Jump to content

Moto Zajednica

"DA SE POHVALIM"

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: beograd/SRBIJA

Kao sto napisah u naslovu "DA SE POHVALIM"!!!

Preko oko 45min drugar dodje po mene u skolu(Ja upisivao 2gu god)sa R1, tu malo izblejimo sa nekim mojim ortakinjama malo spikujemo itd.......

No da predjem na stvar.....idemo oko 65kmh i prelazi neki lik ulicu a za njim neka dzukela(kuce,pas) taman predje polovinu i bas kada smo mu mi prisli nesto mu sine u glavi i krene da se vraca nazad(kuce)!!!!!!!!Naravno nismo ga izbegli pali smo i ogulili smo se kao krastavci!!!!!!!!!!!!!Ja sam imao kacigu jer sam mu rekao da mi je ponese ali drugar nije poneo svoju!Tako da sada ima manji potres mozga i imace veliku ranu....Nije strasno ali nije moralo da bude tako!!!

 

Tako da NOSITE KACIGE, jer vam one mogu pomoci mnogo!!!!!!!

 

Toliko od mene,

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Bravo! Za tebe, kacigu i za post. ...Ostalo katastrofa... Reci mi jesi li uopste zviznuo glavom (kacigom) o asvalt? Jakna, majica, patike, japanke, pantalone ili sorts? Druge povrede?

 

Nadam se da ce i tebi i ortaku rane brzo da zarastu...jbg obicno se padovi dessavaju tako glupavo ali posledice i nisu glupave.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne mogu a da ne pitam: sta je bilo s kucetom?

 

Valjda ce vas brzo proci povrede, a drugar se valjda naucio da ne zaboravlja opremu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N
Kengur ::

Tako da sada ima manji potres mozga i imace veliku ranu....Nije strasno :misli: :-k

 

Ma tako deca rastu... 8)

 

Pre cetiri godine sam pao sa Tomosa u full opremi (shorts & papuce) pa sam celo leto izgledao ko mumija, od tada farmerke i jaknu, pa makar i do coska...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Meni najjezivije od svega deluju bikeri sa japankama..i to tankim..moj drug, stari bajker iz panceva Pirke, na Harley Davidsonu ih ne skida..nema ni kacigu nit ga zanima....uffff

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981
Ne mogu a da ne pitam: sta je bilo s kucetom?...

 

Nadam se da ih nije onako izlupane i izujedao :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)

opaaaaaaaaa

palo guljenje.....

ma dobr ste prosli nista strasno samo se nadam vasem brzom oporavku i zaceljivanju

 

:lol::lol::lol:

 

sad moras da priznas ...i nije bas pametno biti sminker "semaforac" :lol::lol:

samo sto si ti ispao maaalo pametniji (sa kacigom)

u principu sve je dobro sto se dooobroo.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: beograd/SRBIJA
Reci mi jesi li uopste zviznuo glavom (kacigom) o asvalt? Jakna, majica, patike, japanke, pantalone ili sorts? Druge povrede?

 

Ma jesam ali nisam nesto mnogo jako udario jer smo isli polako.....Ja inace ne sedam bez kacige ni sam a ne sa drugima......!!

Njemu je naprsla kost na ruci i popucali kapilari u oku.....On je dobro ogulio facu ali nije nista usivao.......

 

Ne mogu a da ne pitam: sta je bilo s kucetom?

kuce smo na mestu.......Jer smo ga udarili bas po sred kichme!

 

Nadam se da ih nije onako izlupane i izujedao

 

Nije ono ali jeste od njegovog kuma!Jer smo pali pored kumove kuce.

 

sad moras da priznas ...i nije bas pametno biti sminker "semaforac"

samo sto si ti ispao maaalo pametniji (sa kacigom)

u principu sve je dobro sto se dooobroo.......

 

Najgore od svega je stoon i ja stalno nosimo opremu pogotovu po gradu jer nemamo dozvole,ali ne znam sta mu je bilo.kaze da se pre toga extra oznojio u sa kacigom i da je bezveze ostavio kuci!!A biti "semaforac" nije pametno uopste!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: beograd/SRBIJA

Da zaboravih da napisem, on je imao jeknu i farmerke a ja sam bio u bermudama i majici.Jedino sam nosio pojas i kacigu.Jbg vracao se sa upisa......Ja mu lepo poklonio mrezicu da moze tako da mi ponese kacigu kada treba da bi mogao da nosi i svoju bez problema a on je ostavio kuci......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
pogotovu po gradu jer nemamo dozvole

 

:? :roll:

 

Vidi, savetovao bih ti da prvo i ti i on (ako mu je uopste do voznje posle padanja) pre svega polozite za A kategoriju.

 

Mislim da je voznja ma kakvog, pogotovo agresivnog R motora poput R1 BEZ DOZVOLE nesto sto na ovom forumu ne zelimo ni da se pominje.

 

BJB se od samog starta zalaze za postovanje osnovnih nacela normalne i civilizovane voznje. Voznja motora bez dozvole svakako to nije.

 

Shvati ovo kao dobronamerni savet, i mani se voznje "na divlje" pre nego bude kasno. Bolje je da pocnes da vozis 2 godine kasnije, nego da prekines 22 godine ranije... ako shvatas sta hocu da kazem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: beograd/SRBIJA
Vidi, savetovao bih ti da prvo i ti i on (ako mu je uopste do voznje posle padanja) pre svega polozite za A kategoriju.

 

Mislim da je voznja ma kakvog, pogotovo agresivnog R motora poput R1 BEZ DOZVOLE nesto sto na ovom forumu ne zelimo ni da se pominje.

 

BJB se od samog starta zalaze za postovanje osnovnih nacela normalne i civilizovane voznje. Voznja motora bez dozvole svakako to nije.

 

Ma skroz ja to podrzavam!On je polozio testove za B i ceka da polozi voznju da bi podigao L tablicu jer nema psp.

A ja imam polaganje sredinom meseca za PSP a posle cu za A do 125.....

 

A sto se tice iskustva to uposte nije u pitanju jer mi nismo divljali nego jednostavno nismo imali srece!

 

P.S.Kacige nosimo ne zbog bezanja nego zbog manjeg cimanja pandura!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Mog prijatelja je dzukac proletos pojurio na R masini i decko se prosuo jer je pokusao da ga zviz\ne nogom...jbg, oguljen (full oprema uvek), masina manje opravke ali isfrustriran.

 

PS Naravoucenije koje sam 100000x procitao na stranim forumima i probao uzivo x puta..kad pocne da te juri prikocis ali ne stajess...to ga zbuni,,,pa das gascinu!

 

Drugi nacin da ih izbegnete je da imate biber sprej pri ruci, ovo fenomenakno deluje bez obzira da se smejali ili ne :)

 

Trecee, i ovo ja radim, ipak za svaki slucaj dignem obe noge u vis *gledajte da ne ostanete u N :twisted:

 

NE udarajte to kuciste uglavnomm se gubi ravnotezza!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)
Mog prijatelja je dzukac proletos pojurio na R masini i decko se prosuo jer je pokusao da ga zviz\ne nogom...jbg' date=' oguljen (full oprema uvek), masina manje opravke ali isfrustriran.

 

PS Naravoucenije koje sam 100000x procitao na stranim forumima i probao uzivo x puta..kad pocne da te juri prikocis ali ne stajess...to ga zbuni,,,pa das gascinu!

 

Drugi nacin da ih izbegnete je da imate biber sprej pri ruci, ovo fenomenakno deluje bez obzira da se smejali ili ne :)

 

Trecee, i ovo ja radim, ipak za svaki slucaj dignem obe noge u vis *gledajte da ne ostanete u N :twisted:

 

NE udarajte to kuciste uglavnomm se gubi ravnotezza![/quote']

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

definitivno mi je trebo ovaj savet , jer vec evo kako vozim tj nrkih 5-6 dana kako je motor kod mene , na kraju moje ul.me jurca neki mali prdavi pekinezer...

i nikako da ga napenalim.....

mal i ja nisam pala (pokusala sam da ga mlatnem nogom ) :lol::lol::lol: thx :lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Haha... ovo me podseti na moj slican pokusaj samo na biciklu. Kuce naravno nisam dokacio, ali sam zato vrlo lepo dokacio betonsku zardinjeru ispred koju zbog zelje da ga zviznem nisam ni video... :? :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)
Haha... ovo me podseti na moj slican pokusaj samo na biciklu. Kuce naravno nisam dokacio' date=' ali sam zato vrlo lepo dokacio betonsku zardinjeru ispred koju zbog zelje da ga zviznem nisam ni video... :? :lol:[/quote'] :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

no koment

:lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

A, pa to je veec nesto drugo....zaboravih da kazem, ukoliko vas pojuri pekinezer ili slicno ogromno kuce preko 200 kg, bezite glavom bez obzira i pazite da vam ne otme motor i pregazi vas s njim..!!!!! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)
A' date=' pa to je veec nesto drugo....zaboravih da kazem, ukoliko vas pojuri pekinezer ili slicno ogromno kuce preko 200 kg, bezite glavom bez obzira i pazite da vam ne otme motor i pregazi vas s njim..!!!!! :D[/quote']

 

hehehehe :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

kakav si lik evo vriiiistim od smeha , a sto se pekinezera tice...nije mi zent nego brate mili ide mi na .........zivac :lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Wien, Sremska Kamenica
  • Motocikl: Yamaha FJR1300

Kad smo vec kod kucica na putu

Jedna vrsta problema su ti koji jure za motorom ili pretrcavaju, a nesto sasvim drugo su oni koji cekaju u zasedi na mestima gde treba STATI. To su naplatne rampe (za one koji se tamo zaustavljaju :wink: ) ili granicni prelazi!? Putarinu i ne moras da platis ali nije bas pametno projuriti preko granicnog prelaza. E a kad nisi projurio... onda treba da stanes i da spustis nogu na zemlju. I onda kuce pridje i laje i gleda u istu! A dezurni policajac kaze 'Ma nece te ujesti...' Ja sam jos istraumiran od prelaska granice pre koji dan :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja