Jump to content

Moto Zajednica

Pad iz nehata...

Recommended Posts

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Danas me voze kuæi, verovatno sam jedini u gradu kome je bilo hladno, imam temperaturu, i èekamo na semaforu posle Dejtona, ka brankovom mostu i odjednom, èini mi se iz èista mira, motorista koji je skrenuo desno od Ušæa, gubi kontrolu nad motorom i pada ispred nas! U suprotnom pravcu, svakako. Skuteraš, koji je bio prvi na semaforu u našem smeru, mu prilazi (bravo za deèka!) i pomaže mu da podigne motor. Gorivo uveliko cuti na èepu i pravi baru na putu. Vozaè, verovatno u šoku, se besciljno šeta oko motora, deèko sa skuterom mu gura motor u hladovinu i mi kreæemo, skuter ostaje na ulici. Deèko je imao kacigu i nosio je naoèare za vid, mislim da nema nekih veæih povreda, ali kratka majica i šorc ga nisu zaštitili od ogrebotina.

 

404.jpg

 

Daj bre ljudi, opreznije vozite, ja svako malo pa pišem o padovima... Još malo pa æe neko da se svaða sa onim, Dabogda te najzli met`o na forum...

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ej Najzli, prosao sam tu nekih 10tak minuta posle tebe (izgleda), posto sam video par policijskih i jedna ambulantna kola.

 

Taj motorista koji je pao je neki dedica (ne vidi se seda kosa na slici jer ima kacigu) i cini mi se da je imao krvava kolena. Verovatno mu se slosilo od sunca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Ma sinoc pade covek sa skutera, i to bas ispred mene, na semaforu. Znaci lik u majci bez rukava, prilazi raskrsnici i ooop, samo vidim svetla kako se "spustaju". Pridjem da vidim dal' treba pomoc, a on ustaje, otresa prasinu i sav zbunjen

-"Neznam sta bi, ja hteo da prikocim, samo mi se odjednom izmice prednji tocak.."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja