Jump to content

Moto Zajednica

Danas u 7 i 10 min slavim drugi rodjendan....

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Znaci bukvalno smo se SMRT i JA gledali u oci jedno 2 sekunde...

 

Raskrsnica Carice Milice i Brankove ulice. Ja se spustam od gore iz C. Milice jedno 20, 30 na sat, zeleno svetlo, dakle nedelja, 19 i 10 casova, nikog u obe moje trake. Svi uredno stoje u Brankovoj koju sece moja ulica. Odjednom automobilska sirena! Okrecem se ulevo odakle dolazi zvuk, u Brankovu u koju ulecem. Zena u cvenom Yugu vozi Brankovom ka mostu jedno 89-100kmh, verovatno *na sreccu svira nekom za koga misli da kilavi i ne kapira da je crveno svetlo na semaforu, prolece obe kolone i trake (posto ima 3 u pravcu ka mostu odnosno 2 i jedna za bus i skretanje desno ka Obilicevom Vencu) i izlece taccno u mene.

 

Ja ne znam sta se tacno desilo, refleksi su ucinili svoje, sva sreca da sam cuo sirenu, zgrabio sam obe kocnice, i usijao ih, ukopao sam se nakon bukvalno 2 metra!!! Ona je projurila na jedno pola metra od mene....

 

Znaci da me je pogodila, sa tom brzinom, ne bi me nasli do brankovog mosta 500metara dalje!

 

Nakon nekoliko sekundi, pogledao sam oko sebe. Ljudi na stanici sa otvorenim ustima, prvi redovi automobila na semaforu koji nije videla, ljudi u njima se gurkaju i pokkazuju ka meni..... hladan znoj...uzas nad uzasima.....

 

S druge strane hvala bogu i brzim refleksima, izgleda da je iskustvo ipak ucinilo svoje, hladna glava i oprez......

 

IZ ovoga sledi sve sto smo vec milion puta rekli i sta opet ponavljam: Mislite i umesto nas i umesto njih vozaca kola, idiota nad idiotima. Stajte i na stop, i na ukrastanje sa prvenstvom i na prvenstvu, makar u gradu, a ako ste vec face makar prikoccite.

 

Bukvalno, ali bukvalno nas milisekundi dele od nesrece.

 

PS... da sam bio na motoru zaustavni put bi bio duzi i verovatno sad ne bih bio ovde...bio sam na biciklu 150 kg laksim od moje massine:) Sve ostalo je isto i sve ostalo vazzi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Sreæan roðendan. Nadam se da æe gospoði na put da izleti... bandera... ili vodotoranj... drvo.. Èuvaj se.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Nista ne brini, da ti se nesto desilo, vec bi se Najzli tu negde nasao.

 

A na cemu si ti bio kad si prodao bajk? Nisi valjda pozajmio od nekog pa jos i slupanog da mu ga vratis :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Najobicniji MOUNTAIN BIKE da! Seo sam na bicikl posle godinu dana, sa kocnicama koje sam proverio i dotegao pre nego sto sam izasao :)

 

PS Zato sam post i postavio ovde, da ne malerissem. Svakome se dessava, narocito ako imamo sskoro 20 godina vozackog iskustva iza sebe, ali ljudi, ovo je bilo mnogo mnoogooo blizu :(((((((

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)
Srecan rodjendan' date=' ali dobro je da ne palimo svecice![/quote']

 

 

mada ....bas mi se prijelo zito :D sala mala

 

bato sretan ti 2. :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Kad ima chorbe svuda!!!

dobro si prosao!

boze sacuvaj nas jugica i narodnjaka!

narocito ako zensko vozi!

da si bio na motoru lepo da je stignes i ulubis joj surlu!

 

happyB!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

davno sam ja rekao, zena ZA volanom nikako, al zena ISPOD volana - svakako.

dobro si prosao majstore.

ps. kladim se da te digla jos bi izasla iz kola(ako bi primijetila da te digla uopste) i pocela da vice na tebe kako si joj izletio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Kad ima chorbe svuda!!!
davno sam ja rekao' date=' zena ZA volanom nikako, al zena ISPOD volana - svakako.

dobro si prosao majstore.

ps. kladim se da te digla jos bi izasla iz kola(ako bi primijetila da te digla uopste) i pocela da vice na tebe kako si joj izletio[/quote']

 

to je standardno! napad je naj bolja odbrana!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Ma dobro je, kad si ziv i zdrav i neogreban...

Sta je na kraju bilo, jel stala glupaca da se bar izvini? Jel si joj skakao po haubi, ja to cesto radim takvim indijancima, i uzmem im retrovizor ili sl. za uspomenu... A ako su mnogo bezobrazni dobiju i disclock u sofersajbnu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)
davno sam ja rekao' date=' zena ZA volanom nikako, al zena ISPOD volana - svakako.

dobro si prosao majstore.

ps. kladim se da te digla jos bi izasla iz kola(ako bi primijetila da te digla uopste) i pocela da vice na tebe kako si joj izletio[/quote']

 

 

 

 

ALO BRE OVDE IMA I ZENSKIH VOZACA!!!!!!!!!

nisu sve iste!!!!!!!!!!nemoj sad da te ... :axe: :axe: :axe:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Znam da postoje 3 vrste zena za volanom:

 

-Prve su kamikaze za volanom, nemaju blage veze sta rade, gde su, kao se vozi, nemaju osecaj ni za prostor ni za sebe. Takva je bila ova sto je htela da me dezintegriše!

 

-Druge su extra vozaci, u vecini slucajeva bolje nego masa muškaraca.

 

-Trece su extra ispod volana i na zadnjem sedištu motora.

 

PS mali off...jel znate zašto japanske kamikaze nose kacige?

-iz zajebancije :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR
davno sam ja rekao' date=' zena ZA volanom nikako, al zena ISPOD volana - svakako.

dobro si prosao majstore.

ps. kladim se da te digla jos bi izasla iz kola(ako bi primijetila da te digla uopste) i pocela da vice na tebe kako si joj izletio[/quote']

 

 

 

 

ALO BRE OVDE IMA I ZENSKIH VOZACA!!!!!!!!!

nisu sve iste!!!!!!!!!!nemoj sad da te ... :axe: :axe: :axe:

 

Duco, nisu sve iste(srecom) ali moje iskustvo govori bas ovako kao sto napisah.... nazalost. Dakle, kad ih vidim ispred mene obavezno radim sledece:

1. Dam gas i sto prije ih preteknem u sto shirem luku

2. Ostavim je ispred sto vise da imam kad zakocit ako se iznenada sjeti da je u ulici desno/lijevo od nje strasan butik, cipele na snizenju vjerovatno...

p.s. ovo je za zene u kolima, na motoru nemam pojma, jos uvijek

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic
Znaci bukvalno smo se SMRT i JA gledali u oci jedno 2 sekunde...

 

Raskrsnica Carice Milice i Brankove ulice. Ja se spustam od gore iz C. Milice jedno 20' date=' 30 na sat, zeleno svetlo, dakle nedelja, 19 i 10 casova, nikog u obe moje trake. Svi uredno stoje u Brankovoj koju sece moja ulica. Odjednom automobilska sirena! Okrecem se ulevo odakle dolazi zvuk, u Brankovu u koju ulecem. Zena u cvenom Yugu vozi Brankovom ka mostu jedno 89-100kmh, verovatno *na sreccu svira nekom za koga misli da kilavi i ne kapira da je crveno svetlo na semaforu, prolece obe kolone i trake (posto ima 3 u pravcu ka mostu odnosno 2 i jedna za bus i skretanje desno ka Obilicevom Vencu) i izlece taccno u mene.

 

Ja ne znam sta se tacno desilo, refleksi su ucinili svoje, sva sreca da sam cuo sirenu, zgrabio sam obe kocnice, i usijao ih, ukopao sam se nakon bukvalno 2 metra!!! Ona je projurila na jedno pola metra od mene....

 

Znaci da me je pogodila, sa tom brzinom, ne bi me nasli do brankovog mosta 500metara dalje!

 

Nakon nekoliko sekundi, pogledao sam oko sebe. Ljudi na stanici sa otvorenim ustima, prvi redovi automobila na semaforu koji nije videla, ljudi u njima se gurkaju i pokkazuju ka meni..... hladan znoj...uzas nad uzasima.....

 

S druge strane hvala bogu i brzim refleksima, izgleda da je iskustvo ipak ucinilo svoje, hladna glava i oprez......

 

IZ ovoga sledi sve sto smo vec milion puta rekli i sta opet ponavljam: Mislite i umesto nas i umesto njih vozaca kola, idiota nad idiotima. Stajte i na stop, i na ukrastanje sa prvenstvom i na prvenstvu, makar u gradu, a ako ste vec face makar prikoccite.

 

Bukvalno, ali bukvalno nas milisekundi dele od nesrece.

 

PS... da sam bio na motoru zaustavni put bi bio duzi i verovatno sad ne bih bio ovde...bio sam na biciklu 150 kg laksim od moje massine:) Sve ostalo je isto i sve ostalo vazzi....[/quote']

 

what else is new?....ili u prevodu sve po starom,svakodnevna erotika na putevima....

inaèe izbegavam dve vrste vozaèa:

1. žene za volanom

2. napaljene klince sa BMW-jima, Audi-ima i Mercedesima koje su pozajmili od oca,majke,majèinog ljubavnika i slièno....isto tako izbegavam deèurliju u raznoraznim golfovima GTI, opelima GSI i "nabrijanim" jugo-vima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
Trece su extra ispod volana i na zadnjem sedištu motora

 

Tooo, mare care, ne zaboravljaj mi omiljenu kategoriju 8)

Mada, kad razmislim, svaka moze da iz prve i druge kategorije bude prekomandovana u trecu :wink: :D

 

PS nemoj sad da mi gines, BRE! Pa vidis kako je pukao akvarijum po gradu, to je strasno - moramo zbiti redove i spremiti se za "bastovanski rad" - kres ovde, kres onde :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
"bastovanski rad" - kres ovde, kres onde

 

:D:D:D xexexe 10ka za kreativnost .... Plevim`vako polovan bez motora ko basstovan bez motiku!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja