Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki original odeća

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina

lp,

 

dali ima neko link ili možda zna koju web stranicu, gdje se može kupovati original suzuki odeća (maje, jakne, moto odjela itd,...).

Ima nekih čudnih stranica , sasvim neproverenih, pa pošto je puno lopuža na svijetu, ne palim na to.

Zato molim samo proverene stranice.

 

Jedna je kod vas u Novom Sadu ja mislim cici firma, ali ima od stroma samo nekih 2 ili 3 maje.

 

Hvala puno svima, pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1095 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /
Pre 5 sati, Nordkapp je napisao:

dali ima neko link ili možda zna koju web stranicu, gdje se može kupovati original suzuki odeća (maje, jakne, moto odjela itd,...).

 

Jedna je kod vas u Novom Sadu cici firma, ali ima od stroma samo nekih 2 ili 3 maje.

Kad kažeš "original", na šta misliš?

 

Ovi koje si naveo prave šta god poželiš, ali to nije original garderoba brenda Suzuki. Kod njih, ali i kod bilo kog drugog, možeš da napraviš majicu, duks i sl. kako god zamisliš...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Da, to su tzv. personalizovani proizvodi a ti možeš da daš svoje predloge oko dizajna. Jednu takvu maju sam dobio za prošli rođendan, nosio sam je na "zatvaranju sezone" u NS. 

IMG-20201003-132216.jpg

IMG-20201230-102636.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina

Pa to jeste, sa original sam mislio, da firma suzuki ima uz motore i kolekciju odeća.

ALi svemu uprskos, najbolje je , da naručim kod nekih što prave tiskovine na majo, pa eto.

 

Možda uz ovo, dali ne bih bilo dobro, da bi možda kod čičija naručili maje od strom forum srbija v strom klub ili nešto u ovom smislu, te da svake godine, početno od ove jebene 2020 korone leta, napravimo jedno majo sa strom likom.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
Pre 3 sati, Nordkapp je napisao:

Pa to jeste, sa original sam mislio, da firma suzuki ima uz motore i kolekciju odeća.

ALi svemu uprskos, najbolje je , da naručim kod nekih što prave tiskovine na majo, pa eto.

 

Možda uz ovo, dali ne bih bilo dobro, da bi možda kod čičija naručili maje od strom forum srbija v strom klub ili nešto u ovom smislu, te da svake godine, početno od ove jebene 2020 korone leta, napravimo jedno majo sa strom likom.

 

factory_effex_suzuki_gsxr_hoody_300x300.
WWW.REVZILLA.COM

Suzuki Casual Apparel - Free Shipping, No Hassle Returns and the Lowest Prices - Guaranteed

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 409 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Ne znam koje cene u neboder si ti ovde video, ja kolko vidim majice su po 25 dolara, kačketi isto.. U Srbiji toliko košta npr majica bilo kog  nižerangiranog brenda. Oko polovinu te cene bi koštalo da se odštampa aplikacija na običnoj beloj majici. Troškovi slanja su već nešto drugo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125
logo-fb.jpg
MOTO.SUZUKI.IT

Sito ufficiale Suzuki Italia. Entra nel mondo Suzuki e scopri l'intera gamma della produzione Auto, Moto e Marine. Per te, tutte le informazioni sull' Attività Sportiva auto e moto, le...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina
Pre 8 sati, AndjeoPakla je napisao:

Ne znam koje cene u neboder si ti ovde video, ja kolko vidim majice su po 25 dolara, kačketi isto.. U Srbiji toliko košta npr majica bilo kog  nižerangiranog brenda. Oko polovinu te cene bi koštalo da se odštampa aplikacija na običnoj beloj majici. Troškovi slanja su već nešto drugo...

25 dolara=oko20 ili 21 evro. Zavisi kako gledaš, ako je to dobra roba ajde može, a na louisu se maje dobije i po 10 evra.

 

Je istina ako očeš naručiš uzimaš platiš...

 

Videčemo još

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja