Jump to content

Moto Zajednica

Honda SH50 problem sa gasom

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova

Dobro vece,novi sam clan i zelim da pozdravim sve u grupi.

Kupio sam motor Honda SH 50 scoopy

2002 godiste 2takt.Motor nema snage.Upali sa lakocom,radi na leru,cim doda gas davi.Ne moze ni da otvori kvacilo nazad.Kvacilo sam postavio novo.Variomatic okrece remen normalno.Karburator sam ocistio 2 puta i sklopio sam sve tacno.Kompresija mi je 6 bar,a fabricki ke 7.1bar.Molim pomoc.Pozdrav i hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Отварај тог дедицу, цилиндар на бушење, клип ти паше од Јамаху Џог, очисти издув и на цилиндру и ауспух. Семеринзи радилице нови, и ја би цео пренос прерадио јер оригиналну тежину ролни нечеш да наџеш а задњи део ради добро само ако су ролнице одговарајуче тежине. Филтер ваздуха провери, не верујем да је оригинални сунџер здрав или је неко буџио од троседа. Види почни па питај шта треба.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Pozdrav,hvala na savjetu.Ja se izvinjavam pogrijesio sam da je 7 bar farbricki.Nove rolnice sam kupio i original su.Sutra cu da kupim novi klip i karike.Ima kineska varijanta 30€ sa cilindrom.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Само пази, имаш цилиндар са страничним издувом и са правим, разлика је само у томе а издувна грана не паше. И исто имаш цилиндар са 5 преливним и са 3, твој је са три.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Ljudi postavio sam cilindar novi i klip i karike.Ista stvar sa motorom.Klip sam okrenuo kako treba.Karike sam pazio kad sam postavljao.motor radi na leru i ne moze da primi gas.znqci nema sanse da okrene tocak nazad. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Друже ми не гатамо у кугли, нема шансе све да је у реду а да не ради. Провери ауспух, можда је запушен, делумно затвори шаком улаз на карбуратору и додај туражу, ако је до вишка ваздуха требао би да прими. Ако је ауспух запушен све је џаба док не очистиш.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja