Jump to content

Moto Zajednica

Hitno potreban stan u Bg

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: NG
  • Motocikl: Africa Twin 1000

Nisam se naljutio, taman posla nego izgibo na sljaku...iznenadi nas sneg u sred zime

 

Ćera juri danonocno, sutra ide da pogleda neki stan na Vozdovcu....mislim da cu da padnem u nesvest od cene

Dokrajcice me depozit:grr:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i
On 7.12.2020. at 15:16, misko.p je napisao:

Mozda odgovara to sto imas!? Mnogo je hitno, nisam bas u nekoj poziciji da biram

Video sam da tražiš stan do 200 evra, a ja imam stan za koji tražim mnogo više novca od svote koje si ti spreman da das... Srećno u daljoj potrazi, nadam se da će nešto pojaviti. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i
pre 24 minuta, milos-v je napisao:

Hahah samo da se pohvalim :lol3:

Nije mi to bila namera uopšte, morao sam da odgovorim čoveku kad me je već pitao...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1515 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Ženin brat (šurak) je početkom Decembra izdao namešten stan od 35 kvm u Strumičkoj, blizu Vera i Beo shoping centra za 250e plus komunalije. Kažem, čisto da imaš više repera kad budeš procenjivao šta je realna cena a šta precenjeno. Stan, onako, solidna stara gradnja ali renoviran pre par godina. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Beograd - Dorcol
  • Motocikl: Yamaha Fazer

Za 200e moze po obodu grada da se nadje nesto koliko toliko pristojno. Po gradu nema sanse, mozda od 250 pa na vise. Pa na to dodaj komunalije, od 50e pa na vise. Druga stvar, moras i da znas od koga iznajmljujes, ima raznih ludaka sad koji imaju stanove po gradu. Nisu lepe vesti, ali to je realnost, pogotovo ako za cerku trazis. Ja sam pre nekih 7 godina trazio za tetku, 4 meseca i nista. Drugarici pre 2 godine nasao stan za 2 sata, ali preko poznanika. Kako se ubode... Znaci strpljenje, zivci, pare i tabanaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam izdao jedan stan (nenamešten) na Kanarevom brdu za 200€ od 42m2 sa terasom. Potpuno novorenoviran. Bio je na forumu. Tu mogu i cimeri da žive jer je imao i 2 odvojene sobe.

Čisto zbog reference.

 

Inače, zavisi i od toga koliko je gazda plašljiv. Znam za jedan stan kod okretnice 50, između Ustaničke i autoputa na 7 spratu od 36 kvadrata koji je izdat za 150 jer je vlasnica preplašena a njeni sinovi debili pa su uzeli prvu ponudu koja im je data.

 

Ako ćerka ide na Policijsku akademiju, onda bolje traži nešto na Galenici i u tom kraju jer je Voždovac na drugom kraju grada, na nos će joj izaći. To sve ako dom i cimerka nisu opcija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: NG
  • Motocikl: Africa Twin 1000

Znam da joj je daleko Vozdovac od Zemuna ali mora pod hitno da nadje stan inace se razboli u ovom gde je sada od hladnoce....jos 10 norverska radijatora joj nebi pomogla a kamoli jedan mali sto ga ima u stanu tj. podrumu od zgrade.

Nije uzela stan na Vozdovcu traze 320e plus troskovi:staa3:i naravno ugovor do proleca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Ajde opet da budem duhovit. Ako  je skola u Zemunu potrazite stanove u Borci. Sa busom ste za 15 min iz Borce do Zemuna preko Pupinovog mosta a tamo je cena zakupa dosta povoljnija. 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V
Pre 11 sati, Dexterr je napisao:

Bežite od Batajnice. Galenika, Zemun polje, Altina može, Batajnica NULA POENA

Zasto? 

Iznajmi na altini u novogradnji stancic, sta joj fali? Po meni je bolje nov na altini nego 60 godina star i memljiv na vracaru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 949 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Šta se dešava u Batajnici,
Da ne zalutamo slučajno 18e64fc46af3dd033f40b5f880b57d0a.jpg

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Jedan covek ima gomilu zgrada i stanova po Borci, preziva se Vekic. Ne znam ga licno ali dosta mojih drugara je od njega iznajmljivalo razne stanove poprilicno povoljno i bio je korektan prema njima. @misko.p - javi se na DM ako ti treba direktan kontakt, da ne reklamiram po forumu, pogotovo coveka koga i ne poznajem licno : )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja