Jump to content

Moto Zajednica

Moto Deda Mraz 2020.

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

U ovo doba godine obično se pripremamo svi za novogodišnje praznike. Pripremamo poklone, dogovaramo se gde ćemo na proslavu, radujemo se novoj godini… Poslednjih 13 godina smo u ovo doba već uveliko jurili na stotine Deda Mraz odela, kupovali balone, planirali pakovanje paketića za decu u Sremčici… Međutim, ova godina je sve samo ne obična, te očigledno tako mora i da se završi. 

 

Dakle, info koji ste svi čekali - Moto Deda Mrazevi se ne predaju i kažu:

 

Akcija Moto Deda Mraz 2020. će se ipak održati!

 

... ali ne kako smo navikli, već prilagođeno aktuelnoj situaciji. 

 

dedamrazijada-kolona.jpg

 

To znači da zbog aktuelnih mera protiv pandemije (zabrana okupljanja, manifestacija itd), nećemo moći da organizujemo okupljanje ispred Skupštine, niti defile do Sremčice, niti program u dvorištu Doma u Sremčici, kao što smo to ranije radili. Uprava doma nam je rekla da imaju izričitu zabranu ulaska za sve posetioce, tako da mi tehnički ne možemo ni u dom da uđemo. 

 

Što se paketića tiče, ove godine ćemo isporučiti slatkiše u originalnoj ambalaži direktno domu. Razloga za to je više. Prvo, rizično je i naše pakovanje paketića (mora više ljudi da se okupi u zatvorenom prostoru…), a i uprava Doma nam je rekla da svakako paketiće oni ne daju direktno deci, već postepeno im dodaju te slatkiše uz obroke. Određenu količinu slatkiša za decu smo obezbedili što iz sopstvenih sredstava što preko donacija firmi, ali nam treba vaša pomoć.

 

E sad, deca u Sremčici kao i sva druga deca, očekuju Deda Mraza. Jedino što ta deca u Sremčici očekuju Deda Mraza na motoru. Zato pokušavamo ipak da izdejstvujemo da nekoliko Deda Mrazeva na motorima uđe u dom (naravno, uz negativan PCR test i u dozvoljenom broju ljudi, sa maskom itd), obiđe svu decu i podeli im slatkiše i čestitke. Još uvek nemamo odobrenje za tu ideju, znaćemo uskoro. 

 

Uz slatkiše, planiramo da pripremimo 300 brendiranih čestitki, da bi svako dete dobilo čestitku od svog Deda Mraza na motoru. 

 

Pozivamo vas da se priključite akciji i pomognete koliko ste u prilici:

 

1) Donirajte novac za kupovinu slatkiša, koje ćemo mi isporučiti Domu. 

 

Preporučeni iznos je 500 dinara, ali uplatite koliko god ste u prilici.

Evo instrukcija za uplatu:

uplatnica_dedamrazijada_bjbikersbeograd.png

 


2) Napravite sopstvenu fizičku čestitku (deci od Moto Deda Mraza!) i pošaljite je deci u Domu u Sremčici. Pustite mašti na volju!

 

Adresu Doma možete pronaći na njihovom website-u: 


Takođe, ako se setite još neke kreativne ideje koju bismo mogli da uključimo u akciju, pišite ovde. :BJB2: :BJBmoto::BJB-juhu:

 

  • Sviđa mi se 17
  • Hvala 1
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 956 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Uplatio,
Ako može jedan predlog,
Ako odobre dolazak u sremčicu, da to budu vitezovi, ipak su njih članovi birali eb4fbdb2240700b24ebe59af1056708a.jpg

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Beograd - Dorcol
  • Motocikl: Yamaha Fazer

Svaka cast! Mozda bi mogla da se napravi neka velika cestitka, pa da se upisu imena dece iz doma, ako moze da se dobije spisak :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Takođe i ja kao i uvek.

 

off

ima li negde odela? Tempo, Roda...

pošto sam "poznati deda mraz" u okruženju, zamoljen sam da nekoj deci unesem poklone.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja