Jump to content

Moto Zajednica

[P] Skoda Superb 2009 god 1.9TDI

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

prodajem škodu superb 1.9 tdi 2009to godište, registrovan do aprila 2020te, na moje ime, u kom vlasništvu 7 godina. Auto je kupljen nov u Alprosu 2010te godine, kupljen je od prvog vlasnika kada je auto imao 34000km na satu, sad ima 138000km, sve vreme garažiran, korišćen za duža putovanja, mali potrošač. Više ne putujem tako često zbog korone i sve manje se vozi pa sam rešio da ga prodam. Poslednja godina kada se ugrađivao 1.9tdi koji navodno važi za najbolji agregat iz tog perioda vag grupacije. Poseduje ambition paket opreme uz dodatnu opremu u koju spadaju kožna sedišta, bixenon farovi, automatski brisači i verovatno još neke opcije kojim sada ne mogu da se setim. Mehanički sve ispravno, urađen prvi veliki servis na 100000km iz preventivnih razloga zbog godina, stavljene nove pločice napred i zamenjen plivajući zamajac i komplet kvačila kada je radjen veliki servis jer sam osećao blaga podrhtavanja na uzbrdici i pod opterećenjem, stavljen je luk set. Imam te originalne delove i dajem ih uz auto ako to nekome nesto znaci. Kada sam kupio auto uradio sam čip tuning u bobo sportu, prešao sam od tada 100k km bez ikakvih problema. Limarijski je svuda zdrav, nema nigde koroziju. Od ulaganja ima da se sredi malo prednji branik koji mi je neko oštetio na parkingu pre nekoliko meseci. Nije ništaupadljivo pa nisam zurio da to sredim. Ima letnji set alu felni 18 sa letnjim gumama i zimski alu set sa zimskim gumama. Nemam neke svežije slike, najbolje lično videti ako je neko zainteresovan, cenim da nema mnogo ovakvih auta na oglasima I sa ovom kilometarazom. Cena 8100 evra. Kontakt na PM ili 062770590. 

Ykq89Ju.jpg

zHoiOf9.jpg

5CyniFR.jpg

ZQP0MtP.jpg

dk5vanb.jpg

Fpy22fKl.jpg

52WF8pc.jpg

  • Sviđa mi se 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ima isti model, samo karavana dizelasa 2.0, 4x4 DSG 2011-o. Vozim ga vec 4-5 godina.
PREEEEUDOBAN auto, obicno imaju svasta od opreme. Oko rezervne gume imas nalepnicu sa gomilom slova i brojeva grupisanih po 3. Okaci sliku te nalepnice pa cu ti javiti sta sve tvoj komad ima fabricki.
Ogromna preporuka za model, a i ovaj konkretan primerak izgleda kao nov.
Srecna prodaja!

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1243 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y

Isti model, samo benzinac 1.8 DSG 2011 prodali pre nesec dana.

 

Odličan auto, imali smo i onaj plastični model posle ovog ali ovaj je po meni bolji u svemu.

NIje se kvario ... sve drugo kao što je kolega iznad rekao.

 

Srećna prodaja. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 327 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Aprilia ETV 1000
Pre 5 sati, gixxer750/94 je napisao:

Kako se pokazao nakon cipovanja?

Rekao je da je presao 100hkm nakon cipa...

Ja sam imao skodu 90ks sa bos pumpom cipovana na oko 120ks,imala je 440hkm,jos se vozi,ja sam bio prezadovoljan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 652 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Au kakav primerak ...:staa2:

Gledam ovaj model vec dugo... i nikako da se usaglase želje i mogućnosti.

Po meni best buy u klasi .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja