Jump to content

Moto Zajednica

Aplikacija BJ bikers

Recommended Posts

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Nova Pazova
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 1000

Pozdrav ljudi

Otvorio bih ovu temu u želji da iskažete svoje mišljenje!?

Mišljenja sam da bi bilo baš korisno i dobro da forumaši imaju aplikaciju umesto što svaki put moramo da idemo na sajt bj bikers...

Ja sam svež član (da se tako plastično izrazim) i možda i grešim u proceni ili možda postoji nešto što ja ne znam, u svakom slučaju ajd da čujem i ostale forumaše i njihov stav po tom pitanju. 

Pozdrav

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova

Ja koristim “tapatalk” aplikaciju (mislim da vecina koristi) i ne moras ici direktno na sajt. Imas svolje omiljene forume i obavestenja za teme itd. Probaj ako nisi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 162 postova
  • Lokacija: BG

Tapatalk radi savršeno plus možeš da ga koristiš za praćenje više foruma.

Čemu još jedna aplikacija? Nije baš da može pasti sa neba... imaš li predstavu koliko vremena bi trebalo utrošiti na izradu?

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: Leicester , Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM900

Na telefonu se ulogujem u browser i "zapamtim" lozinku. Sasvim lepo radi i prilagođeno je mobilnom ekranu.

 

Aplikacija  bi imala smisla samo ako vi se uvele nove funkcije kao što je GPS online lokacija da bi se ljudi pratili dok voze i sastaju, navigacija od tačke do tačke, tracking...

 

Ne verujem da bi se isplatilo plaćanje programera za nešto što već uveliko radi u drugim programima.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Nova Pazova
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 1000
Tapatalk radi savršeno plus možeš da ga koristiš za praćenje više foruma.

Čemu još jedna aplikacija? Nije baš da može pasti sa neba... imaš li predstavu koliko vremena bi trebalo utrošiti na izradu?
Ok je to... radi lepo ali bj aplikacija bi ( bar ja tako mislim ) bila korisna stvar u promociji samog sajta + tu postoje odeljci kao što su oglasi za prodaju svega što je vezano za moto društvo... trenutno za sajt možeš da saznaš samo ako ti neko isti preporuči, imaš ljude koji se trenutno odlučuju da udju u moto svet, odluče da pazare opremu i motor i gde prvo idu? Polovni automobili itd.
I dalje mislim da bi bj kada bi imao dobro odradjenu aplikaciju pokidao sve ostale a ujedno i bolje povezao ljude
Treba da se uloži i vremena i novca, što da ne!? Vratilo bi se sigurno

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

Bila bi jako korisna stvar...ok tapatalk radi posao ali ni on nije free(placa se)za potpunu upotrebu moja logika je da ako vec gledamo reklame bolje to da radimo na aplikaciji bjb i da neke koristi imaju osnivaci pa i mi nego tapatalk kome svaka cast

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

Ja otvarao forum nebrojeno puta preko browsera i baš se jednostavno snalazim, pogotovu što je izgled isti kao na desktopu. Ne kažem da aplikacija jeste ili nije potrebna, samo mi tapatalk nije ni bio potreban. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 342 postova
  • Lokacija: Skopje, Skoplje, Macedonia
  • Motocikl: NC 750X RC90, Transalp XL750

Korischenje foruma preko weba pomazemo redakcii preko reklame. 
Ovo "blago" treba da se chuva :)
 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1897 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Probao sam Tapatalk, vise me je nervirao pa sam ga obrisao. Ne kazem da je los, ali na dva razlicita telefona, kada se pojavi nekoliko vezanih fotki, on uspori, treba mu vremena da ucita... znam, neko ce reci, slab mi je telefon. E, pa, zbog Tapatalka ga sigurno necu menjati ! Idem na sajt preko browsera, memorisani podaci, napravio posebnu ikonicu do bjb, i super, sve radi. Jedino notifikacije za poruke i ostalo stizu preko e-maila sa danom zakasnjenja... ali cim udjem na sajt, nova obavestenja odmah vidim. Mana telefona, ne mogu da ubacujem fotke, nema dovoljno memorije ??? Sa kompa radi...

Podrzavam predlog za aplikaciju.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3049 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Preko weba je skroz OK. Na telefonu još samo postavio za Privatni DNS dns.adguard.com adresu, pa nema ni reklama.

Jes da sad i adguard zna šta sve gledam (pored Internet provajdera, Googla i ostalih :) ), al bar nema dosadnih marketinških poruka :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1897 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Nevezano za temu, zadnjih godinu ipo dana i na fonu i na kompu koristim Brave browser koji u sebi ima blokator reklama, pa sam miran.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 989 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere
Probao sam Tapatalk, vise me je nervirao pa sam ga obrisao. Ne kazem da je los, ali na dva razlicita telefona, kada se pojavi nekoliko vezanih fotki, on uspori, treba mu vremena da ucita... znam, neko ce reci, slab mi je telefon. E, pa, zbog Tapatalka ga sigurno necu menjati ! Idem na sajt preko browsera, memorisani podaci, napravio posebnu ikonicu do bjb, i super, sve radi. Jedino notifikacije za poruke i ostalo stizu preko e-maila sa danom zakasnjenja... ali cim udjem na sajt, nova obavestenja odmah vidim. Mana telefona, ne mogu da ubacujem fotke, nema dovoljno memorije ??? Sa kompa radi...
Podrzavam predlog za aplikaciju.
Nije do telefona, i meni Tapatalk smecasto radi a imam solidan telefon. Al mi nekako lakse preko njega.

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja