Jump to content

Moto Zajednica

Predlog za kacigu sa komunikacijom

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850

Kupis kacigu koja ti odgovara i ugradis Senu. Koristim Senu 10U vec godinu dana i prezadovoljan sam. Nema budze spolja na kacigi  lagana je dobro se cuje, baterija dugo traje. 

Screenshot_20210110-122704_Photos.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Gsx600f

Slazem se sa kolegama.. Prvo kaciga koja ti odgovara, sada novije kacige imaju i pripremu za komunikaciju tj. dzepove za zvucnike tako da ti ni najmanje nece smetati.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA

Schubert C3 Pro ili C4 Pro i Cardo Packtalk Bold JBL speakers. Imao Nolan N90.2 bucnija posle 90km/h pa imao AGV Compact ST i sad Schubert. Probao Shoei, HJC,Scorpion,Sharp,Syomi i meni licno vise pase Schubert. Kod probanja kaciga bitno kad si u radnji pokusaj bar 15 min da je drzis na glavi da vidis da li je to to.  Kod komunikacije imam cardo Packtalk Slim i Bold. Kod modela Slim moras da obratis paznju na kompatibilnost kaciga a kod Bold ne. Sena je isto dobar proizvodjac a i znam neke sa Aliexpress-a koje su  odlicne. ako drugari s kojima se najvise vozis imaju neki brend isprati njih a ako ne onda biraj po komentarima. uglavnom ako ne mozes da se uparis s drugim komunikatorima uvek najlaksa opcija je Viber Grupa "Conference call) i domat je u celoj Srbiji a ne samo do 1500m :) Evo nekih predloga:

 

 

 

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina

Kao što su več kazali, idi u prodavaonicu i probaj više maraka, jer svaka glava nije ista, pa ima različitih kalupa, meni šubert baš nekako ne odgovara, najviše sam zadovoljan sa Nolan šlemovima, zato sam prošle godine kupio novu Nolanku sa N-Com uređajem.

Kad sam kupio zajedno bilo je još jeftinije, mada več je bilo nekih popusta.

Tako, da tu možemo samo pisati, a sam moraš odlučiti kako i šta.

I ako je u prodavaonici trgovac vešte prirode, on če ti znat savjetovati, pa če ti bit lakše.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW F650 GS (prodat)

Hvala na savetima.

Trenutno imamo kinesku broj 2, prva je crkla iako sam rekao da nece trajati vise od sezone, nekoliko glava ih je koristilo.

Da, kaciga uskoro nova... ova Kappa je posluzila ali trebalo bi nesto bolje, barem u Forma kvalitetu cizama...

Hvala jos jednom, zaboravio da sam  pitao pa sad gledam gde sam sve bio aktivan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure
On 10.1.2021. at 16:50, Bratislav 1973 je napisao:

Schubert C3 Pro ili C4 Pro i Cardo Packtalk Bold JBL speakers. Imao Nolan N90.2 bucnija posle 90km/h 

isto iskustvo imam i ja! sad imam Schubert C3 Pro + original Cardo za nju. tiha nema zujanja, baterija drzi dva do tri dana i posle par godina,... preporuka.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja