Jump to content

Moto Zajednica

Prvi sastanak MZ ekipe, Milivski kanjon 06.09.2008.

Recommended Posts

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Izvor reke se nalazi 15 m od stolova za kojima sedite u debeloj hladovini,voda ledena i dobra za pice.Celo mesto je fenomenalno.

 

post-2200-12879004061505_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Pedja i Drumska lisica:

 

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=5431&g2_serialNumber=1&g2_GALLERYSID=22e5ea258a509e92c8141a36a3599eef

 

Cool lik:

 

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=5433&g2_serialNumber=1&g2_GALLERYSID=22e5ea258a509e92c8141a36a3599eef

 

A od kuma...

 

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=5435&g2_serialNumber=1&g2_GALLERYSID=22e5ea258a509e92c8141a36a3599eef

 

Makica se sprema za polazak...

 

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=5437&g2_serialNumber=1&g2_GALLERYSID=22e5ea258a509e92c8141a36a3599eef

 

Razgovori...

 

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=5439&g2_serialNumber=1&g2_GALLERYSID=22e5ea258a509e92c8141a36a3599eef

 

Pedja kod Race kafi:

 

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=5441&g2_serialNumber=1&g2_GALLERYSID=22e5ea258a509e92c8141a36a3599eef

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Buran vikend!!! Pocecu lepo jer je i lepo krenulo...

Okupila se moja ekipa po planu,laganom voznjom i uzivajuci stigosmo u dogovoreno vreme u Svilajnac a kasnije i na izletiste.Prvi put sam vozila sa toliko MZ-a i mogu vam reci da su me neki zmarci podilazili,osecaj je prelep. Purnjalo je na sve strane i svi su se smeskali  ;D!Pedja je imao najboljeg saputnika(ostali od svojih nisu imali koristi),a drago mi je da su (skoro)svi dosli po dogovoru.

Moram Vam reci da ste svi sjajni,izuzetni ljudi koji su zeljni druzenja,uvek spremni na razgovor i da mi je drago sto sam Vas konacno upoznala!!! Odusevljena sam i to Vam kazem najiskrenije,od srca!!! Vi ste fenomenalni!!! Toliko dobrih ljudi na jednom mestu,ma osecala sam se kao da vas poznajem ceo zivot! Moje misljenje dele i ostali clanovi Obrenovacke druzine!

Caskali smo,svaki motor sam detaljno zagledala(Vujin sam jedino morala na jedno oko  ;)),druzili se... Zao mi je sto svi nismo posli na onu malu voznjicu do vodopada(svako je zbog necega bio sprecen) ali ja sam "morala" jer nikad nisam bila i odusevljena sam! Upoznala sam i cuvenog Racu i pila njegovu nadaleko poznatu kafu! Zelim da se zahvalim Drumskojlisici na malim pokloncicima i da pitam njega i Lalajka(clanove zirija) do kad moze da se podnese zalba na (NE)pravednu odluku za izbor "najoriginalnijeg MZ-a?"  :D  Zao mi je Vujinog "crnca" ali mozda je i bolje da sve to konacno sredi i nastavi da uziva na svom ljubimcu.

 

@Vuja

Nemoj da se nerviras i da ga bacas u vodu jer ce sve to biti popravljeno i necu vise morati da zmurim i svaka ti cast jer si sa takvim (ne)ispravnim motorom ipak dosao na ovaj nas prvenac!!!

 

Prase je bilo prva liga,slatko,cudo jedno,tako da je bacilo u senku onaj lep rostilj.Nazalost nismo mogli da ostanemo da nocimo,sto zbog nedostatka kamp opreme sto zbog obaveza(opremicemo se do sledeceg skupa),tako da mi je dan bukvalno proleteo i mnogo mi je bilo zao kad smo odlazili. Zelim da se svi vise druzimo,vise od jednog skupa godisnje :(. U povratku je Lalajko pobegao na celo kolone(ne znam zbog cega :D) i mi smo ga verno pratili. Put DO Lazarevca je bio san! Sve ukupno ja predjoh 420km taj dan,lepo sam se navozala!

 

Zelim da se svima zahvalim na ovom prelepo provedenom danu! Zuzo drago mi je sto sam te upoznala!

 

Ekipa bez greske: Vuja,Duki&lepsa polovina,drumskalisica,MZ,Picaso MZ,Turbopedja,Joska&Zuza,Lalajko,Bokilic,Stefan&Kika(sivi MZ 251),braca Ilici(crveni 251) i Nemanja(Revere)&Makica!!!

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

bio sam prosle godine na vodopadu i zaista je super...a voda prelepa,raca je strava lik a o kafi da ne pricamo :)

drugari zaista predivan putopis,sve najbolje.....

svaka vam cast

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Nedaleko se nalazi pecina u kojoj ima jezero,morate imati bat.lampu da bi ste koliko-toliko bezbedno stigli do njega,svo vreme vas prelecu slepi misevi. ;D

 

post-2200-12879004067627_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Vi ste mislili da je tu bio kraj nase voznje do kuce ali ima NASTAVAK...

Ceo put do Lazarevca smo vozili opusteno,uopste nismo razmisljali niti pratili put jer je Lalajko znao a i imao je gps-koji se nadam(sanjam)da cu i ja nekad imati.Tako se mi opusteno vozili,u Lazarevcu se pozdravili sa Lalajkom i ne znam ni sama kako omasimo put(umesto pravo da idemo kroz ceo Lazarevac mi skrenusmo desno). Vozili mi jedno kilometar tako i shvatimo da smo omasili a oko nas mrkli mrak i suma.Krenemo da se okrecemo,prvi Nemanja,pa braca Ilici(na crvenom 251),ja i na kraju Stefan&Kika(sivi 251). Ja sam za ovom dvojicom zakasnila samo toliko koliko mi je trebalo da okrenem motor,vozim ja i na prvoj ostrijoj krivini u levo prolazim kad se iz te krivine i mrklog mraka zacu "eeejjjj"  :o! Mene u istoj sekundi prodje jeza i iskreno govoreci srce mi sislo u pete,nastavljam da vozim(ni slucajno da smanjim gas u tom mraku) i mahinalno se okrenem ali nista nisam videla sem crnila.Tako uplasena razmisljam u sebi"da li je neko toliko zaludan da sedi u tom mraku i plasi ljude?!?",posle nekih 500m pogledam a ispred mene Nemanja i ispred njega dva automobila i autobus a znam da je iza mene sigurno samo Stefan ostao,znam da Ilici nisu mogli sve to obici i istog sekunda shvatam da su braca Ilici izleteli na toj krivini  :o  :o  :o!!! Lezem na sirenu,kocnicu i usput saopstavam ovima sta se sigurno desilo i vracamo se kao bez glave nazad i imamo i sta da vidimo-motor u sancu a oni sede u njemu kaljavi i mokri do glave jer je tu i neka voda!!!Odmah konstatujemo da se nisu povredili i izvlacimo motor,posledice po motor:polomljen nosac cajgera(vezujemo zicom cajger),retrovizor polomljen,gas nije radio(otkacilo se nesto ali to sredjujemo),volan se olabavio i u faru su samo ribice falile jer je bilo vode,sve ostalo ok.Ma sve se da popraviti a najvaznije je da njima nije nista.Posto je vozac Ilic bio pod stresom nije smeo da sedne na motor pa smo se svi istumbali i bez problema odvezli kuci(srecom bilo je tu jos vozaca koji su glumili suvozace na ovo putu).Ilic-vozac se ne seca kako je izleteo(setice se cim prodje sok) a ni njegov brat a nasa pretpostavka je da je u krivini produzio pravo jer je ili malo brze usao ili je nije ni video ???! Oko 2h iza ponoci stizemo i stajemo kod Nemanje na sok i pricu bez prestanka o svim dogadjajima tog dana!

Bilo je zanimljivo nema sta!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

A lepo sam vam rekao samo pravo, pravo, pravo... nigde ne skrecete do Ibarske magistrale. Sad mi je krivo sto vas nisam izveo do nje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Au! Dobro su prosli. Mozda ih neki auto "zaslepeo" farovima , te nisu videli??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Nadam se da je vozac sada malo bolje, bitno da je proslo sve bez ozbiljnijih povreda!!

 

Utisci su jos uvek jaki, sto se "naseg" izelta tice!

A sto se slika tice:

1-Ekipa MZ-jasa na celu sa MZ-om

2-Pogled na izletiste i MZ-eove (uz po kojeg "insajdera" ;D ;D)

3-Nedelja oko podneva Drumska Lisica, Joska i Zuza su se uputili ka Vojvodini!!

 

post-2435-12879004072765_thumb.jpg

post-2435-12879004073396_thumb.jpg

post-2435-12879004075914_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ,, 1032 postova

Lepo druzenje. Organizovano i isplanirano vrhunski, a plan polako sproveden u delo. Zao mi je MZ-praseta, ali sta je tu je.  ;D Pouka izvucena  ovako iz daleka jeste da nema zajebancije sa MZ-jasima, pogotovo kada putujes sa njima kao saputnik!  :D

 

P.S. Zelim brz oporavak vozacu!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

@Lalajko

Ma znam i ja htedoh da obidjem sve i da ih pitam sto su skrenuli ali ajde sta znam mozda znaju drugi put,pa kud svi tu i ja. Kad se vec desilo bolje sto je ovde jer nema saobracaja a i super su prosli.

 

@MZ

Ni jedna kola nisu prosla tad,a ja mislim da je u pitanju umor,dekoncentracija i neiskustvo.

 

@PeterPan

Ispravka:nije nastradao saputnik na MZ-u vec na Africi Twin,mi postujemo svoje suvozace ;)! Vozac je super,strah ce proci a u cetvrtak ce valjda napokon uzeti dozvolu(treca sreca  :) )!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Bas mi se dopada to zezanje koje ste imali. Svaki takav skup na kome je bitniji covjek nego masina je nesto sto me privlaci. Mozda grijesim, ali mislim da sto motori manje kostaju i sto su jednostavniji, atmosfera okupljanja je vise naklonjena onom ljudskom nego vlasnickom dozivljaju. Dobar provod sve u svemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Lepo okupljanje, cestitke svim ucesnicima. Duki je bio u svom elementu kako vidim na slikama.  ;D

 

P.S.

Joska, ako se nevaram u subotu oko podne smo se sreli kod semafora u Velikoj Plani. BokiKg i moja malenkost smo ti svirali kada si naisao. Mi smo motorima predvodili svatove takodje naseg clana Ivicat13 koji je bio u autu iz opravdanih razloga tog dana  :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Evo malo slika i od mene:

 

Obrenovacka ekipa u pecini

wynaK_dsc00059xc0.jpg

404.jpg

 

Sto bi Lalajko rekao- "only Honda" parking

Mhf7Y_dsc00061sw4.jpg

404.jpg

 

Tri pobednicka MZ-a  ;D

SZuh9_dsc00063gz0.jpg

404.jpg

 

Joskin LEPI Transalp...mozda je Lalajko u pravu...ko zna sta ce biti u buducnosti  ;)

z726r_dsc00064ox8.jpg

404.jpg

 

Raca kuva kafu

Mh5cf_dsc00065vi5.jpg

404.jpg

 

Malo ja

fVyNd_dsc00066vz4.jpg

404.jpg

 

Vesela druzina

rxsMk_dsc00072cy4.jpg

404.jpg

 

Restoran u pecini

cIMmw_dsc00077yg2.jpg

404.jpg

 

Turbopedja sa osmehom  ;D

tPS9t_dsc00078wp5.jpg

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Jako sam loše prošao od spavanja u šatoru, ukočen sam da ne mogu ni do toaleta a spavao sam više od 20 sati.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Sa uzivanjem sam citao ovu temu. :)

Svaka cast ;)

Nisam ni slutio da MZ ima toliko talenata koji nam ostadose od turaka (nabijanje na kolac necijeg suvozaca...) :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Pozdrav svima!

Evo da se i ja javim sa malo zakasnjenja.Uhvatila me neka groznica,pa juce nisam izlazio iz kreveta.

Kao i svako bjb druzenje,i ovo je bilo odlicno!Drago nam je sto smo upoznali nove prijatelje!

Ne bih da se ponavljam sa slikama,jer i ja imam skoro iste kao i vi,ali evo par komada koje sigurno nemate.

Voznja da Strmostena

BGGE1_1008921ne6.jpg

pa jos jedna

GlMwm_1008931gd1.jpg

Kod Race

7iSCt_1008946lm5.jpg

Dalje ka vodopadu

z4wAk_1008955wf1.jpg

Secate li se ovih? Dobro je da nismo pokupili koju! :)

p6RZB_1008960rj4.jpg

Moram da pohvalim rostilj majstore za odlicno pripremljen rostilj i prase,koje je bilo najukusnije sto sam ikada probao!

Najzad smo "uspesno" okoncali i druzenje uz ispijanje piva koje smo zapoceli jos na bjb voznji

na Taru sa Dukijem,i ostalom ekipom :)

@Vujo-Nisi samo ti imao glavobolju  ;D

@Vladimir-Cuo sam ja da je neko svirao,ali sam video kolonu svatova,pa nisam ni obracao paznju.Da sam bar znao da ste vi...

Puno pozdrava svima od Zuze i Joske!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Svi se nesto zale da su lose prosli i da su celu nedelju prelezali !?! Pa vi kao da niste odmarali i uzivali u prirodi vec radili neki najgori posao  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Svi se nesto zale da su lose prosli i da su celu nedelju prelezali !?! Pa vi kao da niste odmarali i uzivali u prirodi vec radili neki najgori posao  :D

 

Znaš, kada ste vi otišli ostala je ekipa da ''čuva''  ::) lokalitet, sedeli smo do blizu svitanja i uopšte se ne sećam o čemu smo pričali ali je bilo jako interesantno.  ;D

 

Posle puno boli glava ali je puno srce!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Svi se nesto zale da su lose prosli i da su celu nedelju prelezali !?! Pa vi kao da niste odmarali i uzivali u prirodi vec radili neki najgori posao  :D

 

...e, ako si im rekla!! :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja