Jump to content

Moto Zajednica

Skuter ne daje znake zivota

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post

Drug i ja smo pre par dana odlucili da se provozamo par kilometara oko grada posto je zaista bilo toplo tih dana 10-12 stepeni. Krenemo ja i on na jedno jezero u blizini Kragujevca gde se takodje nalazi i jedan potok, Kaze drugar ajde da potopimo skutere da voda prekrije tocak pa koji izdrzi vise taj je bolji...Krenem ja prvi Aeroxom potopim ga oko 50cm u vodu i budem tu nekih 30 sekundi izlazim skuteru nista prima gas normalno sve ful, krene drugar potopi SR50, i on se isto ponasao dobro samo sto je malo "stucao" kad je izasao iz vode. Krenemo mi kuci Aprilia SR50 najnormalnije ide, brzinom i do 90 km/h, Aerox jos bolje, parkiramo mi kuci skutere, sutra dan hocemo da se provozamo, dodjem ja do njega on pokusava da vergla SR50, nista, prikacimo mi neki akumulator od kola, verglamo, nista. Mislili smo da je do anlasera ili neke elektronike jer se ne razumemo bas najbolje u skutere(osim da ih potapamo...), zvali smo mehanicara, pogleda covek kaze sve je na elektronici perfektno, pitamo sto nece da upali, kaze on masina zakucala. Mene zanima, da li je to moguce, i sta bi jos mogao da proveri drugar na Apriliji pre nego sto mora da radi generalnu. Da li je stvarno zakucao ili ovaj hoce da uzme pare? Do sada smo menjali svecicu, filter vazduha ocistili i karburator ocistili, medjutim skuter ne dise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8914 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Mislim da je najbolje da nastavite da ih potapate...... crno dete koliko je tebi dosadno :lol3:

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja