Jump to content

Moto Zajednica

Moto Deda Mraz 2020.

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750
Pre 2 sati, mrle je napisao:

Takođe i ja kao i uvek.

 

off

ima li negde odela? Tempo, Roda...

pošto sam "poznati deda mraz" u okruženju, zamoljen sam da nekoj deci unesem poklone.

Imaš u Pandi iza Beograđanke.

Panda su Kinezi :)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 949 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

NOVA.RS

Članovi bugarskih moto klubova su se uprkos pandemiji koronavirusa okupili u velikom broju na ulicama Sofije zabavljajuću prolaznike i okupljene na svoj način. Pored toga akcija je imala i humanitarni karakter jer je sakupljen i veliki broj poklona koje su ovi "oktanski" Deda Mrazovi podelili deci u bolnicama i sirotištima u bugarskoj prestonici.


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 648 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle
Pre 3 sati, Pablo je napisao:

Kod njih izgleda nema zabrane okupljanja. :stabre:

 

Ma možemo i mi, još nije kasno. Nije okupljanje kad si na motoru, isto kao i automobili kad se voze i otvore prozori...skoro isto. Ja ću se svakako jedan dan u toku ove nedelje (kažu biće preko 10 stepeni) provozati po kraju i deliti deci bojice, flomastere i slično, ima za male pare kod čajniza.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 33 minuta, Atorn je napisao:

Ma možemo i mi, još nije kasno. Nije okupljanje kad si na motoru, isto kao i automobili kad se voze i otvore prozori...skoro isto. Ja ću se svakako jedan dan u toku ove nedelje (kažu biće preko 10 stepeni) provozati po kraju i deliti deci bojice, flomastere i slično, ima za male pare kod čajniza.

 

Druže izvini ali sve je okupljanje kad vas je više od dvoje...generalno. Ok je gest ali zar ne razumeš da daješ loš primer drugima? Ako je rečeno bez okupljanja ne znam zašto iko razmišlja o suprotnom. Ti razumeš koliku odgovornost time imaš i kako bi se osećao da zbog tvog gesta ma koliko da je plemenit nekog ugroziš?

 

Nadam se da će organizator postaviti jasna pravila oko ovoga, ozbiljna je stvar...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 648 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle
pre 10 minuta, mick je napisao:

Druže izvini ali sve je okupljanje kad vas je više od dvoje...generalno. Ok je gest ali zar ne razumeš da daješ loš primer drugima? Ako je rečeno bez okupljanja ne znam zašto iko razmišlja o suprotnom. Ti razumeš koliku odgovornost time imaš i kako bi se osećao da zbog tvog gesta ma koliko da je plemenit nekog ugroziš?

 

Nadam se da će organizator postaviti jasna pravila oko ovoga, ozbiljna je stvar...

Apsolutno se slažem sa tvojim razmišljanjem, osim u jednom, a to je da dajem loš primer drugima i citiram sebe : " Ja ću se svakako jedan dan u toku ove nedelje (kažu biće preko 10 stepeni) provozati po kraju i deliti deci bojice, flomastere i slično ." Ne verujem da ću time  bilo koga ugroziti. Budi mi druže srećan i zdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 27 minuta, Atorn je napisao:

Apsolutno se slažem sa tvojim razmišljanjem, osim u jednom, a to je da dajem loš primer drugima i citiram sebe : " Ja ću se svakako jedan dan u toku ove nedelje (kažu biće preko 10 stepeni) provozati po kraju i deliti deci bojice, flomastere i slično ." Ne verujem da ću time  bilo koga ugroziti. Budi mi druže srećan i zdrav.

Pa za decu i govorim :) ti si njima primer i ugledaju se na tebe. Ti sa opremom i motor pa još pred novu godinu...superheroj. Odatle kreće kasniji problem. Nemoj shvatati moj komentar lošim, skrećem pažnju na moguće reakcije...obzirom da sam zdravstveni radnik nekako smatram da mi je to obaveza u ovo odvratno i ludo vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Prošli vikend đir po Mačvi, odneo koleginoj ćerkici brdo slatkiša.. Morao sam da vidim kako je biti motodedamraz :)
Ako sam mogao sipati goriva da se provozam, onda može i za drugare u Sremčici. Nadam se da će sledeće godine biti sve normalnije, pa da ih obradujemo kako ste radili svih prethodnih godina!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Jedno je kada svako za sebe odlučuje da li će obući DDMZ odelo i provozati se, a drugo je organizovati okupljanje i defile. Da bi organizovan odlazak u Dom bio bezbedan, moramo imati asistenciju policije za okupljanje i defile, kao i dozvole nadležnih organa (saglasnost Gradskog sekretarijata za saobraćaj za defile, dozvola policije za okupljanje itd). To sada nije dozvoljeno. Sad, kao što rekoh, to ne sprečava pojedinačne vožnje sa Deda Mraz odelom. :)

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Loše sam se izrazio, izvini.
"Ako sam mogao sipati goriva da se provozam, onda može i za drugare u Sremčici" -> misleći može donacija da se uplati za drugare u Sremčici, u mojoj glavi je to bila smislena rečenica :)
Naravno da je bolje ne ulaziti u rizike, a onda sledeće godine, nadam se, da "nadoknadimo" sve.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 648 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle

A onda mu je Marvel skrenuo pažnju da to nije u redu i da se Robin buni, da bi bilo poželjno da batali Betmena i da pređe na Deda Mraza. :dezpr:

Radost davanja je nezamenljiva. ( Pravopis Matice srpske priznaje oba oblika kao pravilna – i nezamenljiv i nezamenjiv ).

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: RD07 '93., šareno govedo..

E ljudi samo da potvrdim jos jednom.. Znaci nece biti nikakve organizovane voznje nego ko se skupi samoinicijativno?

Pa da se ne skupimo svi u isto vreme.. slucajno i samoinicijativno..

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Privremeni izveštaj (kao u LOTO-u) :) glasi ovako:

Do sad je 46 uplata došlo na račun a prikupljeno je 37.800 din

Hvala svima koji su uplatili, bravo! :takoje: :care:(spisak donatora je u prilogu)

 

270 paketića (po poslednjoj informaciji, toliko štićenika je trenutno u Domu Sremčica) košta oko 160-170 hilj. din ali nemojte da vas to obeshrabri, skupićemo...

Svaka uplata je dobrodošla.

donatori do 22dec2020.JPG

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja