Jump to content

Moto Zajednica

Zute banane ne zele ici u bananu

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

A di otici iz Smiljana? 

 

New York, vice uzbibana citateljica, njezno pomjerajuci nestasan uvojak sa cela...

 

Alo,ej, mala, kakav Navijork, Korona je. 

 

Izvor Gacke. 

 

Zasto? Zasto ne?

 

Tih izvora ima 47 ili 7 , nisam siguran, a nisam ni pratio na satu. I nisu nesto. Onako, ok je, ali nema nista otvoreno, tako da ne mos ni caj od kamilice popit uz izvor. Sve nesto zapusteno. Bas steta, lijep kraj, ali te ne vuce da ostanes duze nego koliko treba da operes carape u ledenoj rijeci. I onda dalje. 

 

IMG_20200612_123145.jpg

 

IMG_20200612_123244.jpg

 

IMG_20200612_123401.jpg

 

 

Dakle, Slunj. 

 

Kakav sad Slunj, pita ona uzrujano? Pa to je , to je, to je, od Navijorka , cekaj, 9 sati i 50 minuta leta, plus 2 sata za security, pa 1 sat kontrola pasosa, pa sat voznje , pa cestarina, hmmm, da vidim - otprilike 6734,12 km.

 

I dok ona racuna i koluta okicama - citateljica, a ne Lipotica, mi znamo da idemo tamo zbog Rastoka. Jer se tamo sve neke rijeke i rijecice slijevaju i ulijevaju, pa dozrijevaju. 

 

A ima i mlin koji jos radi, i pravi mlinar, i jedna od najsretnijih obitelji koju vidjesmo u tom kraju. Bas ljudi sretni kako zive , sto rade i kako im je. Super. I tako natovaren s 10 kg brasna - te kukuruzno, te integralno, te pirovo, te s moljcima i bez , polako do motora.

 

A slapovi su predivni, stvarno pogled na sve strane je super. 

 

IMG_20200612_140944.jpg

 

IMG_20200612_151009.jpg

 

 

 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

Aj evo jos koja, znam da volite

 

IMG_20200612_151159.jpg

 

IMG_20200612_151355.jpg

 

Nu mlina

 

IMG_20200612_155056.jpg

 

A onda dobitnik nagrade 1. mjesto za prevod 2020

 

Nagnite se opasno. Da ne bi sigurno. Hebe te gugltranslejt.

 

IMG_20200612_160427.jpg

 

 

  • Sviđa mi se 4
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1029 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600
Pre 7 sati, Vroc-Kapo je napisao:

sve sto su nasli pretvorili u rakiju.

Utisak dana - prostačka alhemija, kad dobro vino pretvoriš u rakiju.

Jednako kao oprati prozore sekirom!:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Pećinci; Srbija
  • Motocikl: Yamaha GTS 1000

Nije loše. Molim te idući put sex nemoj da opisuješ brojkama nego se slobodno opusti pisajući ima ovde na forumu ljudi koji vole sex i rado ga se sećaju :popovanje::jee:. Elem, tebe mogu da razumem da i majica mora biti sa BMW znakom al što usektaši i lepoticu :moto1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

Moram brojcano, jer kad idem opisno, na pola recenice zaboravim o cemu sam ono pisao...

 

a Lipotica jedina od nas dvoje ima original BMW majicu. Sve moje su ebay laznjaci. Skrt, hebi ga.

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

Iz Rastoka moramo u Ogulin. 

 

2 razloga - ja nisam bio nikad. I tamo zivi moja mama. Ne prava mama, nego kriva. A kriva je sto i dalje citam Sumu Striborovu, i obozavam Domace. Zato me i zovu Malik Tintilinic. 

 

Mala kuca bajki, u malom gradicu, predivno uredjeno, s debilnim radnim vremenom do 17h. Svi bi pare, ali ako moze do 5. Iza toga i mi imamo pravo na odmor. Za drugu smjenu nikad culi. 

 

IMG_20200612_170950.jpg

 

IMG_20200612_171001.jpg

 

A vidider ove

 

IMG-20200612-171647.jpg

 

Glupaca se bacila zbog nesretne ljubavi. Sto nije njega bacila, papka smotanog. 

 

Salim se , nije mogla, jer dragi zaginuo od turaka. Pa se ona bacila sama. Od tuge. Jer je bila tuzna. A nije popizdila. A da je popizdila? Mogla je ko Mila Gojsalic dignut kojeg turcina u zrak?

 

Mogla je, dragi citatelju, mogla. Ali nije. Nego se bacila.

 

Hebem je smotanu. 

 

A da je ponor, ponor je. Barem stotinuidvadeset stopa dubine. 

 

IMG_20200612_171829.jpg

 

Sad dok gugla konverter stopa, dragi citatelj mi spominje Djulu. Hehe

 

Ukratko, grad vrijedan sat vaseg vremena. Definitivno. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

A blizu Ogulina Rijeka.

 

Ma lazem, nije blizu, nego brzo vozim, pa mi to ucas. 

 

A prije toga gledam lika kako lijevo-desno na bicikli sevrlja , pa rekoh idem ga pitat nesto. E , ne da sam ga izhebo s pitanjem, pijan, ne moze dva oka spojit da u istu tocku gledaju, a kamoli da se fokusira izmedju rogova na mojoj glavi. Uljepsao mi dan. 

 

Dok mi Lipotica nije zalijepila jednu odgojnu po kacigi sto zahebavam lokalce. Da me sram bilo. A mene nije sram. 

 

Dakle Rijeka. A u Rijeci Trsat. 

 

Je li crkva ili tvrdjava ili bedem ili zamak, nemam pojma. Znam samo da je jedan od Frankopana tu zakopan. A i njih je bilo, neka plodna loza, u svakom selu bar jedan. 

 

A znam i da je pogled super, jer vidis cijelu Rijeku, Opatiju, ono sto ja zovem Paski most, a nije nego Krcki - koji se vise ne naplacuje, jer smo ga vec jedno 17 puta otplatili, hebo vam socijalizam kapitalisticku madre de konjos. 

 

Ima i lijepi park s kriznim putem- a to znaci da je uzbrdo hodanje, i da ja obicno pocnem sa krive strane. Nisam nesto pazio u skoli, vec sam rekao. 

 

a pogled - vrijedi ovih 1400 koraka do vrha. 

 

IMG_20200613_094544.jpg

 

IMG_20200613_095056.jpg

 

IMG_20200613_095155.jpg

 

I najbolji pogled od svih

 

IMG_20200613_095912.jpg

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

Idemo ca iz te Rijeke, koju nismo ni vidili da tece. A di?

 

U Fuzine. Ne, ne Fazana, Fuzine. Fazana je kad ides gledat di je Tito draskao Sofiju Loren. Ovdje Sofije nema. 

 

Ali ima dobar strudel s borovnicama, i jezero Bajer.

 

I super Chokolino kafic na obali istog. I to je to. Zove se Choka. Ajde dobro. 

 

Ima super setnica oko jezera, iznad jezera, pored jezera, ali to odradjujemo kad nemamo vojnicke cizme na nogama.

 

I jakne teske 120 kila, skupa sa mnom. 

 

IMG_20200613_114054.jpg

 

Bili neki s Yamahama i slicno, pa gledaju kako cu moj bus u rikverc. Hehe. Lako, ne idem ja u teretanu da se gledam u ogledalu. Poslije smo ih malo pobrijali na putu prema Dalmatini , dok mi Lipotica nije zalipila jos jednu vaspitnu. 

 

A Dalmatinu zbog Tifona. A Tifon zbog Marche. A Marche zbog fazola. Pasulja. Plinsko poticajnog povrca.

 

IMG-20200613-130940.jpg

 

 I jagoda. 

 

S pogledom.

 

IMG_20200613_131242.jpg

 

Cemu tako teska i kaloricna hrana, pita se zgodna citateljica, vec lagano zabrinuta za mene? 

 

Jer idemo u Svicu. Ionako svi napustaju ovu korumpiranu saku zemlje i jada. 

 

Jes hurac idete, rece ista ta citateljica. Tifon je na Dobri, a do Svice ima bar , cek da vidim, evo , ima 827 kilometara. 

 

Draga moja nenacitana citateljice, drago mi je sto pratis nase motosestvije, ali evo ti slika, a svi znamo da slika ne laze. I da, btw, do Svice cijelih 730 kilometara manje, dakle 97. 

 

IMG_20200613_135949.jpg

 

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 4
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

Ne diraj mi se u mater.

 

Depresija je ozbiljna bolest. 

 

A tek da znas sto kazem za politicke stranke, crkvu ovu i onu, nevjerne muzeve, pijane vozace i Gepetta...

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

Ajmo dalje. 

 

Povratak doma nist posebno, sve po propisima i ogranicenjima. 

 

Ma opet lazem. 

 

Blizu Svice, ima nesto sto mene bas interesira, a ni Lipotici nije mrsko. 

 

Ovo

 

IMG_20200613_142342.jpg

 

Putokaz pokazuje tocno

 

IMG_20200613_143514.jpg

 

I nakon sto vidis dokaz da je trava uvijek zelenija s druge strane ograde

 

IMG_20200613_143632.jpg

 

Odes malo razmislit o istome

 

IMG_20200613_143801.jpg

 

Dok se Brundo ne probudi i poludi

 

IMG_20200613_143908.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

Da ne mislite da bi mu mogli pobjeci

 

IMG_20200613_144552.jpg

 

Ali sad , salu na stranu - Kuterevo je utociste za medote, od kojih su vecina sirocad, zahvaljujuci ekipi s puskama velikog kalibra. 

 

Sve vodi medjunarodna ekipa volontera, i trude se koliko mogu, u uvjetima koje imaju. Brunda mi je bilo zao, jer je stalno isao gore/dolje, ja bi poludio, a mislim da je i on. AKo porlazite, svratite, makar da im donirate malo novaca kupnjom suvenira ako nista drugo. Jer oni to zasluzuju - reklama za Loreal. 

07_makeup_02.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

Malo pomalo i dodje pocetak lita, ljeta, summertime. 

 

Sto znaci 1. BMW motorrad days Croatia. Lokacija Brac. Tocnije neki resort iza Milne. Koji se kratko zove ovako:

Gava Waterman Milna Resort & Cottages

 

I sad opet ne znam vratit original font, pa idemo na novi post

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

Dakle, puno motora, a jos vise BMW motora. Odasvud. BiH, HR, SRB, CG, sta ja znam. Ukratko, 3 dana voznje po ovom malom otoku, relativno nepoznatom siroj javnosti. 

 

Ima neka cudna plaza , Zlatni rat, a nit rata nit zlata

 

 

Pa onda ima mala crkva Sv. Petra, iz koje raste stablo staro 200 godina. I kad dodje kolona motora, svi slikaju tu crkvu. a jedini seljak ciji motor je na svim i svacijim slikama - ne znam tko. 

 

IMG_20200622_191154_502.jpg

 

Ukratko, bilo super, resort za 5 , popili smo im sve sto su imali, i otda su Virgin resort - samo bezalkoholno sluze. 

 

Dokaz da nismo bili sami i ja sve ovo izmislio

 

IMG_20200620_132551.jpg

 

I jedan od dva najdosadnija dron video uratka

 

 

 

A evo i drugi kad su tako popularni

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

A onda je stvarno pocelo lito. Sto znaci da se bus parkira u nuklearni bunker, a vadi se maska i surla

 

a to znaci da i moj drugi nadimak dolazi do realizacije u punom smislu te rijeci - Beachart

 

Sad davim sa slikama kamenja

 

IMG_20200623_170735_362.jpg

 

IMG_20200623_170735_368.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

i jos, nije gotovo, ne

 

IMG_20200627_190031.jpg

 

IMG_20200706_173445_814.jpg

 

IMG_20200716_205629_244.jpg

 

IMG_20200716_205629_248.jpg

 

IMG_20200819_182059.jpg

 

IMG_20200911_164815.jpg

 

IMG_20200912_095449.jpg

 

A zasto, pita se slomljeni citatelj?

 

Jer mi je dosadno samo sjedit, pit kavu s toplin, i gledat u ovo

 

IMG_20200912_100237.jpg

 

Ekipa , laku noc, sad mi je 3,2,1 kuhaj show, idem pisat recepte

  • Sviđa mi se 8
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

Kako je lito, i guzve, i svasta nesto, di ce otocani nego na drugi otok, jedan od rijetkih na kojem nismo bili. A gledamo u njega svaki dan. 

 

Vis. a do Visa Bisevo. 

 

Pita lipotica koliko ima od Visa do Komize, gdje spavamo? Ja vec palim maps, kad ono kaze 11km? Koja je ovo zahebancija, rekoh, kakvih sad 11km, to je premalo, 1,2, N? Kad ono stvarno.

 

IMG_20200627_103744.jpg

 

Na trajetku super, u hladu na palubi, a u garazi 2 GT-a i 1 vespa.

 

Oh, ali zasto vespa, pita se citateljica napaljena mislima o ne nijednom, ne cak ni jednom, nego o dva GT-a?

 

Zato sto jedan od 2 para s kojima idemo vozi vespu, eto zato, draga. 

 

Dakle, ja prvi, pa vespa, pa prika drugi, i 40 na sat do Komize. Nismo ni dosli do 2. brzine. 

 

Smjestaj perverzno dobar, centar centra, motor ispred prozora, ma za 5. 

 

IMG-20200629-074559.jpg

 

Komiza je super, kako ima korone a nema gostiju, nema ni guzve. 

 

Bukiramo odma gliser do Biseva, jer idemo u plavu spilju . Jedini smo na otoku, i sve ide brzo i efikasno. 

 

IMG_20200627_150811.jpg

 

Rupa za uci u spilju je toliko mala da ja lezim na podu barke, jer bi inace ostao bez ove glupe glavurde. 

 

a unutra plavo i mracno. 

 

IMG_20200627_152909.jpg

 

IMG_20200627_153331.jpg

 

Nakon spilje , nazad na Vis, dok nas skiper impresionira gliserskim bravurama, ne znajuci da smo sva trojica pomorci, i imamo glisere doma. Svejedno klicemo wow, super, ajme sta je ovo dobro. Neka gusta covik. 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo
15 hours ago, Vroc-Kapo said:

Je li te smeta sto sam plod maste nazvao glupacom, ili sto stvarnu osobu nisam?

Ти као Нушић, завршио на суду што је једну госпођу назвао кравом. Када је платио казну упита судију да ли би га казнио да је краву назвао госпођом,судија му рече да наравно не би, он се окрете и рече "збогом госпођо".

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

Nakon te duge navigacije, triba nesto i pojest. A di bolje nego u gospara Senka Karuzo, hedoniste, gentlemana i covika. 

 

Ali do njega triba doci. 

 

A put vodi preko spilje u kojoj je veliki vodja proveo neko vrijeme (tako kazu zapisi na pergamentu), pa se naravno i budala ka ja mora slikat u sto izazovnijoj pozi. Koja kod nekih na usta doziva pridjeve tipa : jugonostalgicar, komunjara, itd. A mene boli kiki za sve to. Meni su rekli da treba biti dobar covik, jer ces jednog dana umrijeti. E pa evo vam tajna - i vi cete, pa sad odlucite kakvi cete biti u medjuvremenu. Stariji citatelji se ionako sjecaju da sam davne 1986 proveo dva tjedna u vojnom zatvoru jer sam odbio clanstvo. 

 

IMG_20200628_114559.jpg

 

Spilja ko spilja, meni goli hurac, ne virujen ja da bi iko tu bia sakriven duze od dana. Ali ko sam ja da proturjecim starim zapisima iz doba Napoleona. 

 

I tako gladni, idemo mi do Senka. Ja , kao vodja puta, zvao dan prije i pitao moze li se motorima do njih. Veli cura, moze sve , osim zadnjih 100 metara. Mene decko vozi skoro svaki dan na motoru. 

 

Ono sto nisam pitao je sto decko vozi. A decko vozi cross motor. Sto smo ubrzo i sami shvatili,te motore parkirali pod prvo stablo, i nastavili cirka 4km po makadamu pjeske. U podne.

 

Visko podne. na +69 stupnjeva.

 

Prodje cura s deckom u dzipu. Veli jeste li vi oni sto su zvali jucer. Rekoh, nemam pojma tko si ti. Ali vidili smo neke papke sto su motore ostavili  u sumi. Mozda na njih mislis. 

 

Kaze ona mi bi vas ukrcali , ali je premali auto. Ma rekoh, mi ti ovako svaki dan, jednom po Sahari hodali 3 dana bez stajanja. 

 

I ode ona. 

 

kad, eto 2 zagrepcanke, onako srednjih godina, sretno razvedene, veselo masu iz auta. Dok nas ostavljaju u prasini. 

 

Nakon nekih sat vremena eto i nas do dolje, kaze cura pa vi isto kod nas? Rekoh da, oni papci s motorima su odustali pa nam prepustili rezervaciju. 

 

A ZG dame pitaju je li vruce? 

 

A da ides malo u lijepi hurac, sto nisi stala , pa da ti kazem da je s klimom u autu prehladno?

 

Ako ovo nije handmade vino, ne znam sta je. 

 

IMG_20200628_134500.jpg

 

Sve ovo, pa divlje komarce i murina na kraju

 

IMG_20200628_140436.jpg

 

racun dobijes kao cifru ispisanu na kamencicu. Nema PDV-a, fiskalizacije i ostalih gluposti modernog doba. 

 

Jedna od ovih finih ZG dama ulila tintaru, pa sve oko mene nesto pita, dok je lipotica nije pogledala kao sto Meduza kad te pogleda. Odmah se otrijeznila i isla na plivanje oko otoka. 

 

Popilo se jedno 6 boca vina, i 12 mineralne, okupalo u kristalno plavom moru, i onda su nas potrpali u veci dzip, i mi im rekli da nas ostave jedno sto metara otkad smo prosli motore u sumi :-) Da ne pomisle da su nasi.

 

 

  • Sviđa mi se 5
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

Toplo preporucamo, uz prethodnu rezervaciju, jer je malo mjesta i vrlo je popularno. 

 

post-image-550x550.png
WWW.TRIPADVISOR.COM

Konoba Senko Karuza, Island of Vis: See 58 unbiased reviews of Konoba Senko Karuza, rated 4.5 of 5 on Tripadvisor and...

 

A Senko je legenda.

 

A da ,evo i racuna za rucak, cca 200e. 

 

IMG-20200628-172335.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

S Fort George (zatvorene za javnost, za mene otvoreno), prekrasan zalazak sunca. 

 

Seljak krivo namjestio Gopro i dobio 764 fotografije istog. Umjesto finog time lapse videa. 

 

IMG_20200628_203835.jpg

To nije prava slika, to je nesto low resolution sa interneta. 

 

Ovo je nase AI umjetnicko djelo

 

G0020208.jpg

 

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

Po zalasku, povratak u smjestaj, te super riblja vecera s nekim od ludjih clanova Torcide. Nasa konobarica je, saznajemo, i vlasnica apartmana u kom spavamo. Mali svijet. 

 

A sutradan? 

 

Sutradan Stiniva. 

 

Ona uvala koja je slikana milion puta, jedna od najljepsih plaza na bla bla bla...

 

za 20ak minuta voznje u prvoj, eto nas na parkingu iznad uvale. 

 

IMG_20200629_092641.jpg

 

Jesam li reko da je vespa?

 

Lipotica me gleda umilno i tepa : vidis kako je blizu, uopce nije problem.

 

IMG_20200629_094124.jpg

 

Ja za svaki slucaj stavljam osobnu iskaznicu u zube radi lakse identifikacije, i spust pocinje. 

 

20 min kasnije Lipotica je na sve 4, i ja skupa s njom. Svoj strah od visin guram u dubine duse. 

 

Veli ona na po puta:  ajmo nazad. 

 

E rekoh, nes ne, makar te ja na ledjima nosio, a mene HGSS helikopterom izvlacio. 

 

U neko doba se i spustismo, i stvarno, na 0 mnv izgleda super. Osim hebenih meduza kojih je mali milion. I temperature mora super za hladjenje lubenica. 

 

Ono glupavih turista sto se doslo kupati je odlucilo da ce se okupati meduzama unatoc, tako da je tisina bila proparana usklikim bola svakih par minuta. Mi odustasmo od kupanja, tako da smo samo super sexy selfije pravili.

 

Samo za vjerne citateljice - vi ostali okrenite glavu da vam ne dodje muka.

 

IMG_20200629_231108_312.jpg

 

Stvarno super plaza na slikama. 

 

IMG_20200629_105526.jpg

 

Ajmo uzbrdo. Kad evo obitelji iz Zagreba. Kaze zena: vidis kako su oni u cizmama. a vidi ovog mog u japankama, pravi kandidat za HGSS.  Lik se smjeska, a umire od srama. 

 

Dosli do vrha lagano zadihani, i odlucili da idemo u Zenke. 

 

Di to idete, pita citatelj?

 

Tu

 

IMG_20200629_113607.jpg

 

A onda i vidit te cuvene podmornicke baze ukopane u stijenu, zbog kojih turisti nisu smjeli na Vis . Sad su to ocito party baze, sudeci po ostacima smeca i praznih boca jeftinog alkohola. 

 

IMG_20200629_115854.jpg

 

IMG_20200629_121306.jpg

 

Pizza u Visu, trajekt, maske, i 2 ipo sata kasnije Split. Bye bye Vis. 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja