Jump to content

Moto Zajednica

Flajeri...

Recommended Posts

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Otvaram temu oko koje smo veæ razgovarali. Radi se o flajerima koje bi mogli da delimo vozaèima, svojevrsni apel... Svakako shvatam da razumete o èemu je reè. Ja sam upotrebio svoje dizajnersko znanje (poznavao sam jednom neku ribu iz dizajnerske, riba od drugara...) i sklopio ova dva flajera. Kapiram da æete dati neke komentare, a i svoje predloge.

 

cIb6i_probaflyer3wp.th.jpg

 

N5FRh_flyer21nm.th.jpg

 

U oba sluèaja sam se vodio razmišljanjem da æe taj flajer vozaè automobila dobiti od motoriste/skuteraša, tako da æe znati o èemu se radi...

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Odlicno, jako mi se svidja. Mozda samo da tekst bude malko pregledniji - mozda bela boja ili nesto slicno. Ako se nesto konkretno dogovorimo u vezi tih flajera i krenemo u ozbiljniju kampanju, saljite fajl da nastancamo i mi ovde par stotina/hiljada komada i da delimo !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja bih samo dodao malu a upecatljivu sliku ili grafiku motora ili skutera na vrhu ili stilizovanu kacigu da se zna i bude upecatljivo da je OVO apel motorciklista. To je prvo sto mi je palo u oci pri citanju. Zaista je odliccan.

 

Da flajer nisam ovde video, trebalo bi mi par sekundi da skontam sta se zeli reci i ko je ugrozen - dakle moze biti i biciklista i drugi auto. Treba da vodimo racuna da su u saobracaju i plavussse :) i dede i bakice i slicni njima a oni kao sto znamo umeju da nam prave najvise problema.....

 

Dakle treba da bude vrlo vro jasna poruka, atak na mozak vozacca!

Posto sam i ja radio karikature i ilustracije u masi novina, izmedju ostalog godinuu dan i u pollitici, nemam lose oko za te stvarccice....

 

Bravo Najzl vrh fotka i ideja a vi ce te se nadam se sloziti samnom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Da flajer nisam ovde video' date=' trebalo bi mi par sekundi da skontam sta se zeli reci i ko je ugrozen - dakle moze biti i biciklista i drugi auto.[/quote']

 

Svejedno, sto manje nesreca, to bolje za covecanstvo.

 

P.S. Najzli, ovo si odlicno uradio.

Svaka cast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Odlicni su predlozi, svaka cast Najzli ;):D

 

Slazem se sa Endurcem, treba jedino jos malo pojacati akcenat da su motoristi ugrozeni, nekako.

 

U svakom slucaju, sjajno!!

 

Sad jos samo da pocnemo sa izradom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ljudi aj da radimo ove flajere. Moto sezona u jeku, idioti u konzervama na 4 tocka tek u jeku , ja se jedva izvukoh jucce, mnogi prekljuce, a neki se nisu izvukli!

 

Mozda staviti na vrhu umesto bjbikers.com pun naziv sajta www.bjbikers.com , dakle kao da kompletnim idiotima i neznalicama delimo (delimicno tacno) i mozda veci natpis na samom vrhu MOTO APEL! ili APEL MOTO®CIKLISTA ili UPOZORENJE SA DVA TOCKA ili bilo sta slicno. Kratko, jasno, jednostavno. Kao ono nekoc "ne brze od zivota".

 

Ja cu licno ako treba da zovem i upravu saobracajne, i studio B i novine, da cisto proprate i obrate paznju...

 

Ajmo ajmo ajmo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Super ideja, extra pouchna kampanja, josh samo sve to shvatiti ozbiljno odraditi flajere, pozvati medije (tv, stampa, net) pa chak i radio, mogla bi da se odradi odlichna radio reklama koja bi pratila kampanju. Treba shto pre sve ovo sprovesti u delo, jer ako se i SAMO 1 zivot spasi zahvlajujuci ovoj akciji, onda trebamo da budemo zadovoljni, jer ipak zivot je ono najskuplje shto nema cenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

Ja bih da skupimo kintu za par bilborda po Bgd-u i Srbijici. Fajlove iovako imamo pa mozemo da ih stampamo kako ko hoce i da ih delimo. Mislim da bi bilbordi imali mnogo vise efekta!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Ne bih da kvarim raspoloženje (opet :wink: ) ali od flajera do bilborda dugaèak je put. I košta. Jedan bili na nedelju dana je oko 100e, da bi se postigao iole ozbiljan efekat, potrebno je minimum 10ak komada u našem sluèaju (prometnije raskrsnice itd). Da ne govorim o tome kako media plan mora da se dostavi ohoho unapred i tako dalje........

 

Odlièna je ideja, ali što se tièe ozbiljnije medijske kampanje, za to je sada kasno. Možemo ove sezone da uradimo flajere na brzinu, a za sledeæu da skupimo kintu za "velike" medije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Imam drugara koji lepi bilborde po beogradu, pa cu ga pitati koliko to kosta...

 

Sto se ove sezone tice, nije jos kasno. Imamo vremena da uredimo flajere, odstampamo ih i pocnemo da delimo do kraja meseca. Imacemo jos Avgust i Septembar da isprobamo flajere na delu da bismo sledecu moto sezonu pripremili i na osnovu iskustva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Ekipo, evo slike za koju smo se Pablo i ja složili da je odlièna osnova za flajere, svakako ne mislim da bi i vi trebalo da se složite, ali slika prikazuje upravo ono za šta smo flajere i planirali.

 

404.jpg

 

Hajde da se bacimo na rad, hajde da napravimo dobre flajere i da ih onda štampamo.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

a sta mislite da spojimo ovaj poslednji i onaj sivo beli sa retrovizorom, po uzduznoj osi, da ovaj prethodni bude kakav je a retrovizor sa onim natpisom....?

 

Meni je onaj sivo beli do dzadza ja ga ne bih tek tako zaboravio a i jeftinije za stampu...boje nam ne znace puno......!

 

Mozda ove u boji da ostavimo za casopise: sat, motobike...

 

Ja sam upravo na vezi sa autobildom u vezi ovoga, razgovarace moj drug sa urednikom....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ja bih napravio tri seta flajera - da stavimo po jednu sliku (od tri koje imamo) na jednu stranu flajera, a iza da bude napisana statistika (recimo moze ono sto je Najzli postovao pre par dana).

 

Do vikenda bi trebalo da napravimo predloge, pa da se vidimo u Subotu recimo i da se dogovorimo uzivo sve sta i kako. Tad cemo jos dodatno ucackati flajere, u smislu sitnih izmena. Nakon toga se krece u stampanje.

 

A slazem se da treba da bude crno-belo za sada. Boje nam ne znace tako puno, a super je ideja da napravimo i color varijante koje cemo poslati svim casopisima (MotoBike, Na dva tocka, MotoMagazin) da objave.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Mislim da je najbolje da svako da svoj predlog za izgled flajera pa da to pod oznakom URGENT stavimo na glasanje, jer nema se vremena za previshe mudrovanja u stilu "dal je bolje ovako, ili mozda ipak ovako, a ne,ne... ipak je ona ideja od pre metar dana bila bolja..." :D a sezona uveliko pichi... Zato, let's go drugari da to odradimo :wink: :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

sad`cu i i ja da crtkam..bice nesto do petka od mene....

 

PS Upravo sam razgovarao sa novinarom iz Auto Bilda, pokusacu da ga dovucem u Subotu u Solo. COPEEEEE, daj vidi nekog ot tvojih sportasa iz Politike da ih obavestimo da se proprati? Da uradis neku fotku iz Sola i posle, kad se bude delilo po gradu, da imamo?

 

A nasi veliki V-stromasi Yoman Djura Scmeisser i mali brat jednccilindras, velikog srca Andrej imaju dobre veze ., pa da se i drugi kontaktiraju...malo marketinga nije na odmet, radimo pozitivnu akciju.

 

A da, ko ce da kontaktira upravu saobr. policije...da dodju lepo tamo u Solo tamo da nas sve poapse .... :twisted: :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja