Jump to content

Moto Zajednica

Jeftin alarm?

Recommended Posts

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

e sutra idem da ga uzmem ako nadjem.... a kod koga da odem da mi ugradi alarm?

Pa dobijas sxemu, ali ako nisi strucan nemoj sam.

Ja sam ugradjivao sa kumom koji je pedantan i vise nego sto je potrebno.

Pogledaj malo na forumu.

Jako je bitno da se sve uradi kako treba. Ne zelis da ti se ukljuci blokada u krivini !!!

 

Placam pivo i tebi i kumu ako mi pozajmis kuma da mi ugradi taj alarm  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Kako se napaja taj alarm. Jel mora biti akumulator?

 

Ja sam kontrolisao potrosnju alarma u "arm" modu. Minimalna je. Prilagodjena za motore tako da ne mora da ima sopstveno napajanje

 

RS mogu li da te zamolim da mi skeniras upustvo i semu ugradnje imam ugradjen  ovakav alarm al nista ne znam o njemu . Posalji na mail ako te ne mrzi  :D

 

Daj mail

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

RS mogu li da te zamolim da mi skeniras upustvo i semu ugradnje imam ugradjen  ovakav alarm al nista ne znam o njemu . Posalji na mail ako te ne mrzi  :D

 

Poslao

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: bgd

ja bio danas na bubanj potoku ali nisam nasao stand za motore, jest da je bilo 1 sat pa su se svi vec pakovali a moza budu samo subotom kad su delovi a ne i nedeljom....   RS jel mozes i meni poslati semu i ako imas jos nesto za taj alarm....hvala unapred...    djukicsr@yahoo.com i da te pitam jesi li ti ugradjivao rele kao sto je na prvoj stranici neko rekao i jel potrebno da ugradjujem na hond cbr 600? i da li si imao neke kvarove sa alarmom buduci da je kinez, da se zbuni ili na dej boze u voznji blokira motor?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

ja bio danas na bubanj potoku ali nisam nasao stand za motore, jest da je bilo 1 sat pa su se svi vec pakovali a moza budu samo subotom kad su delovi a ne i nedeljom....   RS jel mozes i meni poslati semu i ako imas jos nesto za taj alarm....hvala unapred...    djukicsr@yahoo.com i da te pitam jesi li ti ugradjivao rele kao sto je na prvoj stranici neko rekao i jel potrebno da ugradjujem na hond cbr 600? i da li si imao neke kvarove sa alarmom buduci da je kinez, da se zbuni ili na dej boze u voznji blokira motor?

 

Saljem ti sxemu i katalog. U katalogu imas kontakt telefon. Proveri koliko je kod tog decka.

stavljao sam rele za blokadu nizasta drugo.

 

Alarm sam ugradio prosle godine i sluzi me bas dobro. Iskreno da ti kazem da je samo jednom zabrljavio ja bih ga skinuo.

zadovoljan sam sa njim.

 

Neko me je pitao putem mail-a za ANP-6. (greskom sam izbrisao mail). Alarmu je potreban akumulator za napajanje i za sirenu. Kako APN (bar tako mislim) nema acc onda je blokada nemoguca. Ono sto ti treba je baterija od 12V (od ups-a ili slicno) kako bi ga namestio i kako bi radio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Indjija

imam ja SPY alarme cena je 33 eura a sa ugradnjom 50 . mada dobijate upustvo za montazu tako da i vi sami mozete da namontirate  tel je 064/000-49-40 milan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: atar Stare Pazove
Neko me je pitao putem mail-a za APN-6. (greskom sam izbrisao mail). Alarmu je potreban akumulator za napajanje i za sirenu. Kako APN (bar tako mislim) nema acc onda je blokada nemoguca. Ono sto ti treba je baterija od 12V (od ups-a ili slicno) kako bi ga namestio i kako bi radio

Ja sam te to pitao. Meni bi to trebalo jer bi mi alarm samo bio aktivan dok je u garazi, nocu, tj kad je kod kuce. Dok sam negde na ulici (ispred trgovine, kafica..) mi ne treba. A to u garazi bi se vec snasao za napajanje. Hvala na odg..

 

imam ja SPY alarme cena je 33 eura a sa ugradnjom 50 . mada dobijate upustvo za montazu tako da i vi sami mozete da namontirate  tel je 064/000-49-40 milan

Posto zivis od mene nekih 8 kilometara, cim primim platu skoknucu do tebe da kupim. Cucemo se, nadam se, pre prve polovine ovog meseca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

Dosao sam u posed primerka ovog alarma pre nekoliko dana. Bio bih veoma zahvalan dobrovoljcu koji bi bio raspoložen da mi pomogne da ga ispovezujem, da ne zabrljam nešto ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja