Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Komp

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Beograd - Dorcol
  • Motocikl: Yamaha Fazer

Zdravo kolege! Trazim neki komp za roditelje, do 300e recimo. Imam ok napajanje, midi kuciste i hard. Ako neko ima nesto sto moze da im koristi par godina, ili ako zna kome da se obratim, bio bih zahvalan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1874 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Pozdrav drug, i srecna vam svima nova godina ! Imam nesto da ti ponudim sto bi ti verujem zavrsilo posao...Ove komponente sto ti nudim sam pre max tri godine kupio potpuno nove (imam i ambalazu za sve), a menjao bih samo iz razloga sto sin zeli amd...u pitanju je intel konfiguracija:

ploca Asus H170 Pro DDR4

p_setting_fff_1_90_end_500_7_pic_3.jpg
WWW.CTSHOP.RS

ASUS H170-PRO Maticna Ploca 1151 - ComTrade, akcije, popusti, najbolje cene, internet prodaja, Beograd, Srbija

procesor Intel I3, sa kulerom

27535.jpg
WWW.PINSHOP.RS

INTEL Core i3-6100 2-Core 3.7GHz tray

 

Ram memorija 8 Gb DDR4 Kingston Hyperx

ld0002885621_2_0002885635_pic_3.jpg
WWW.CTSHOP.RS

Kingston 8GB DDR4 Hyperx Fury (HX421C14FB/8) Memorija 2133MHz - ComTrade, akcije, popusti, najbolje cene, internet prodaja, Beograd, Srbija

Ovo su ti linkovi da vidis specifikacije i cene novih komponenti, sto je negde oko 40.000 din. Ja nisam preprodavac, ovo je sve kao novo, nikad popravljano, klokovano itd. Moja cena (odokativno, bez cenkanja) za tebe je pola, tj. 20.000 din.

Na mojoj ploci je umesto hdd stavljen M2 hdd koji je brzi i od SSD diska, koji skidam, a tebi toplo preporucujem da nabavis i postavis, a tvoj hdd neka bude pomocni, kao D:\ particija.

Ako si zainteresovan, meni ostaje samo da pokusam da pronadjem zadnji limcic koji sam prilikom promene kucista zaboravio da stavim. Ako ne nadjem, nabavicu ga, nadam se.

Jedino ne znam da li ovo moze da stane u tvoje kuciste.

U procesoru imas i graficki chip.

Pozz

1.jpg

2.jpg

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja