Jump to content

Moto Zajednica

Flajeri...

Recommended Posts

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Pošto ste svi u velikoj frci oko pravljenja flajera, pa ne stižete da bilo šta kažete na ovu temu, a Auto Bild, Sat i ostali se ne javljaju, evo ja da kažem da mi je kolega pomogao da se uradi prelom pred štampu, i da sada imamo po 4 slike na A4 stranici, obostrano. Slike su manje nego što smo planirali zbog rezolucije, ovako bolje izgledaju. Morao je da se promeni i font, tako da je sada malo ozbiljnije. Ivice slike su zaobljene i statistika je zanimljivo uraðena. Imam fajl u .pdf formatu, èim savatam Pabla ima da ga okaèim na sajt da bi drugi mogli da skidaju... za sada samo slike kako to izgleda...

 

xfwul_flajerprednjamq1.th.jpg

 

AxBch_flajerzadnjalh2.th.jpg

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Malo je skakljiva ona slika sa BMW. Motoras je krenuo u preticanje verovatno preko pune jer je, verovatno, u pitanju raskrsnica, a i da nije ima vozilo u suprotnom smeru na 20m.. Mozda treba neka slika gde je sve 100% cisto i jasno... Mozda da upotrebite nekako sliku sa onog znaka iz Lukinog putopisa?

 

palh4_25rn0ry9.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: NBGD- Blokovi
  • Motocikl: Kawasaki KLX650

Najzli, svaka cast za akciju......vidi se da mozak glavu chuva :D

Ne bi bilo lose da se "malo podeli" po taxi stanicama po gradu. Oni su ceo dan u saobacaju a vrlo dobro je poznata njihova obazrivost u voznji (cast izuzecima).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Alal vera, zaista je odlicno uradjeno!

 

Nazalost, mnogo se zakasnilo al bolje ikad nego ikad. Srpska posla, od dogovora malo vajde, u se i u svoje kljuse i zavrsi posao. Ovo je trebalo biti odradjeno pre 3 meseca! Ja sam mislio da ce glavni na ovom forumu, odnosno urednici biti mnoooogo aktivniji u ovom smislu. U krajnjem slucaJU, NAPRAVIO SAM SAM 2 SKICE SPREMNE ZA STAMPU I OKACIO.

 

Mnogo smo kilavi i treba to javno reci.

 

Nismo ispali fer jedni prema drugima, niti prema drugim motoristima, mnogo je ljudi poginulo, mnogo je povredjeno, a ovo se narocito odnosi na one glasnogovornike ovde koji mnogo kenjaju a malo rade!

 

Najzli svaka cast.

 

Nazalost, auto bild (barem koliko sam ja preko novinara (dobrog druga)kontaktirao) nije bio zainteresovan ni za putopis ni za flajere....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Sve je to dobra ideja chak je i realizacija jeftina. Neznam koliko koshta to na jelkicama da se radi. Imace bolji efekat. :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Odštampao sam ih! Svi u mojoj ulici imaæe ih za brisaèima!

Ajde, ljudi, svi po malo! Za našu stvar!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

x7jaV_25rn0ry9.th.jpg

Ja se 'stvarno mnogo' izvinjavam(posebno autroru flajera), ali motorciklisti , u prikazanim situacijama uglavnom ginu zbog svoje lose procene main stream-a voznje u Srbijici. Tako da ove flajere NIKADA nece razumeti prosecan vozac automobila u gore navedenoj Srbijici!

Letos na odmoru, setajuci sa zenom pored mora, uhvatio sam razgovor dve domacice. Kaze, zena: Provlace se imedju kola i kamiona u Kneza Milosa i uvek na semaforima, nije ni cudo da im se desava svasta. Kad dodje leto smuci mi se da vozim po Beogradu zbog tih na motorima.

Ja samo mislim da ona ne razume koliko se tek meni smuci kad grane prolece pa svi oni pocnu da se voze, a motor im je 'prebrz i premali, a kamion prevelik i prespor!

ZATO BRE PAMET UGLAVU, A FLAJER ZA BRISAC!!!

P.S. Kvantitet uvek daje kvalitet

P.PS. Nikako ne odustajati od flajera kao od odlicne ideje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
Jos samo da ih dobijemo... :wink:
A dobices ih vala u Subotu samo ne kukaj...
+

 

Nadam se.

 

Izvinjavam se ako sam omanuo citajuci neki post ali zanima me gde treba da ih dobijem (preuzmem ili sta vec)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Niš, SRBIJA
  • Motocikl: DR 650

Ja danas odstampao, iskopirao, iseckao...

Stavio sam u radnji na pult i gledao kako ljudi reaguju. Vecina njih pogleda, nasmesi se kroz brk i ostavi. Neko uzme, a neko gleda ono, gleda i izgleda da ne razume o cemu se radi, pa onda pogledaju moju yamahu kroz izlog pa skapiraju :D U svakom slucaju ne skodi, a cim ne skodi znaci da koristi :wink: Ima jedna stamparska grescica kod onih 5 situacija, ali nista strasno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: FJR1300A
Ima jedna stamparska grescica kod onih 5 situacija' date=' ali nista strasno...[/quote']

 

Ima tri, kazem samo ako neko bude ispravljao...

 

Inace, ideja i akcija - odlicno :!:

 

Da se nece puno njih uzbuditi kad vidi-nece, vidi se i po reakcijama casopisa koji su spomenuti, niko nista, ali ovo je vec NESTO, prva konkretna akcija!

 

Ako nista drugo, slazem se sa ovim :)

 

U svakom slucaju ne skodi' date=' a cim ne skodi znaci da koristi :wink: [/quote']

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Becej

Ok mozda malo kasnim ali nisam bio na sajtu ovih dana,ovo je nesto fenomenalno,kao druga jos neotvorena kancelarija BJBIKERS-a(Cekam da Pablo da amin) odradicemo posao u beceju i okolini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Flajeri su se razleteli i najcesca reakcija prilikom "udele" flajera u toku voznje kroz prozor je 1. IJAAAAAAOOOOO!!!! 2.Sta radi ovaj manijak? 3.A posto je ovaj papiric? 4.Jel' treba da ti vratim ovo? 5.Pih, jos jedna reklama za KIRBY... baci u pikslu!

Sve u svemu - POCELO JE !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

U NS smo vec oko 100-150 ubacili ispod brisaca kola.Sta je bila njihova sudbina, to ne znam. Ali ako samo 1 od tih stotinak zapamti neko i spasimo neki zivot, vec je vredelo. Idemo dalje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 657 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Odlicno najzli.ja kad budem imao vremena ici cu da iskopiram. Cale mi radi sa bilbordima po gradu ( Montaza,ugradnja..) zna ljude koje drze pa bi mogli jeftinije da prodjemo.Pitacu ga pa cu reci cenu.Sad zavisi i sami znate u centru su skuplji bilbordi,sve zavisi na koji bilbord ocete.Najbolje bi bilo negde u centru da svi vide.Raspitacu se za cenu pa cu reci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja