Jump to content

Moto Zajednica

izrada roll bara,crash bar-hromirano, niklovano

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Mogu da napravim takav rool bar ali nemam opciju niklovanja,to bi morali u svojoj reziji da odradite.

063 838 0981 Seba.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Manatwork, 86 postova
On 10/30/2020 at 10:44 AM, Savan said:


Odlicno. Dosta prakticno resenje


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

 

46 minutes ago, seba011 said:

Mogu da napravim takav rool bar ali nemam opciju niklovanja,to bi morali u svojoj reziji da odradite.

063 838 0981 Seba.

koliko bi kostala izrada, i gde mogu to da dam na niklovanje, hromiranje ili vec nesto od toga...nisam iz branše baš, pa bi mi pomoc odnosno svaka info dobro dosla,pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Manatwork, 86 postova
48 minutes ago, seba011 said:

Mogu da napravim takav rool bar ali nemam opciju niklovanja,to bi morali u svojoj reziji da odradite.

063 838 0981 Seba.

koliko bi kostala izrada, i gde mogu to da dam na niklovanje, hromiranje ili vec nesto od toga...nisam iz branše baš, pa bi mi pomoc odnosno svaka info dobro dosla,pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Gsx600f
SMSGALVANIZACIJA.RS

SMS d.o.o. postoji od 1995 godine. Osnovna delatnost firme je...

Sto se tice hromiranja, nadam se da ce ti biti od pomoci... Ja jedino za njih znam.. :)

Promenio član Alex011
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Manatwork, 86 postova
2 hours ago, Alex011 said:
SMSGALVANIZACIJA.RS

SMS d.o.o. postoji od 1995 godine. Osnovna delatnost firme je...

Sto se tice hromiranja, nadam se da ce ti biti od pomoci... Ja jedino za njih znam.. :)

na zalost ovi ne rade ukrasno hromiranje i uputili me na Galvano tehnika Šimanovci, a ovi opet nemaju tako velike kade..max 25 cm,tako da me tamo uputiše na Euro sjaj Konjic-ispostava Čačak

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Gsx600f
Pre 2 sati, aleksandar k je napisao:

na zalost ovi ne rade ukrasno hromiranje i uputili me na Galvano tehnika Šimanovci, a ovi opet nemaju tako velike kade..max 25 cm,tako da me tamo uputiše na Euro sjaj Konjic-ispostava Čačak

E jbg, vidis nisam to znao... Nadam se da ces negde na kraju uspeti da uradis to sto zelis...javi molim te sta si na kraju uradio i gde.. Da znamo i mi ako nam zatrebati... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 881 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Polirati mora i za hromiranje.Ja sam to.nekad radio u DES u Novom Sadu ali se nisam baš usrećio. Kad sam ih pitao dali obavezno ide prvo bakar kao podloga ( čuo sam da ne stavljaju ) još se lik uvredio a kad sam preuzeo počelo se ljuštiti čim sam došao do kola. Kad sam se vratio da mu pokažem da nema bakra on počeo da se pravda da to rade invalidi i ovo ono...popizdeo sam i zalupio vrata da ga nebi udario zbog takvog izgovora. Tako da ma gde radio raspitaj se o postupku.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Manatwork, 86 postova
13 hours ago, Interceptor BP said:

Polirati mora i za hromiranje.Ja sam to.nekad radio u DES u Novom Sadu ali se nisam baš usrećio. Kad sam ih pitao dali obavezno ide prvo bakar kao podloga ( čuo sam da ne stavljaju ) još se lik uvredio a kad sam preuzeo počelo se ljuštiti čim sam došao do kola. Kad sam se vratio da mu pokažem da nema bakra on počeo da se pravda da to rade invalidi i ovo ono...popizdeo sam i zalupio vrata da ga nebi udario zbog takvog izgovora. Tako da ma gde radio raspitaj se o postupku.

odustao sam od ideje da pravim crash bar pa na poliranje pa na hromiranje..rekla mi gospodja iz galvanoteknik da bi poliranje (priprema za hromiranje bilo 100 eur,a samo hromiranje 100)..odustao od cele ideje, narucio od prohroma da se uradi crash bar...ima neka firma prohrommetaldizajn...iz Bele Crkve...meni treba roll bar koji se uklapa u moj motor a to je to boja metala mora da bude a ne crno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Manatwork, 86 postova
19 hours ago, WoodyRider said:

da upravo sam to nasao, i skapirao da mi je to najjeftinije resenje ..ne znam kakva su iskustva,ali nadam se da ce biti ok..bas mi treba daj izgled kao niklovano jer je takav motor ,ne mogu na njega da kacim crne crash barove,ili da uradim takve pa se posle majem sa niklovanjem..valjda je to od prohroma ok,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Gsx600f

Super imenjace,:) zavrsi se potraga... Jeste malo bilo cimanja ali valjda ce rezultat biti zadovoljavajuc..Kad stigne, okaci neku sliku ovde u temi... I utiske naravno, jesi li zadovoljan sta kako... Koliko se ceka, cena... Verujem da ima jos zainteresovanih pa da pomognes kolegama... :)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Manatwork, 86 postova
20 hours ago, Alex011 said:

E jbg, vidis nisam to znao... Nadam se da ces negde na kraju uspeti da uradis to sto zelis...javi molim te sta si na kraju uradio i gde.. Da znamo i mi ako nam zatrebati... :)

SAD se čuo sa Aca poliranje hromiranje(ima tako neki nalog na fb).. On radi hromiranje takvih delova.. Ovi u simanovcima imaju kadu oko 1250mmx300mmx250mmako sam dobro shvatio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Manatwork, 86 postova
On 1/20/2021 at 7:15 PM, aca-pn said:

Mozda ti je najjednostavnije da ti neko uradi od prohroma i posle samo dobro ispoliras

To cu i da uradim, najjednostavnije i najjeftinije.. E sad dal je i najbolje rešenje, ne znam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Manatwork, 86 postova
9 hours ago, Alex011 said:

Super imenjace,:) zavrsi se potraga... Jeste malo bilo cimanja ali valjda ce rezultat biti zadovoljavajuc..Kad stigne, okaci neku sliku ovde u temi... I utiske naravno, jesi li zadovoljan sta kako... Koliko se ceka, cena... Verujem da ima jos zainteresovanih pa da pomognes kolegama... :)

Hoću, to je koliko se sećam u Beloj Crkvi, kad završim kacim slike... Nadam se da ce biti dobro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja