Jump to content

Moto Zajednica

Tapaciranje sedista NS

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV650N

Dok je mezimac u zimskom snu, valjalo bi srediti sedista koja su ispucala. Ne treba mi nikakva posebna budzevina, treba mi najobicnije tapaciranje. Predlog gde to uraditi u Novom Sadu?

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie

Dok je mezimac u zimskom snu, valjalo bi srediti sedista koja su ispucala. Ne treba mi nikakva posebna budzevina, treba mi najobicnije tapaciranje. Predlog gde to uraditi u Novom Sadu?
 
Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
 
Ja sam prije par godina presvlačio neko sjedište najklasičnije, bez prepravki, i tad je najpovoljnije bilo da pošaljem iz NS do Ivice Stiv dizajn. Urađeno skroz korektno, nisam imao zamjerku. Ako ti treba kontakt imam ga još

Sent from my COL-L29 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova

062/472-16-72

 

Dečko se nalazi u centru,negde u Vase Stajića.

 

Meni je za 15e na Yamahi TTR600 odšio crni deo,ostavio crveni gde piše "600" i ponovo sastavio nov crni deo sa postojećim crvenim.

 

Uradio ga je tako da nema šanse da se provali da to nije fabrički urađeno.

 

Ne znam kako pravi nova "egonomska" sedišta,ali tapaciranje i cena 10/10.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Nisam se mogao ranije uključiti, problemi sa internetom...
I mene interesuje isto, nikakve fantazije, samo najobičnije presvlačenje, ali meni nije bitno da bude u blizini. Može sve kurirskom službom, pretpostavljam.
Tako da, na teritoriji cele Srbije me interesuje ko radi najbolje, najpouzdanije, a da ne kažem jeftino jer mi je jasno da ne može onaj najjeftiniji biti najbolji, ali ne mora ni da mi dere kožu sa leđa. Kvalitet pre kvantiteta, najbolje bi bilo ako postoji izbor više njih koji rade i iskustva ljudi koji su sa njima sarađivali...
Ako ništa drugo, i ove informacije su mi od pomoći, naravno.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova
On 12/23/2020 at 5:06 PM, Mr.Piplfoks said:

Nisam se mogao ranije uključiti, problemi sa internetom...
I mene interesuje isto, nikakve fantazije, samo najobičnije presvlačenje, ali meni nije bitno da bude u blizini. Može sve kurirskom službom, pretpostavljam.
Tako da, na teritoriji cele Srbije me interesuje ko radi najbolje, najpouzdanije, a da ne kažem jeftino jer mi je jasno da ne može onaj najjeftiniji biti najbolji, ali ne mora ni da mi dere kožu sa leđa. Kvalitet pre kvantiteta, najbolje bi bilo ako postoji izbor više njih koji rade i iskustva ljudi koji su sa njima sarađivali...
Ako ništa drugo, i ove informacije su mi od pomoći, naravno.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

I ja sam slao kurirskom slu<bom,tako mi je i vraćeno.

 

Slikao sedište i telefonom objasnio ša hoću da se uradi i sve je ispalo onako kako smo se i dogovorili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja