Jump to content

Moto Zajednica

HOUQVARNA 2T ULJE

Recommended Posts

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: PUCH Pony expres

DRUGARI, sta mislite, da li je dobro za skuter  49 cm, koristiti huskvarna 2t ulje?  Jedan prijatelj mi kaze da je to vrhunsko ulje i da je fantasticno za skuter koji se inace osetno manje vrti?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Хускварна за моторне тестере и било које друго уље за ту намену одлично паше скутеру. Мало дими, дискретно или уопште не мирише итд. Модрича рецимо има један одличан Двотактол БИО, пробано и је стварно добро.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Ja sam trosio ovo i prezadovoljan, najbolje motor na njemu radio, najmanje dimio i kao sto rece kolega i izduvni gasovi imaju ok miris specifican za 2t masine, ne smrdi kao sa nekim uljima. Svaka preporuka. d765133b61ec2e7d9042fb5f31456c33.jpg

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

mora da je jeftino,što se tiče mazljivosti nova ulja nisu nešto odmakla od onih pre 40 godina ali zato što se tiče ekologije i začepljavanja ,čadjavljenja i ostalog su daleko bolja.Nekad je svako apenac imao dobro mastan auspuh i trajali su i neki traju još uvek

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Apenac je cudo tehnologije, kakve honde kakvi bmw, to se sipa svakakvo ulje, odrzava se stapom i kanapom, ulje u masini se ne menja, svako radi kuci generalnu i ko zna i ko ne zna, stavljaju zilete ispod lezajeva kad se kuciste razloka, paljenje steluju na osecaj, niko ne odrzava kako treba znaci odrzavanje nula nista i to bre posle 50 godina ide, sluzi. Jedino malo sad zeznuo zakon pa ih ima manje po ulicama.

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: PUCH Pony expres

slazem se,

 Ponekad ljudi tako nesto genijalno naprave, recimo, u oblasti oruzja to je luger p 08, daleko ispred svog vremena i genijalan je  u svakom smislu, u oblasti dizajna auto industrije vw buba, ajkula...kod motocikala, ako se moze reci tako to je APN. Onako mali klipcic, onako prosta masina a hiljade postara predje sa njima milione kilometara.

mozda mu je konkurencija Honda Kab 125, vozi se po Indiji, Kini  i Indoneziji...i to je legenda, mada nama manje poznata

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja