Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Diverziju 600

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 421 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Motor nisam planirao da prodajem i sredjivao sam ga za sebe.Motor je u perfektnom stanju i nema nikakvog ulaganja. Pre 4000 km na motoru je sve zamenjeno,lanac lancanici ,ulje filter vazduha  filter ulja svecice plocice napred i pozadi .Takodje tada i stavljene nove Bridzston turing  gume  bt 45 .Uz motor ide zadnji kofer kapa 46 l bocni Krauzer Yamaha koferi,tank torba.Na motoru je podignut volan ,ugradjen punjac za telefon , nosac telefona i led svetla.Sediste  preradjeno kod Srdjana iz surcina stavljena memo pena.Motor je mazen pazen i presao je 58 000 km.Pre  10 dana uradjena registracija  tako da je motor registrovan do 16. 11.2021.Na motoru nema nikavih ulaganja i motor je u odlicnom stanju.Godina proizvodnje  1999  novi tip sa 2 diska i drugacijim novim oblikom fara.Motor nije za trke vec za uzivanje .Potrosnja sa dvoje normalna voznja  4,5 - 5 litara.

Cena 1850 e i zbog svega navedenog  dosta  je tvrda.Moguca proba motora uz depozit od 1850 e ,u slucaju da padnete ili ogrebete motor smatrajte da te isti kupili.Molim da se ne javljaju ljudi sa ponudama  dajem 1500 e i slicno, motor je u besprekornom stanju  i vredi.Prenos obavezan.

Boban 063 233 133.

1.jpg

5.jpg

20.png

12.jpg

9.jpg

10.jpg

16.jpg

19.jpg

18.jpg

4.jpg

8.jpg

7.jpg

11.jpg

  • Sviđa mi se 9
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12230 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Odličan motor, puno toga korisnog je ugrađeno. Nepoderiva mašina. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki - ZZR500

Nek je sa srecom, puno sigurnih kilometara zelim! Jedan od retkih motora za koje kazem da nisam uzeo zzr-a ovo bih kupio

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja