Jump to content

Moto Zajednica

Flajeri...

Recommended Posts

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

evo sam i ja poceo da ih shtancam pa ako me ne izbije neko od ovih mojih bijesnih crnogoraca bice dobro hehehehehe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
evo sam i ja poceo da ih shtancam pa ako me ne izbije neko od ovih mojih bijesnih crnogoraca bice dobro hehehehehe
Uh, tebi je tamo BAŠ rizièno... :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

po meni nije lose da se ostavi na pultu neka kolicina flajera na mestima kao sto su: agencije za registraciju kola,tehnicki pregled,auto skole, i sto je najbitnije po zenskim frizerskim salonima :evil:

svako ko prodje ce to pogledati,ako hoce uzece ,ako ne obavestio si ga...

uz to nije lose odstampati i prodavati kalendare(samo da se pokriju troskovi a to ce znaciti da ce kalendari biti dzabe i svi ce ga uzimati) sa strava moto slikama gde ce na svakoj stranici biti neka poruka sa statistikama koje pokazuju koliko te vozaci kola ugrozavaju..to moze da se prodaje po prodavnicama auto delova a svako voli da vidi dobre moto fotke na zidu...cope moze da izabere slike jer je covek profi za to...

mozda i neki poster koji mozes da zalepis na prometnim mestima kao sto su banke,poste,fakulteti,domovi zdravlja-veliki broj ljudi ce videti a troskovi mali...

poenta je da se uplasi onaj ko procita i bar na trenutak zapita da li i on ugrozava nekog

mozda su neki(ili svi) od ovih predloga bezveze ali ima nas dosta pa ce se iz gomile naci nesto pametno 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

a recite mi jednu stvar sad shto cemo mi sa divljim motorashima juce ja se malo zezao dijeli flajere i dodjem doma uzmem auto odem neshto da zavrshim kad evo situacija dolazim do raskrsnice ocu lijevo dajem zmigavac 20 metara unaprijed i naravno gledam u retrovizor i vidim i vishe cujem nego shto vidim kako mi prilijece neki r ,i pane mi na poamet aj da ja stanem kako sam stao tako je on sa lijeve moje strane poreletio svo mi je auto zadrmao i to na cenat od branika ....... ne znam za vas al da mi ga je bilo ufatit ubio bi boga u njega od batina shto vi mislite za takve bi bio flajer NEMOJ DA ME BRUKASH KOLEGA MAGARCHINO a?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja