Jump to content

Moto Zajednica

moj prvi pad....

Recommended Posts

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Kad ima chorbe svuda!!!

sada malo smesna prica.... :lol:

slozicete se samnom da bilo koji pad sa bajka (bez posledica) smatramo kao glupost i stid nas je pomenuti ih. zasto? kada sedim sa svojim buducim tastom i slusam price o padovima iskidam se od smeha! mozda ga neko i zna. stari bajker. steva sa vrachara.

srebrno jezero, leto, pre jedno 5 godina. bio sam mlad i neukusan sa motorima. dodje moj drugar sa hondom NSR 125cc i rekoh aj da je probam malo. razvukao je ja na putu, dere se ona, sve ok! zavrsivshi uzivanciju krenem da se spustam sa magistrale na shljunak. pustim malo motor brze i ne znam za koji moj pritisnem desnu ruku! :( qq, zabode prednja viljuska u shljunak i kako sam sedeo na motoru padnem i oshmirglam koleno i celu desu stranu do glave. sto je naj gore to se sve dogadja ispred ociju mog caleta koji se nonshalantno oktece i komentarishe "kakav idijot, znao sam". klizao sam bogami jedno 5 metara. kao za baksuz to je bilo na pocetku leta a ja celo leto u zavojima. hehehehe!

sada znam, prednja NIKAKO po shljunku. bolje zadnja pa neka zanese al prednja NE! :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator
Xexe :) ..dobrodossao u klub...ne po sljunku' date=' ne po rizli, ne po mokrojj travi .....[/quote']

 

NE po suvom lišæu...

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

vidim tajo ti se bas uzrujao bio ;)

 

inace, NE isto po masnim bijelim crtama koje oznacavaju isprekidanu/punu liniju... kako je to klizavo majku mu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

NE po ovom, NE po onom... a da vi momci lepo skinete te nepotrebne prednje kocnice, a? :)

 

PS NE po Ibarskoj magistrali, u levoj krivini kad izleti traktor i stojadin iza njega 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja