Jump to content

Moto Zajednica

Tehnički pregled

Recommended Posts

  • -, 1649 postova
  • Motocikl: /
pre 24 minuta, LukaBG je napisao:

Koji bezobrazluk i pljacka, vecina ljudi kojima nadju neki nedostatak nema sanse da ce za 72 sata da uspeju da dodju na red kod majstora i da se vrate na tehnicki. Ne znam zasto nisu mogli da stave rok bar 7 dana.

I da otklonis ne mozes da zakazes u naredna 72h zbog popunjenih termina.

Jedino ako onda moze preko reda, samo najava, bez zakazivanja, mada cisto sumnjam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6805 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900
30 minutes ago, drmilan_ said:

Proveri da ti nisu sijalice unutar stopa crkle. Ni meni ne radi, izlomih sve dok sam pokusavao da skinem, a i dalje nisam skinuo. Unutar toga ima par komada sijalica kao za poziciju

LED modul je u pitanju. Jedino da kupim crvenu LED traku i ubacim u kućište.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
2 minutes ago, Alekre said:

LED modul je u pitanju. Jedino da kupim crvenu LED traku i ubacim u kućište.

To ti je jeftinija opcija... metar crvene led 200dindzi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 649 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Kum mi u Nemackoj. Isao na tehnički i nadju mu 2-3 sitnice i pored toga i kraj spone da bi trebao zameniti. Dobio rok od mesec dana, ali je dobio i potvrdu da je uradio tehnicki i da moze da nastavi da vozi auto.

Posle 2 nedelje sredio sve i oterao auto na "kontrolni" pregled. Sad je sve ok i normalno se vozi auto. Ni u jednom trenutku nije imao prekid registracije niti je vozilo bilo tehnicki neispravno da bi se moralo iskljuciti iz saobracaja.

Ako ovde na tehnickom vrate vozilo zbog npr. zadnjeg brisaca koji ne radi da li to znaci da bi i u slucaju da ga policija posalje na vanredni tehnicki to vozilo bilo neispravno i imali bi osnovu da ga iskljuce iz saobracaja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6805 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ludilo. Na primer, meni ne radi jedna maglenka. Tehnički neispravno vozilo. Clio koji nema maglenke fabrički, ispravan :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1046 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

U austriji za maglenke ako ne radi leva to je teska neispravnost (kao i leva sijalica u faru) a ako ne radi desna to je laka neispravnost sa kojom mozes da prodjes tehnicki

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Jbg, radije se znalo sta su neispravnosti a sta nedostaci, pod neispravnostima su se smatrali uredjaji za upravljanje, zaustavljanje i oslanjanje, sad je sve pod isti kos.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1877 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Al stvarno treba napraviti foru sa muzikantima...pokupiti ih ispred opštine, tu je već slaba lova, slabo se venčavaju, u kombi i pravac neki tehnički ! I kamera, obavezno, pa u Dnevnik. Ma kakav dnevnik, na strane vesti, da vide drugi kako je nama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre sat vremena, Blaza je napisao:

da vide drugi kako je nama...

I sta da kazu drugi, budale slave i kada ih jebu! :jok:

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600

Данас на тех прегледу Килер ауто  тошин бунар  , где иначе одржавамо службена возила мој службени  рапид 1.6 тди 115 кс стар 5 год  враћен ......Зато сто у кабини изнад задњег седишта има  једно спот светло али са 2 сијалице унутра од којих једна сијалица не светли.Голим оком се једва примеције да једна светли а друга не .Каже радник а не може снима камера све ....... Е јбт па камера стоји на плафону сервиса  пола аута се не види а камо ли мала сијалица унутар аута на задњем седишту. Е заменим ја ту сијалицу ко зрно бибера је а онда шок јбт    нису ти предњи фарови нивелисани један је нижи од другог   ...ало али ви ми одржавате тај ауто 5 година .Звао шефа он њиховог газду и онда ајде али следећи пут намести то...а ОНИ МИ ОДРЖАВАЈУ АУТО  ау где ми живимо  ЈЕБ....... ово је задње време дошло крај.

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 1
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

To nema veze sa strogoćom i tajnim policijama.Nego su pravila tako napisana da ako ti se mušica usere na staklo nisi prošao.Umesto bato napiši konkretno to,to i to mora da je ispravno,normalno, vozilo mora da izgleda dobro a ne olupina.Ovako tumače kako ko shvati,sve mora da radi.Nije mi jasno šta je poenta istresanja sitnica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

O tome pričamo,ako postoji uređaj koji meri kočione sile,beleži i pamti,kamera snima spoljašnost vozila,snima rad radnika,ko će da dokaže posla dva dana da je spona neispravna.Udariš u rupu,koje su kod nas retkost, i šta onda.Samo me nervira teranja maka na konac i komplikovanje i ovako komplikovanog života.Gore sam napisao,tačno navesti šta i u kojim granicama da bude i nema problema.Ovako samo drndanje bez ikakvih razloga.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

Drugar mi prica da njegovog drugara vratili zato što mu je jedan naslon za glavu druge boje :staa2:

Promenio član Nele11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000

Da prostite na pitanju, a gde prva pomoc i prsluk da se gurne na sportskom motoru, da bi se prosao tehnicki?

Ili moze da se odnese u rancu i pokaze, jer ispod sedista nema mesta za to?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R

Moram da radim dubinsko pranje pred tehnicki, ako vide siva sedista pa fleikce po njima najeba sam. Razmisljam i da presvucem volan ali ne znam dal je to homologovano mozda nece moci. Ajme majko fali mi i plastika ispod motora moze auto komotno na otpad, ne prolazi ovo nikako... Jebes ovu vlast, izvadicu bosansko drzavljanstvo i prebaciti se paprima u Vlasenicu, kupiti tamo kola i registrovati pa voziti ovde... Mogu u makedosko ali mi daleko Skopje da registrujem tamo... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R

Zajebacu vlast i nacicu rumnuku sa papirima pa cu da registrujem u Timisoara i da placam porez njima, to mi dodje najblize od Vrsca. Zajebao bih vlast ali nema pristupacnog novog auta za radnika srednje klase, bio jugo onda za 3800 ako se ne varam, dal da pokrenemo proizvodnju opet.... :)

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja