslika neku umetnost na njemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Gsx600f

Bas tako... Skroz podrzavam stav sto se tice airbrush-a, jeste da bi Braca napravio umetnicko delo na tockovima, ali mu onda svakako nije mesto da stoji na ulici, prvo neka garazica... Pa onda tek takvi poduhvati... Svakako, kad zavrsis poduhvat farbanja pohvali nam se da vidimo rezultat... :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja