Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti 2021

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Dovi će u aprilu testirati Aprilu RS-GP na Herezu. Koliko sam shvatio, to je samo taj jedan test, nije Dovi test vozač Aprilie.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 966 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Jel ima kakav kalendar i koje se trke voze!? Mada ovi majmuni ukinuli sport klub,pojma nemam gdje da gledam,opet ću neke linkove ganjati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Kopaonik
  • Motocikl: BMW F650, Vespa nv150

Ako mislis na MotoGP kalendar evo ga:

WWW.MOTOGP.COM

The official 2021 MotoGP calendar, all the dates, circuits and countries from the MotoGP, Moto2, Moto3 and MotoE World Championships. Check the schedule and enjoy the best of the world of motorcycling

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 769 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
Jel ima kakav kalendar i koje se trke voze!? Mada ovi majmuni ukinuli sport klub,pojma nemam gdje da gledam,opet ću neke linkove ganjati...
Vidi sa nekim drugarom ko ima sbb duo ili trio gold, pa ako si na telenor mobilnoj mreži možeš uz eon aplikaciju da koristiš na mobilnom sa njegovim mailom i passom. Svaki korisnik gold paketa ima pravo na 5 konekcija na različitim uredjajima. Mts je blokirao n1, novu s i sport klub na svojoj mrezi za korisnike mts mobilne mreze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2495 postova
  • Lokacija: Zemun
2 hours ago, stilgar said:

Mts je blokirao n1, novu s i sport klub na svojoj mrezi za korisnike mts mobilne mreze.

 

 Ja ne kapiram kako ovo može da bude legalno. Imam EON i mogu da se slikam kad sam negde na mts netu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
On 3/16/2021 at 2:06 PM, dvlns said:

Aj u dvaes' marke da Miler uzima titulu ove godine i opet ce Kengur da donese titulu Zabarima :D 

Ja stavljam dva Batlaxa protiv tih  20 maraka da ne uzima. 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 769 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
Pre sat vremena, easy naked je napisao:

 Ja ne kapiram kako ovo može da bude legalno. Imam EON i mogu da se slikam kad sam negde na mts netu.

i nije, al ovde sve moze. To je ko kad bi mts blokirao sve postove na faceboku il tviteru koji im se ne svidjaju. Navedeni programi su deo eon aplikacije i kao takvi ne mogu biti blokirani, osim kad stigne direktiva odozgo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S
9 hours ago, Jovan Ristic said:

Dovi će u aprilu testirati Aprilu RS-GP na Herezu. Koliko sam shvatio, to je samo taj jedan test, nije Dovi test vozač Aprilie.

Da tako pise samo jedan test. Ali ne bi me cudilo da ako mu se masina pokaze kao dobra, mozda sledece godine razmisli da vozi za njih. 

Jer steta za lika mislim da je ostalo u njemu za jos jednu dobro sezonu da odvoza. 

A ne vidim gde bi drugo mogao, sve ostalo je manje vise popunjeno, odnosno mozda se KTM otvori, ne znam na kojim su ugovorima trenutni vozaci. 

Promenio član filipfg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Kod nas sa lijeve strane Drine se kolju MTS i Total TV. MTS ima Arene, Total Sport Klubove. Umjesto da jednu drugima to daju po nekim popularnim cijenama i tako oba imaju sve, oni jedni drugima zacijepili cijenu u nebo i sad tako stvari stoje. A da, imaju tu i neki korisnici, ali njih ko jebe.

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F
Pre 5 sati, Biker-Boy je napisao:

... možda je aprilia odrešila kesu...

 Ili je Dovi shvatio da nije ni u poziciji ni u godinama da moze da bira
Ako mu bude legla Aprilia na tom testu eto njega u ekipi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
On 3.3.2021. at 9:07, mixa je napisao:

Ovo je taaaman. Privatni tim, ne zauzima mjesto u fabričkom timu, ima sponzore, pa neka vozi dok može da navuče sponzore. A ako kojim slučajem napravi taj Moto GP 46 tim, i može da ga finansira, neka vozi dok god mu srce želi. Granice starosti su se i malo pomjerile u svakom sportu, pa tako vjerujem da se i vijek GP vozača produžio.

 

 Kad moze Sagmajster... :takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 966 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702
Pre 23 sati, stilgar je napisao:
On 17.3.2021. at 15:12, mali_zmaj je napisao:
Jel ima kakav kalendar i koje se trke voze!? Mada ovi majmuni ukinuli sport klub,pojma nemam gdje da gledam,opet ću neke linkove ganjati...

Vidi sa nekim drugarom ko ima sbb duo ili trio gold, pa ako si na telenor mobilnoj mreži možeš uz eon aplikaciju da koristiš na mobilnom sa njegovim mailom i passom. Svaki korisnik gold paketa ima pravo na 5 konekcija na različitim uredjajima. Mts je blokirao n1, novu s i sport klub na svojoj mrezi za korisnike mts mobilne mreze.

prijatelju Republika Srpska...,hvala svakako na savjetu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 769 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
Pre 4 sati, mali_zmaj je napisao:

prijatelju Republika Srpska...,hvala svakako na savjetu.

ako neko ima total tv preko naloga mojtotal tv moze isto da se da eon, a mozes i sam da uzmes totaltv paket i gledas sve ko covek :)

p.s. znam di si :)

Promenio član stilgar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja