Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ZX10R 2021.

Recommended Posts

  • Drug član, 2625 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

U ponedeljak je zvanicna prezentacija nove 10ke. Kao i mnogi ocekivao sam totalno radikalnu promenu kompletnog motora. Kako stvari stoje sem najruznijeg oklopa koji su mogli smisliti, nema puno promena.

J.Rea vec vozio najbrzi krug na treningu sa novim modelom ali njemu je svejedno sta vozi.  :)

Kawasakista sam preko 40 godina i svasta sam im oprastao ali ovu rugobu ne mogu.

index.jpg

hqdefault.jpg

2021 Kawasaki ZX10-R Ninja -02.jpg

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

A stvarno jes gadan za sve pare.. jebo ih taj ružni H2 dizajn, otkad se pojavio počeli su ostale modele dizajniraju po ugledu na njega... al ruku na srce, bar imaju svoj fazon, ne kopiraju nikog.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
11 hours ago, Ninja66 said:

Kawasakista sam preko 40 godina i svasta sam im oprastao ali ovu rugobu ne mogu.

Ovo je oksimoron, kolega. Ili si Kawasakista, ili ti smetaju rugobe! Jedno isključuje drugo...

Lepota je u oku posmatrača, reče neko. Meni je, npr, gomila R-ova prethodne decenije rekordno odvratna, CBR-ovi, R1, GSX-R, foto-finiš koji mi je gadniji. Ovde ne vidim ništa toliko revolucionarno ružno, naprotiv...Sviđa mi se. Ova Alien.Vs.Predator škrga napred mi ima neki šmek, toliko odskače od ostatka linija, da mi je prosto simpatična. Ali to sam samo ja (meni je i ZZR lep, tu nema pomoći)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova
22 minutes ago, Dexterr said:

Ovo je oksimoron, kolega. Ili si Kawasakista, ili ti smetaju rugobe! Jedno isključuje drugo...

Lepota je u oku posmatrača, reče neko. Meni je, npr, gomila R-ova prethodne decenije rekordno odvratna, CBR-ovi, R1, GSX-R, foto-finiš koji mi je gadniji. Ovde ne vidim ništa toliko revolucionarno ružno, naprotiv...Sviđa mi se. Ova Alien.Vs.Predator škrga napred mi ima neki šmek, toliko odskače od ostatka linija, da mi je prosto simpatična. Ali to sam samo ja (meni je i ZZR lep, tu nema pomoći)

Ovaj je gadan ko kurazz. 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2625 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
11 hours ago, Motorcyclist said:

2005-2008 najlepsa :D

 

btw, sta je sa zx400r sa 4 klipa, jel to izaslo u prodaju? 

Samo 250 , ZX 25R ,ali za istocno trziste za sada.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2625 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Ocekivao sam nov agregat, mozda i bigbang, novo sve.

Sta znam mozda uzivo bude lepsi. Svakako nista novo.

 

 

 

 

 

 

safe_image.php.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2625 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Nije mi jasno da se motor uveliko prodaje i sprema za takmicenja a da nije bilo zvanicne prezentacije.

Nova vremena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Ja sam malo više glup i nikada nisam shvatao koncept Race mašine koje se voze na pijac i do kafica tako da mi je i njihov izgled vam piste sasvim apsurdan i nepotreban ali valjda vi pametni se razumete zasto je tako..ja ipak ne i nikada necu.Kada udjem u kintu planiram da kupim F1 za do obližnje trafike po pljuge da budem u trendu na ovom prostorima.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Kolega čitaj malo, edukuj se, i taj tvoj VFR je počeo svoj život kao trkački motor, da se posle pojavio kao sport-turer, i generalno tako je u celoj auto-moto industriji, fabrike koriste iskustva i tehnologije sa trka u "civilnom" saobraćaju, zato na motoru imaš gomilu tehničkih rešenja koja su najpre korištena na trkačkim motorima, i zato ljudi uvek žele da imaju delić toga sportskog pedigrea u garaži, snage i brzine motora su ogromne, i da li to ima smisla, pa i nema, već odavno, ali mnoge druge stvari na ovom svetu nemaju smisla, recimo nuklearno i svo ostalo sofisticirano oružje...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja