Jump to content

Moto Zajednica

sasa iz temerina

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 426 postova

Deder da vam i ja malo opričam Sašu! :D

 

Za njegov servis sam saznao na našem forumu. Raspitivao sam se okolo gde bi odveo moju mi milu i dragu kamilu na štelovanje,  posle dosta pročitanih takstova i posle par konsultacija sa prijateljima došao sam do sledećeg zaključka: o svim majstorima i servisima u i oko NS-a ima dosta komentara, što dobrih, što loših. Jedino sam o mcm-racing-u pročitao i čuo samo dobre stvari. Kontaktirao sam Saleta preko PP i on mi je veoma brzo dao neke konkretne odgovore, pogledao sam slike servisa i utvrdio da više liči na apoteku nego na radionicu. Mene opet učili da majstora procenim po njegovom alatu i radionici u kojoj radi, ako mu je alat drljav i razbacan a radionica prljava i masna onda ni posao neće biti bolje urađen.

Obratite pažnju na slike servisa, ispod svake nožice motora stoji parče drveta... tako se čuva pod radionice... takav stav Sale ima i prema vašim mašinama kad uđu kod njega!

Da skratim priču, ispostavilo sa da nije u pitanju samo štelovanje. Probni sto je odma pokazao da treba mnogo više od toga a tim mcm-racing-a koji čini Saša i Danijel odradili su maksimalno(brzo,odgovorno, korektno) posao na mojoj makini.  Uklopili su sve to sa Joškom(koji je odradio posao sa strujom) i moram da naglasim da su odradili i više nego što je to posao od njih zahtevao. Sve u svemu veoma neobično za ovo naše podnevlje, veoma nesvakidašnje i veoma prijatno iskustvo.

 

Da zaključim, servis stvarno izgleda kao na slikama (moj klinac je skakao po servisu četrdesetak minuta i nije uspeo da se uprlja) ljudi su pravi profesionalci(brzina i korektnost a i mnogo više od toga) a o ljubaznosti i strpljenju...(moj klinac i četrdeset min. skakanja po Saletovom motoru, i moji dolasci u servis u večernjim satima).

 

Eto ja sam imao tu sreću da nađem prave ljude i pravo meso gde mogu da ostavim moju kamilu.

 

Malo sam odužio, ali želeo sam da vam što bolje a opet što kraće prenesem svoje iskustvo sa  mcm-racing-om. Preporučujem ih svima, ovo nemojte shvatiti kao reklamu, njima je najbolja reklama njihov posao. Ovaj moj tekst je ustvari putokaz kolegama sa problemom u mašini, jerbo ovi ljudi zaista znaju svoj posao.

 

Pozdrav, Markus tj. makins

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1669 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

U svakoj ekipi u kojoj se nadje Joska uspeh, strucnost i postenje su zagarantovani :)

Sad sam video i apoteku, pardon servis cist kao apoteku, pa ono je fenomenalno :o

Uz ovakve majstore svaka voznja je jos vece uzivanje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

evo i ja se pridruzujem pohvalama!

bio sam kod saleta pre nekoliko dana, zbog problema sa motorom koji niko u Zrenjaninu nije mogao da resi! ali, posle pola dana problem je resen, i ja sam se sa osmehom, vratio kuci :)!

sve pohvale za radionicu! i zahvaljujem jos jednom Danijelu(saletovom sinu) sto je dosao iz Temerina u Zabalj(gde mi je motor stao), i pokupio mene i motor!

pozdrav :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Sremski Karlovci

Svaka cast! I ja sam takodje saznao za njihov servis preko ovog foruma i iskreno su me iznenadili. Imao sam malo muke i svarno su izasli u susret i iskreno se nisam nadao da ce sve biti u rekordnom roku. Uvece doterao, a u podne me Danijel zove da kaze kako je sve vec gotovo!? Nisam mogao da verujem! Posle svega sto sam cuo o raznim majstorima.

Hvala vam ljudi i nadam se da nece uskoro nista zaskripeti, ali ako se desi eto mene opet kod vas.

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

I ja sam cuo samo pozitivne komentare za ovaj servis.Auto mi godinama odlicno servisira Opel Istvan(ne reklamiram,samo iznosim utiske)

takodje iz Temerina,Josku svi hvale... ;)Kanda tamo duvaju neki dobri vetrovi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Okolina BG
  • Motocikl: honda cbr 900 rr

Evo i ja da podelim svoje iskustvo sa vama. Zovnem coveka u petak iznesem svoj problem a on mi bez porblema kaze dodji u ponedeljak.

Odem ja kod Saleta,kad sam dosao imam sta i da vidim,covekov servis bplje izgleda nego moja gajba unutra brdo motora a on primio mene bez reci (CAR). kad sam usao bilo je sta ces da popijes (sok,kafa) sve na nivou.Inace isao sam kod Saleta da mi uradi masinu,(KLIPOVI,KARIKE,CILINDRI I KOMPLET GLAVA,SPANER).Sale i Danijel (sin) su sve to fino natenane skinuli,ocistili zamenili sta treba,odneli glavu da se sredi. Za to vreme ja sam gledao sta oni rade i divio se koliko su ljudi pedantni i ekspeditivni.Kada je glava bila gotova sve su lagano sklopili i nastelovali,onda su oprali agregat.

Pritom ljudi su tako opusteni za pricu i hoce da pomognu i sa savetima koliko god mogu.Sve u svemu ljudi su extra i znaju svoj posao, zamislite sve ovo za jedan dan i jos na tvoje oci,neko bi vam ovo radio 2 nedelje.

Pozdrav svima izvinite ako sam vas malo davio a mozda sam nekome i pomogao ako ima dilemu kod kog majstora da vozi motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

I ja se pridružujem pohvalama  ovo treba svako da zna , a ono što ne treba šaljem na pp hahahaha.. ;)

A to što na slici glavni majstor u papučama igra bilijar to je od nervoze što ga slikaju. ;D

 

Pozdrav majstori!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2298 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Sve pohvale za Saleta.

Prethodni serviser koji je radio viljusku na mojoj trkalici je shebo stvar pa je to trebalo srediti.

Juce smo do 1h nocu radili prednju viljusku na mom trkackom motoru.

Mosle 8 sadi mozganja i raznih testova napravili smo je.

Opisacu saleta i njegov rad u par reci.

 

Nema mnogo pametovanja, knjiga (manual) je zakon, sale se toga drzi. Posle beogradskih majstora-teoreticara ovo je osvezenje.

kada vidite da neko na vasem motoru steze srafove kilo kljucem na vasem ljubimcu dodje vam da placete od srece.

 

Tako da Beogradjani slobodno se uputite u Temerin, nije to ttako daleko.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Crna Gora Bar

Mozete li mi objasnit gdje je tacno njegov servis jer jer planiram u novembru da krenem iz Bara kod njega da mi stavi karbove i sredi frajlauf i pregleda citavu masinu na Zxr-u sve najbolje od Zorana iz Bara pa dodjite na more da popijemo pice POZ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

Sve pohvale za Sašu i servis, brzo, kvalitetno i korektno. Sada znam gde ću servisirati motor. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2298 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Posle Track day-a na Navaku javili su se problemi sa prednjom kocnicom pri zustrijoj voznji. Takodje motor je u gornjim obrtajima gubio snagu. Ujutru u 7 smo natovarili motor na prikolicu i krenuli za Temerin da sredimo pomenute probleme.

Posle kafice Sasa se bacio na resavanje problema sa prednjom kocnicom.

Kvar je brzo pronadjen. Nece te verovati ali i fabrika ume da pogresi.....

 

img0171ki.jpg

 

Posle toga je trebalo videti sta se desava sa motorom kada udje u obrtaje i zasto zamire. Medjutim, ja pametnjakovic sam zaboravio kljuceve od motora pa smo sacekali autobus iz BG po kojem su kljucevi poslati.

Stavavili smo motor na dijagnostiku i probni sto i videli da motor u gornjim obrtajima ima 90 ks a trebao bi da ima 125.

Sasa je nasao problem. Motor je dobijao manje goriva, problemi na ubrizgavanju.Reseno!

Bravo za Sasu, jos jednom kvar je saniran bez mnogo pametovanja i filozofiranja!!!

 

img0173uvn.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2298 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Kada majstoru posle zavrsenog posla i prvog paljenja motora cakle oci vise nego vama onda znate da je to majstor za vas.

Motor je uradjen kompletno i spreman za trke sledece sezone. Vise necu imati opravdanje jer motor ide kao avetinja.

Bravo Sale, ti si nas Proka pronalazac.

 

02122012644.jpg

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja