Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti 2021

Recommended Posts

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Dikson vozi i u Aragonu za Petronas jer je Vierge odbio ponudu da vozi GP motor uz obrazlozenje da ne vidi kako bi to pomoglo njegovoj karijeri jer ne dobija pun ugovor nego samo jedan vikend. 
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Nikako da postavim... Sa zakašnjenjem al' nema veze... Mangupski, nema šta... Haha, aludirajući na onu kišnu pobedu, mada mislim da je više splet okolnosti al' nije bitno... 

 

Uglavnom, lepo ilustrovano:)

 

zyaJrz0.jpg

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2401 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
WWW.MOTOGP.COM

Nick Harris recalls an emotional day down at Vale corner at the 2021 British GP, as the Silverstone crowd bid...

 

 

Prelep tekst. Ukoliko neko ne zna, Nick Harris je "glas MotoGP-a" koji je decenijama prenosio trke.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Vinjak danas jos spustio vrijeme na 1.32,40  a rekord pola drzi bas on sa 1.31.41 dok je danas brzi od najbrzeg kruga trke  koji je 1.32.67

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

A ne...moram da kliknem i da pročitam poređenja tipa da li je bolji vozač metroseksualac sa svim kurac palac pomagalima ili alkoholičar koji je je*o šta je hteo i vozio najopasniji i najdivljiji (jel se tako kaže?) bolid koje se mogao voziti, pritom napunjen raketnim najzapaljivijim gorivom. Od pomagala imao flašu viskija da mu pomogne da se ne usere od straha kad stisne gas.

Ali jbga ovaj sa kikicama ima 7 us*anih titula u najboljem u*ranom bolidu protiv ostalih podjednako us*anih metroseksualaca sa počupanim obrvama. Inače, ne zaboravimo da je prošle sezone onaj mislim Rasel umalo pobedio u istom tom Hamiltonovom bolidu kad je prvi put seo u njega u petak...u nedelju nije pobedio jer ga je tim sjebao da nebi pobedio....a inače celu sezonu vozio poslednji ili pretposlednji. Toliko o konkurentnosti i ne nameštenoj još usranijoj F1....i poređenju onih tada i ovih sada.

Promenio član Djeneral
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Formula 1...otkazana trka jer pada kiša. Jbga opasno voziti po kiši.

 

MotoGP...završnica trke vožena po kiši, pobedio lik na prokletim slikovima i bez kočnica.

 

 

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
6 hours ago, Andrej_Hotstepper said:

Pa ne klikneš na to. Problem rešen.

pri*enja mi se kad vidim ime "formula 1", pa još neko ima nešto o tome da kaže. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Shvatam bezbednost i tondamje ljudskinzivot na prvom mestu, ali ne shvatam da se F1 odlaze zbog kise. (Apsolutno ne pratim, volim i automobile i sve sto pogoni motor, ali F1 mi je odvratan godinama).

Nije mi je jasan momenat da se trka boli cega, bilo koje vrste, odlaze zbog kise!?

 

Pa bajo, postoje gume za kisu, postoji oprema. Sedi i gaaaas. Sta koji moj!?

Razumem da je u promenljivim uslovima jebeno, ali su i oni jebeni trkaci. Ja nisam, pa sam oflekao kad su prali asfalt. Macan zalegao a iza krivine opran put samponom. Vozio zver od 4KS! 3x isti scenario, onda sam naucio da se klizam po samponu. Valjda i oni mogu da nauce jbs ga, to im posao. Meni posao da popravljam a shvatio sam kako da ne padnem kad komunalci peru. Najbitniji je sluh, cuje se FAPcina izdaleka, odmah noge dole. Il je djubretarac pa se opusteno provozam oko kamiona, il ovaj zaliva asfalt kao papriku silju, a onda se ja zasiljim jer sam omazao asfalt.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Preterujete, zaista. Šta sad ovo treba da znači? Moto-forum pa samo o motorima? Član sam jednog nemačkog moto-foruma i tamo je baš tako. Ni jedne reči o bilo čemu drugom. Ako i neko krene o bilo čemu što nisu motori, makar i kroz šalu, admini brišu. Nedeljno bude desetak komentara za pročitati a članova koliko nećeš širom Nemačke. Plus, nema ozbiljnog praćenja moto-sporta. Neću da ulazim u raspravu zašto neko nešto voli a neko ne jer je to glupo. Obe strane se ušanče i pucaju na drugu i tako do beskonačnosti. Samo nema potrebe tako postavljati stvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
3 hours ago, lomitelj said:
14 hours ago, to crank said:
pri*enja mi se kad vidim ime "formula 1", pa još neko ima nešto o tome da kaže. 

Preteruješ.

Naprotiv. Moderiram izraze da me banuju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
2 minutes ago, lomitelj said:

 Član sam jednog nemačkog moto-foruma i tamo je baš tako. Ni jedne reči o bilo čemu drugom. Ako i neko krene o bilo čemu što nisu motori, makar i kroz šalu, admini brišu. 

Nemačka medicina, najbolja medicina!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Nemačka medicina, najbolja medicina!!
Nema ni sporta jer ih to smara. Ne prate, uopšte. Onda pročitam kako je neko kupio "Öhlins" oslanjanje i skinuo neko drugo. Trajalo pola dana i uslikao to. Ma do jaja! Našali se neko. Nema komentara a tema ide u lock dok ne rasprave sa svima da to ne može... Najviše tema o moto-turama, a njih je sedam, osam tokom godine. Dosadno do zla boga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 552 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Dobra je F1 nedeljom posle rucka....jednom sam probao pre par meseci i tako lepo zaspao, dugo nisam tako spavao, da ne kazem da nista nisam razumeo, ja mislio da se oni trkaju a ono kao video igrica...samo nesto staju, neki displeji se izbacuju, neke poruke dobijaju...cak sam pomislio da to niko i ne vozi nego da je to sve neka virtuelna trka.

a da mnogim stvarima ovde nije mesto...i nije, bio jedan super putopis o coveku koji je camcem se nesto spustio Dunavom mislim, sve super, volim ja i nautiku ali tome jednostavno nije ovde mesto, kao sto se izbace i ture biciklom, voEm ja i bicikl ali ovde sam zbog dva tocka sa benzinom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

I ja volim trke na 4 tocka...i sad vozim neke trke na 4 tocka....ali F1 ne volim tj ne volim sta su napravili od F1. I ne volim velicanje ovih kvazi velikana sporta koji uglavnom samo daju gas u svojim automaticima sa svim pomagalima koja postoje na svetu i najboljim gumama koja postoje na svetu ali jbga kad padne kisa onda im je opasno da voze.  I trke koje se dobijaju u boksu...i trke u kojima se neko obidje 4 puta i odma je najbolja trka sezone. Sistematski su unistavali F1 i unistili su ga, a sada kao nesto namestaju da bude zanimljivije...i jeste zanimljivije ali vama mladjima koji prate F1 poslednjih 15 godina.

 

Ne smeta meni F1 tema, meni smeta ono kenjanje po vozacima iz proslog veka koji su zaista vozili i borili se sa azdajama i onda neko napise nesto tipa ko je taj Hant? Uzeo jednu titulu i bio alkos. A ne...bolji su ovi danasnji kvazi sampioni narkomani gejevi sa kupjenim titulama...veliki sampioni koji cim sednu u drugi bolid odma nestanu iz prvih 15 i ovi sto ih nigde nema pa cim sednu u bolji bolid odma zamalo da pobede. To vise veze sa sportom nema....cist biznis.

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja