Jump to content

Moto Zajednica

DRACULA'S LAND 22-26 Jun 2006 / Dexterr, YOman & Andrejp

Recommended Posts

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

404.jpg

 

OK idemo dalje, vraticu se na slike sa moto skupa kasnije… anyway, posle Brasova krenuli smo na Long Way Home, ali pre toga smo se zaputili na mesto koje ne sme da se propusti, Drakulin Zamak Bran

 

WOyqu_robran028mi.th.jpg

 

Dobrodoslica primerena situaciji…

 

404.jpg

 

Find out more about Bran castle

 

GqKV2_robran048wz.th.jpg

 

Pa i ne deluje tako strasno, zar ne?

 

404.jpg

 

Krecemo stazom uzbrdo, priroda okolo je prelepa

 

404.jpg

 

Na ulazu navlacis neke papuce preko cipela, da se ne ostecuje unutrasnjost zamka… izgleda da Dex nije bas preodusevljen time :)

404.jpg

 

Hmmm… gospodjice, mogu li da umesto ovih papuca navucem neku drugu zastitu? :)

 

mavwD_robran082bx.th.jpg

 

Pogled sa terase zamka, ovako je Dracula snimao zrtve pre nego poleti

 

5cfeE_robran092lw.th.jpg

 

Dvoriste zamka Bran

 

404.jpg

 

Ajd cik kazi cika Draculi da nemas da platis!

 

cPEOp_robran115vt.th.jpg

 

Hmmm… krst kao nadgrobni spomenik? Ili je stvar preventive, ili Dracula ne obitava ovde..

 

h9Ues_robran121lj.th.jpg

 

Tajne stepenice u zamku… mora da je ovuda pobegao

 

404.jpg

 

Jos jedan snimak zamka na litici, pre nego nastavimo dalje…

 

NASTAVAK SLEDI…

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

E, AndrejP, cimni Alviroviæa mladjeg iz magazina dva toèka, pošalji celu prièu sa textom i fotkama, nek objavi, i traži mu neki simbolièan honorar. Ima pare, a mislim da još izlazi novina. Lepa prièica, šteta da se ne objavi, i ovako mu je novina suvoparna i dosadna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Nekad mi dodje da te stavim na suvozacki sic i da te vozam sa sobom samo da mi slikas :D

 

Odlicna prica, slike 10/10 (slobodno ih pici u vecoj rez)

 

 

Nego, od ove vase Rumunije su pocele da me svrbe šake, tako da odoh u ponedeljak i ja malo na put

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
nego jeste li vratili Dextera kuci ili ste ga ostavili Draculi kao zrtvu za dobru moto-sezonu !!

Nikako da se oglasi !!!

Deeex !?!?!?

Cyber-naratori nek rade svoj posao, a ja sve ovo mogu uzivo na

Srpski da vam prevedem jednom beerlikom :twisted: Jos uvek cooliram i sabiram utiske. Pritisli me posao i obaveze :x jos nisam seo na bajk a i necu skoro :shock: Fala sto brinete :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

LmVZK_romoto017tz.th.jpg

 

Ulazimo na moto skup, guzva, brdo motora, puno sveta, predivno okruzenje… dobijamo plasticne no-removal narukvice jarko zute boje, inace ulaz je 2oLeva (oko 7 evra) u sta je ukljuceno kamping mesto, toaleti, muzicki program i obezbedjenje..

 

404.jpg

 

Skup je u borovoj sumi…

 

404.jpg

 

A sada malo o izlozenim motorima… Busa…

 

404.jpg

 

Pored klasicnog kampovanja postoje i sjajni bungalovi koji se iznajmljuju za neke sitne pare, ali kako nismo rezervisali na vreme nismo mogli da ih koristimo… nista, sledece godine

 

hcOqM_romoto052ob.th.jpg

 

Kawa je majka

 

404.jpg

 

Za ljubitelje lakog hroma

 

nPC5T_romoto071zm.th.jpg

 

Samo za Pabla i BMWa

 

TWyQM_romoto083wd.th.jpg

 

Evo jednog optimiste

 

404.jpg

 

Futura RST (pozdrav za Motofana)

 

yc9KR_romoto104xo.th.jpg

 

Hardcore tuning.. sta li je ovo bilo ranije?

 

NASTAVAK SLEDI…

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

vfuGH_romoto118bp.th.jpg

 

Posle obradjivanja zemlje i sadnje kukuruza, eto me na skupu…

 

OBx5k_romoto124ds.th.jpg

 

Auto skole moraju da imaju svoje motore, evo na cemu se uci

 

cJeMi_romoto132bf.th.jpg

 

Harley prerada, ali veoma stylish

 

404.jpg

 

Security skupa je bilo vrlo jako, localni redari plus “momci u plavom" tj Jandarmeria

 

S98zE_romoto157cz.th.jpg

 

GS skriven od pogleda mase, ali ne i od avanturistickog duha

 

404.jpg

 

Jedan od dva Moto Guzzija koja sam primetio tamo…

 

404.jpg

 

Bilo je i parkiranih aviona :)

 

404.jpg

 

Nista bez prikolice

 

KOCdn_romoto194rn.th.jpg

 

Samo veselo, u dvoje, u troje…

 

404.jpg

 

Nice air brush

 

YKsNv_romoto211lq.th.jpg

 

Vrlo lepo opremljen i kompletiran Trans Alp

 

404.jpg

 

Honda je imala manji stand i izlozila je 5-6 modela

 

404.jpg

 

Quad-ovska ekipa

 

tjvkL_romoto242pe.th.jpg

 

Sto ti je snalazljivost… covek je napravio prikolicu koju vuce IZA sebe

 

404.jpg

 

Jedan od highlight-a celog skupa: ovi momci su se ceo bogovetni dan vozali okolo u ovom krsu, i pri tome bili ultra veseli i raspolozeni

 

404.jpg

 

Bilo je i sjajnog stunt-ovanja, ovaj momak (cini mi se Madjar) je stvarno pokazao sta zna, a Dex i YO su popizdeli zato sto sam mesto da slikam stunteve isao okolo i snimao ribe.. sorry guys! ;)

 

404.jpg

 

Ljubicasta boja? Hmmm, stvar ukusa, ali ipak…

 

VwoOO_romoto280td.th.jpg

 

Jos farbarskih akrobacija

 

c0Ygy_romoto295zx.th.jpg

 

Lepo je staviti uzu rodbinu na bajk.. mada su tu zalutali i neki indijanci?!

 

Alslp_romoto303ez.th.jpg

 

Parking u borovoj sumi

 

404.jpg

 

Bungalovi… sledece godine definitivno uzimamo ove…

 

404.jpg

 

Ili jesi, ili nisi – BAJKER!

 

n9rWY_romoto332nl.th.jpg

 

Nas sator, koga su Dexterr i YOman podigli za manje od 15 minuta

 

404.jpg

 

Vrlo ocuvan primerak

 

404.jpg

 

Mikro bajk na baterijski pogon, potpuno super

 

404.jpg

 

Dex i YO podizu satru

 

404.jpg

 

Pazite mu gumu i izduve

 

404.jpg

 

Jos malo prirode iz kampa

 

404.jpg

 

Predivna restauracija Triumpha.. PS da li neko zna koji je ovo model?

 

404.jpg

 

Poslednjeg dana ujutro, BJB crew gleda u daljinu i planira put (ili zeva, ko to zna)

 

404.jpg

 

Na izlazu iz moto skupa, policija nas zaustavlja, jedini put u Rumuniji… Jocu su spazili bez kacige pa su pomislili da “luftira” glavu od alkohola… alkohol inace u Rumuniji nije dozvoljen uopste u krvi, odnosno mozete imati 0 primila, inace ode dozvola…

 

JzpnZ_romoto421vr.th.jpg

 

Poslednja slika – nakon uspesnog “duvanja” Joca postaje najbolji drugar sa policijom, i slikamo se za uspomenu… a zatim pravac Temisvar i Long Way Home to Belgrade

 

Eto.

 

PS ako ste mislili da je GOTOVO, varate se! :) Kao i u svakom pravom hororu, monster se podize jos jednom na kraju... Znaci, popodne ili veceras kacim detaljni PISANI izvestaj!

 

Scream! No one can hear you! 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

BJB ekipa gleda u daljinu... Obratite pažnju na strelicu koja pokazuje na "daljinu" i položaj ruku naše ekipe.

 

Ponosni smo na Vas! :wink:

 

 

yIz2v_romoto405ql1yb.th.jpg

 

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo i pisanog report-a... vala toliko od mene, ne merem vise! :)

PS Dexterr i YO, javite se i napisite i vi koju, izgore mi vise tastatura!

 

 

 

U DRAKULINOJ ZEMLJI / RUMUNSKA TURA 22-26.jun 2006 / by Dexterr, YOman & Andrejp

 

 

E pa ovako… dosta sam razmisljao kako da napisem ovaj izvestaj o putovanju, i resio sam da ne pisem klasicno “prvi dan smo bili tu.. onda smo posetili to…” … videli ste moj statisticki izvestaj, videli ste slike.. a sada za kraj slede neki specificni licni utisci.

 

KAKO SPAVATI A POTROSITI MANJE NEGO ZA 2 NES KAFE U SOLUNU

 

Poenta: kao i u svakoj drugoj zemlji i u Rumuniji mozete iznajmiti smestaj i “smestaj”. Licno ja a ni momci sa kojima sam putovao nismo previse konformisti, sto opet ne znaci da ne volimo lep i sredjen smestaj. S druge strane, ne vidim smisao u bacanju previse para na sobu i spavanje: ionako su to sve jednovecernje varijante.

 

Sto se tice Rumunije, postoje uglavnom skupi pansioni i hoteli, potpuno uporedivi cenom i uslugom sa slicnima bilo gde drugde u Evropi, a postoje i znacajno skromniji ali nista manje korektni privatni pansioni i privatni stanovi koji vam pruzaju podjednako zadovoljavajuci smestaj, ali za 3 do 4 puta manje novca.

 

Mi smo spavali prve noci u Sibiu kod cike koga ste videli na slikama. Samo da kazem da smo se vrteli po gradu skoro sat vremena i da su hoteli bili ili popunjeni ili preskupi (u hotelu Ana koji se nalazi na ulazu u grad su nam trazili 80Evra za double room, doduse hotel izgleda fenomenalno a i ako je room service od strane recepcionarke koja nas je docekala, mozda i vredi te pare…). Konacno, prolazeci kroz jednu malu ulicu naleteli smo na Rooms-Zimmer natpis, zaustavili se, pozvonili na vrata (bilo je proslo 23h) i covek nam je otvorio, smestio nas i sve kako treba… a ujutro nam je skuvao kafu, svaka cast. Drugi dan smo prespavali u Bukurestu, bez problema smo nasli motel-hostel za 12 Evra (ukljucujuci slabasan mesni dorucak) po glavi koji je totalno OK… Trece spavanje je neplanirano bilo u kampu na moto skupu kako ste i videli na slikama, i mogu da kazem da je bilo sjajno (osim cinjenice da su u satoru sa mnom spavali i Dex i YO, momci “skromnih” gabarita, na srecu nisu se vrteli spavajuci inace bih se verovatno proveo kao pile u stampedu bikova!) a poslednji dan je bio u Temisvaru.

 

Kad to vec pominjem, evo interesantne stvari: uspeli smo da sklonimo motore sa ulice svake noci. Naime, svakog od vlasnika pansiona smo zamolili da uteramo bajkove u dvorista ili garaze, i nije bilo problema.. .osim u Temisvaru gde toga nije ni bilo, ali dobro, jedna noc nije tako strasna … recite to coveku koji mora da je provede u istoj kuci sa tashtom i svastikom, hehe..

 

LAKSE JE SA MAPOM

 

Preporuka: prvo sto treba da uradite kad udjete u Rumuniju je da na prvoj benzinskoj stanici kupite mapu zemlje. Kosta oko 4 evra (13leva, tj RONa) i nevidjeno je dobra, putevi su precizno i jasno ucrtani i oznaceni, pokrajine su razlicitih boja, gradovi precizno ucrtani… Jedno recju sjajno! Takodje mozete da kupite i razne druge mape, ali mi to nismo uradili plaseci se da ce nas povuci i da cemo produziti put Moldavije ili Ukrajine – to sledece godine

 

PARE I KAKO IH PREZIVETI

 

Uffff… this is a tricky one! Stos je u tome sto su Rumuni skoro promenili novac, odnosno uveli novu valutu RON (ROmanian New, mada ga svi zovu naravno Lev) sa denominacijom tj uklanjanjem 4 nule: znaci, 100.000 starih je 10 novih leva. Stos je u tome sto su paralelno u upotrebi i stare i nove novcanice, mada srecom izgledaju isto samo sto su nove nesto manje odnosno manjih dimenzija. E sada, glavna fora je u tome sto cete najcesce cuti od Rumuna da podrazumevaju hiljade, na primer ako vam neko kaze da nesto kosta “100” dobro obratite paznju i razmislite logicki (kao sto ja nisam, je l’ te) da li bi to nesto sto placate moglo da kosta toliko… Jer najverovatnije je da covek ne govori u novim levima, nego u starim, tj kad kaze “100” najverovatnije misli na 100.000, sto je 10 NOVIH leva…. Razumete? NE? Odlicno, nisam ni ja prvih par puta…

 

SNEGOVI KILIMANDZARA

 

Za sve one koji planiraju preko Transfagarasana evo par preporuka i uputstava:

 

- kada krenete gore obucite se toplo jer je temperatura relativno niska, u ovo doba varira oko10-15 stepeni. Srecom, krivine i put su takvi da nekakva brza i ostrija voznja ne dolazi u obzir, sto znaci da vas vetar nece preterano probijati.

 

- da, gore je i dalje sneg! Mi smo tokom “proboja” morali da vozimo jako pazljivo jer je put mestimicno prekriven snegom (jedna traka) mestimicno potopljen vodom a na prilicno mesta su odroni kamena, od silne vode koja se otapa na sve strane. Uz sve to, kisa je padala kao iz kabla tako da smo prelazili Trans uz potpunu koncentraciju… AnteK, Plava Kuca i Chala su imali vise srece sa vremenom pa su videli sunca, mi smo imali potpuni dozivljaj Transilvanije uz crno nebo, kisetinu, gromove u pozadini i maglustinu… brrr.

 

- Vodite racuna: severna strana puta je u boljem stanju sto se tice asfalta, mada i on tu i tamo nije bas najsjaniji.. Medjutim, kada se krene juznom stranom a mi smo se njom spustali nastaje “dance with the devil”! Put je extremno loseg asfalta na nekim deonicama, pogotovo kada se dodje do skretanja za jezero, asfalta skoro da i nema, sve je posuto rizlom, krivine su ostre nepregledne i nagnute na sve moguce strane a ako jos i pada kisa kako je padala nama… OPREZ! Nekoliko puta smo Dex i ja otklizavali i proklizavali a Joca se bavio novim putanjama tj ispravljanjem krivina, srecom sva trojica smo uspesno prosli deonicu bez incidenta.

 

PUTEVI? DA LI JE NEKO REKAO PUTEVI?

 

U najkracem: od najboljih do najgorih. Ima svega, you name it. Pomenuo bih par istaknutih slucajeva: pored Transfagarasana, veoma je zahtevna vecina lokalnih deonica, kada se od Deve krene ka istoku odnosno ka Sibiu i dalje, putevi postaju sve krivudaviji a krajolik sve brdskiji. Pogotovo deonica preko brda pre Sibiua, ima oko 130km veoma ostrih krivina sa uglavnom losim asfaltom koji moze da bude dosta neprijatan ako se vozi ostro, a moram da kazem da smo drzali bas muski tempo sve vreme.

 

Takodje, lokalni putevi oko Brana su veoma zeznuti, evo anegdote: krenuli smo od Brana ka Sibiu nazad, prvo lokalnim putem. Ulazeci na put, video sam sa leve strane da pored ceste stoji tabla sa natpisom MOTOCROSS, a zasto – bilo mi je jasno u roku od 5 minuta. Veci deo te deonice smo ili prestojali na motorima, ili vozili sa izbacenom nogom u krivinu, toliko je los asfalt. Meni se cinilo kao da ga vozimo vec 2 sata, a zapravo smo odgulali tek nekih 30 minuta…

 

Ajde da pomenem i lepe puteve: pre svega, u Bukurestu su bulevari dominantni, uglavnom siroki sa po 6 traka i odlicnog asfalta. Autoput ka Bukurestu je uglavnom odlican, takodje i izlaz iz grada kojim se dalje ide za Brasov. Postoji predivna deonica nekih 100 km prd Sibiu takodje sjajnog asfalta, i na kraju moj apsolutni favorit: potpuno nov put koji spaja skijaliste Sinaju i Brasov. Iako sam totalno smorio Dexa i Yomana sa pricom o tom putu, zamislite i sami: crn, EU asfalt ravan kao staklo, potpuno nova signalizacija, bozanstvene krivine kroz prelepu borovu sumu, gust ali ne i pretezak saobracaj, puno kolega motorista koji pozdravljaju, sunce sija… prelepo. I inace je put oko Sinaje odlican sto je i logicno, to im je fancy turisticki centar sa puno stranaca.

 

SPRECHEN SIE DEUTCH? PARLEZ-VOUS FRANCAIS? SPEAK ENGLISH?

 

Jok. Nista od toga.

 

Budite spremni da cete se lako sporazumevati sa Rumunima, ali vas nista nece razumeti a ni vi njih. Bas tako. Jezike govore malo ili ni malo, poneko mladji ali retko. Zacudo, policija im cesto razume i govori engleski, ne znam da li je to neko pravilo sluzbe ili sta… U svakom slucaju, pazljivo pratite objasnjenja sagovornika, mlataranje rukama i klimanje glavom i uz malo srece, uspecete da se sporazumete.

 

Napomenuo bih i da su generalno svi jako ljubazni i predusretljivi, voljni da pomognu… sem kada Joca pita prd hotelom jednu montiranu ribu u prolazu “Do you speak english?” a ona samo produzi, procedivsi kroz zube “No, I speak French..” valjda misleci da je YO startuje onako…

 

DRAKULA I OSTALE BAJKE

 

E pa dragi moji, imam novosti: Rumunija investira u svoj turizam i cini mi se da se jako brzo razvija. OK, daleko su od Evrope.. ili nisu? Da potsetim samo sve Neverne Tome da su Rumuni za 6 meseci tj od 01.januara 2007 u Evropskoj Uniji, svidelo se to nama svima ili ne. I jako je primetno da se na sve strane gradi, radi… naravno, ima puno toga ne sve strane sto treba da se menja, beda se oseca i stravicno nasledje Causeskuove vladavine je jos uvek mestimicno prisutno, ali mi se cini da zemlja velikim koracima postaje bliza Evropi nego sto bismo mi mislili…

 

Drakula? Ko je taj?

 

SURVIVAL KIT ZA BUKUREST

 

Jednostavno: bez’te glavom be obzira! Najiskrenije, imali smo 5-6 situacija da nas je neko umalo “pokupio”, u Bukurestu i Temisvaru. Kasnije smo iz razgovora sa lokalcima dobili informacije da Rumunski vozaci generalno nisu naviknuti na motorase, te da ih tretiraju u najboljem slucaju kao bicikliste, a u najgorem ne tretiraju ih uopste, tj ne vide i ne primecuju ih. To se manifestovalo time sto smo umalo oboreni ili udareni par puta, jer svi voze kao nenormalni i u principu jedino sto postuju je crveno svetlo… Prednost, kruzni tok i ostala nepotrebna pravila ne konstatuju uopste.

 

Savet: vozite ostro i odlucno u gradovima, i sklanjajte im se s puta, pre nego dodju u poziciju da vas zakace.

 

DEVOJKE

 

Odlicne! Posebna radost je to sto su izgleda u Rumuniji dekretom zabranili nosenje prslucica tj brushaltera, sto potpuno podrzavamo! Ko ima vremena i voli uvece da izlazi, ubedjen sam da moze da postigne “gol u gostima” bez frke, manje ili vise… mi smo nazalost bili potpuno premoreni intenzivnom kilometrazom, te nismo imali ljubavnih okrsaja… ali cast mora biti odbranjena, te obecavam da cu sa sledece rumunske ture doneti par skalpova, ovaj, gacica.. jesam li rekao gacica?

 

NA KRAJU ZA KRAJ

 

Sve sto sam napisao je moj licni utisak. To znaci da mi ne psujete uzu rodbinu ako se, iduci u Rumuniju, sretnete i sa drugacijim iskustvima ili uslovima od ovoga sto ovde pise. Na kraju krajeva, svaki put se dozivi drugacije, kad god se putuje. To je i lepota putovanja, zar ne?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova

DEVOJKE

 

Odlicne! Posebna radost je to sto su izgleda u Rumuniji dekretom zabranili nosenje prslucica tj brushaltera' date=' sto potpuno podrzavamo! Ko ima vremena i voli uvece da izlazi, ubedjen sam da moze da postigne “gol u gostima” bez frke, manje ili vise… mi smo nazalost bili potpuno premoreni intenzivnom kilometrazom, [/quote']

 

Da da da... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
E jebote...zaprepastio me je ovaj nas lutajuci reporter!!

 

Bravo' date=' bravissimo!!! Standard za izvestaje sa puta![/quote']

I ja kazzem!!! :D

Necemo Ga menjati!!! :fcab::fcab::fcab: :kul:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

I josh jednu stvar da dodam...

Poshto me je neko pitao...kako smo se slagali? da li je bilo "varnica"?

 

NE

Savrsheno smo se sklopili,dodushe, oko istog cilja,a to je "Avantura Romania"...i nije bilo nikakvog problema! Neko je takodje rekao "videcesh kakvi su ljudi kada dodje do stani-pani situacija"... Da,video sam! Momci su SUPER....I samo da kazzem da bih ova dva momka voleo da imam na svakoj sledecoj turi!

Dex koji nevidjeno trezven i sposoban mladic sa kim ni najgora situacija ne izgleda ne reshivo,

Andrej,takodje nevidjeno sposoban i sharmantan,zapocinje komunikaciju sa svim i u svakoj situaciji,neverovatno precizan i detaljan...

i ja.....ja sam samo vozio i uzivao pored ove dvojice strava drugara! :)

 

Momci Hvala Vam!

Nadam se novim zajednichkim turama! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Odlican putopis i jos jedan razlog da potvrdi da u avgustu opet odem !!!

 

Bravo drustvo !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

 

Zaista nemam rijeci,svaka cas,na ovako iscrpnom izvjestaju!!!

POstavljeni su novi standardi u pisanju putopisa!!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Prvo hvala svima

 

drugo ... hvala jos jednom :oops:

 

I josh jednu stvar da dodam...

Poshto me je neko pitao...kako smo se slagali? da li je bilo "varnica"?

 

NE

Savrsheno smo se sklopili,dodushe, oko istog cilja,a to je "Avantura Romania"...i nije bilo nikakvog problema! Neko je takodje rekao "videcesh kakvi su ljudi kada dodje do stani-pani situacija"... Da,video sam! Momci su SUPER....I samo da kazzem da bih ova dva momka voleo da imam na svakoj sledecoj turi!

Dex koji nevidjeno trezven i sposoban mladic sa kim ni najgora situacija ne izgleda ne reshivo,

Andrej,takodje nevidjeno sposoban i sharmantan,zapocinje komunikaciju sa svim i u svakoj situaciji,neverovatno precizan i detaljan...

i ja.....ja sam samo vozio i uzivao pored ove dvojice strava drugara! Smile

 

Momci Hvala Vam!

Nadam se novim zajednichkim turama!

 

Kratko da dodam: ne idem vise nigde bez Dexa i YOmana

Toliko, tek da se zna :wink:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja