Jump to content

Moto Zajednica

Šrafovi,vijci,čivije,bolcne-bravarske usluge

Recommended Posts

  • Manatwork, 86 postova

Postovani,

 

Malo malo pa mi zatreba neki specijalni sraf i nigde da ga nadjem, a ne bi bas iz prve gvozdjare preko puta da kupujem i stavljam na motor.Da li ima neka radnja sa malo većim izborom šrafovske robe nerdjajuće koja moze da se upotrebi za motor..Ima tu ponekad i specificnih stvari pa bi dobro dosla i preporuka za neku bravarsku radionicu u Beogradu.Konkretno imam potrebu za nekim srafom koji je inbus ali ima suple telo koje sluzi za provlacenje instalacija (za zmigavac)...to ne mogu kuci da busim ,pa sad ima navoj ovakav onakav,jedan ide drugi ne ide...vise me mrzi da obilazim gvoždjare..svaki savet je dobrodosao..A jos kad bi neko imao dva ovakva srafa samo za 1 cm duzi(dakle 3,5 cm), bilo bi idealno;)

 

Pozdrav

 

IMG_20210114_091058.jpg

IMG_20210114_091139.jpg

IMG_20210114_091146.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX S1000F, BMW R1200RT

U Beogradu imaš radnju “Šrafko” na uglu Pariske komune i Studentske, imaju veliki izbor šrafovske robe, tamo sam nalazio brunirane i nerdjajuce vijke. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Gsx600f

Odlicno pitanje.. Imao sam slicnih problema, takodje jurio i nisam nasao "original" pa sam onda kupovao najslicnije, nerdjajuce, na nbg, na buvljaku, s'tim sto sam onda kupovao komplet npr. dvanaest da bi svi bili isti, umesto 1 ili 2 srafa koji nisu valjali... Da li postoji neka specijalizovana prodavnica u Srbiji (ne mora da bude u Bg) gde bismo mogli da porucimo namenske srafove za svoje ljubimce... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja