Jump to content

Moto Zajednica

GLASANJE NA TEMU "EKOLOŠKA KATASTROFA"

Koja je fotografija po vašem mišljenju najbolja?  

21 članova je glasalo

  1. 1. Koja je fotografija po vašem mišljenju najbolja?

    • No. 1
      5
    • No. 2
      2
    • No. 3
      0
    • No. 4
      6
    • No. 5
      5
    • No. 6
      3


Recommended Posts

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

...Treca je moja i nije nikakva pa zbog toga nisam glasao za nju :) Nisam imao vremena da nesto napravim, pa sam iskopao neku koju sam vec imao u racunaru. Zabelezena cisto onako usputno...

Ovo je ono o cemu stalno govorim, tako treba! Ako nemate vremena, opalite usputnu ili izvucite neku staru, samo da se igramo ;) Odlican primjer za tu pricu Muljaz i dobra fotografija (vec sam je komentarisao) ;)

 

 

P.S. Ova sto si je postavio sada je extra, tema pogodjena 1/1  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

E da,

 

Cestitke pobjedniku!  8)

 

 

I JAKO NESTRPLJIVO ISCEKUJEMO NOVU TEMU, pozuri Nucleus! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Hvala na cestitkama, takodje hvala svima koji su glasali za moj rad, a hvala i onima koji nisu (sto su uopste glasali),  ;)

 

prvo bih cestitao autorima 1. i 5. fotke na tesnoj borbi, obe fotke su mi jako simpaticne s tim sto je ipak naziv teme prevagnuo da glasam za 5., iako mislim da je 1. iz fotografskog ugla par stepenika iznad.

 

@Muljaz, steta sto tada kada si napravio ovu fotku nisi ulozio malo vise truda, definitivno pogodjena tema ali je fotka jednostavno takva kakva je, drago mi je sto si je ipak poslao, definitivno je lepse videti 6 nego 5 fotki na prvoj strani.

 

@BusMan, zanimljiva fotka, takodje mislim da bi mozda bilo bolje da si samo malo podigao aparat (moje laicko misljenje, mozda i nisam u pravu), jako mi se svidja kako je ispala pozadina slike. Iskreno, zasluzila je vise glasova.

 

@Benjamin, na prvi pogled skontao sam samo pticiji kljun, posle 10-ak sekundi mogu da kazem da sam odprilike imao sliku o tome sta se nalazi na fotografiji, tek kada sam procitao tvoj post ispod fotke konacno sam shvatio sta se u stvari desilo.  :)

 

Nova tema: Linija

 

Postedecu vas izlaska i smaranja po ovom shugavom vremenu, tema nije prezahtevna, osvrnite se oko sebe i videcete gomilu linija/kontura koje cine raznorazne oblike, ukljucite mastu, ukljucite grejanje  ;D i raspalite, tesko da cete promasiti temu.

 

p.s. Hellena hajde da smislimo nesto kako bi obavestili sto vise ljudi za vreme glasanja, garantujem da dobar deo ni ne zna da ovo uopste i postoji.

 

p.p.s. Saljem jos nekoliko fotki sa deponije...

 

 

 

 

 

 

post-971-12879004684585_thumb.jpg

post-971-12879004685096_thumb.jpg

post-971-12879004685464_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Cestitke pobedniku-nije sto sam ja glasao za tu fotku ali stvarno zasluzeno pobedila!!

Podrzavam ideju da se malo razglasi za naredno glasanje, i da se sakupi vise glasova(mada koliko vidim tema je dosta pregledana ali malo je bilo glasova)!

Jos jednom Bravo Nucleus !!

 

Ova prva bi mogla da mi udje u razmatranje da je u koloru. Sto se kadra tice vise bi mi se svbidelo da je malo siri

 

 

Evo je originalna fotka koja je slikana mojim prvim digitalcem...Odlucio sam se za BW varijantu jer mi je nekako u toj varijanti motorcikl vise "srasao" sa zemljom dok i u originalu dominiraju iste nijanse i zemlje i motora (iako su boje "vestacke" koliko hoces!!

 

post-2435-12879004699776_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

p.s. Hellena hajde da smislimo nesto kako bi obavestili sto vise ljudi za vreme glasanja, garantujem da dobar deo ni ne zna da ovo uopste i postoji.

 

p.p.s. Saljem jos nekoliko fotki sa deponije...

 

Cestitam Majstore !  :)  E, mislim da si se bas potrudio i da i ove tri pogadjaju u centar. Svaka cast i za novu temu ! ;)

 

Slazem se predlogom za malo reklamiranja cele ove nase price.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Ova prva bi mogla da mi udje u razmatranje da je u koloru. Sto se kadra tice vise bi mi se svbidelo da je malo siri

 

Evo je originalna fotka koja je slikana mojim prvim digitalcem...Odlucio sam se za BW varijantu jer mi je nekako u toj varijanti motorcikl vise "srasao" sa zemljom dok i u originalu dominiraju iste nijanse i zemlje i motora (iako su boje "vestacke" koliko hoces!!

 

E stvarno si trebao da posaljes original !!  :)  Nije CB uvek "jaka", al`  si ti izgleda opcinjen CB-om, kao ja nocnim fotkama.  ;)

 

Ovu sam napravio malo kasnije na jednoj deponiji. Svidelo mi se kako je ovo smece lepo naslagano, ''kreativni nered"

 

Ubice nas kese i najloni. Ova je dooooBrA !

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Alo ljudi, nova tema je LINIJA, može to biti svašta, odlična tema, svaka čast, o tome sam pričala ranije.

Šaljite fotke na bjb.photo@gmail.com, pravila znate, rok 25.09.2008. znači i taj dan se računa, ali ne čekajte baš na njega.

 

Ovde se nastavlja slobodno komentarisanje i kačenje ostalih fotki. Nucleus sve čestitke, i ja sam glasala za tvoju fotografiju,a i ostalim učesnicima bravo.

Moja fotka je bila peta, kao što rekoh slikala sam bez ikakvih podešavanja jer sam bežala od komaraca, a videćete i slike moje žrtve, jer to nisu obični komarci nego vampiri!!!Ubiše me...Poslaću i ostale fotografije čizme, čim nadjem malo vremena. Inače kao fotografija ne valja ništa,o kadru neću ni da pričam, kao ideja meni je bila zanimljiva...Videćete ostale fotke, mada nisu nešto bolje...Idemo dalje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

Da ispunim i ja obecanje...

 


 

Mucio sam se nesto na tom Beer Festu strasno...  ;D ;D ;D

Beerfest1.jpg

 

Beerfestlimenka.jpg

 

bf3.jpg

 

bf4.jpg

 

bf2.jpg

 

a1.jpg

 

a3.jpg

 

a2.jpg

 

A o pepeljari da vam ne pricam. Imam je u 20 poza. Ne znam, nesto mi prirasla !  :D :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Cetvrta od gore mi se jako svidja, da si nju poslao za takmicenje definitivno bi imao moj glas.

 

Ona mi i jeste bila prva opcija, al` ta piksla mi pomuti pamet.  :D

 

daleeeeko boljaaaaaa

 

(iako je dobio moj glas :D )

 

I to namerno posle moje molbe, jel ?  ::)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Evo i leš čizme...

DSCF3344.jpg

 

DSCF3338.jpg

 

svf.jpg

 

I za kraj, ovako sam izgledela posle 30 sekundi u šumi...A posle su me još jeli, pa sam skroz bila u plikovima.... :P

erg.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Novi Sad

I za kraj, ovako sam izgledela posle 30 sekundi u šumi...A posle su me još jeli, pa sam skroz bila u plikovima....

 

a bolje da si sebe poslala kao ekolosku katastrofu...  ;D pobedila bi garant

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Ala su te preklali :o

 

A to je bio tek početak, kad sam došla kući izgledala sam kao da imam velike boginje! Jeli su me kroz majicu i farmerke i lice mi je bilo oteklo...To su vampiri, a ne komarci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Novi Sad

A to je bio tek početak, kad sam došla kući izgledala sam kao da imam velike boginje! Jeli su me kroz majicu i farmerke i lice mi je bilo oteklo...To su vampiri, a ne komarci...

 

eto kakve zrtve podnose nasi fotografi da bi napravili nesto lepo  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

I za kraj, ovako sam izgledela posle 30 sekundi u šumi...A posle su me još jeli, pa sam skroz bila u plikovima.... :P

 

Auh...  pa ovo ko da su te rode kljucale.  :-[

 

E, svidja mi se prva fotka.  :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

I za kraj, ovako sam izgledela posle 30 sekundi u šumi...A posle su me još jeli, pa sam skroz bila u plikovima.... :P

 

Auh...  pa ovo ko da su te rode kljucale.  :-[

 

E, svidja mi se prva fotka.  :)

 

 

 

Prva bi bila dobra da je nisam isekla sa obe strane...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja