Jump to content

Moto Zajednica

Novi Beograd, 3. septembar - Ćići oboren

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

brz oporavak zelim druze  ;)

 

Gledam jos od sinoc ovu temu i ne mogu da kazem da shvatam kako motor nije odleteo nego je ostao u haubi mercedesa ...  ??? ???

 

Da li imas toliko jake kocnice da se nije pomerio ?  :)

 

pa kawa je to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: novi beograd

sve je ok bice motora lako cemo za to

moram da kazem da mi je napred nisin sinter odlicno koci kao sto se vidi iz navedenog primera tako da eto reklame :) malo sale .

elem drugari,prijatelji... sta da vam kazem u ovoj situaciji sam imao relativno dosta srece sto sam se katapultirao i preleteo ispred vozila ,srecom niko nije bio pored da me malo doradi :) oprema se pokazala veoma dobro znam da je mozda nekome izgledalo smesno videvsi me sa kornjacom ,ali upravo iz ovog razloga ja je nikada nisam skdao prilikom voznje . Hvala jos jednom svima koji su bili tu  to vece  i svima vama sto ste bili koji ste brinuli za moje stanje koje je bogu hvala ok

pozdrav svima   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: NBGD

ooo,Komshija :) zar opet ?!! :) ... pa tek si namestio menjach...bolje predji na HILUXa kad ga vec imas :) dobro je da si ziv i zdrav - jbga full oprema je cesto od presudnog znacaja ,ali ljudi se u glavnom prvo u to licno "uvere".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: NBG BLOK 45
  • Motocikl: Yamaha Fz 8 Fazer

Pozdrav matori!sada tek videh temu i ne mogu oa verujem sta ti se desilo.Sve u svemu koliko vidim dobro je proslo kako je moglo biti i zelim ti da se sto pre oporavis.

                          Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

sve je ok bice motora lako cemo za to

moram da kazem da mi je napred nisin sinter odlicno koci kao sto se vidi iz navedenog primera tako da eto reklame :) malo sale .

elem drugari,prijatelji... sta da vam kazem u ovoj situaciji sam imao relativno dosta srece sto sam se katapultirao i preleteo ispred vozila ,srecom niko nije bio pored da me malo doradi :) oprema se pokazala veoma dobro znam da je mozda nekome izgledalo smesno videvsi me sa kornjacom ,ali upravo iz ovog razloga ja je nikada nisam skdao prilikom voznje . Hvala jos jednom svima koji su bili tu  to vece  i svima vama sto ste bili koji ste brinuli za moje stanje koje je bogu hvala ok

pozdrav svima   

Ne vidim da bi ikome to trebao biti razlog za smeh, tebe je spasao ozbiljnih povreda. Hvala bogu da je sa tobom sve u redu, i bilo bi dobro da se motoristi ugledaju na tebe i ako ne nose "gladijatora" bar kacigu na glavu da stave. Pa da kazemo da ima neke nade za njih!

Ljudi, samo FULL oprema pa ako bude sranja, bar da budemo  sto spremniji!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

iskreno, mnogo sam se uplasio kada sam video naslov teme.. Cicija znam, duugo i on je jedini pao koga znam.. sada mogu da zamislim kako je vama koji se svi znate.. al dobro, polako, i ja cu upoznati jos ljudi!

 

Cici brate, svaka cast na akrobaciju! Nikola, Galetov sin.. :):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd - Banovo Brdo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Najvaznije da si ziv i zdrav (koliko toliko ako se zanemare bolovi)... To ti je kada se ne drzi odstojanje (i sam sam to iskusio kada sam se skoro zakucao u onoga kod sajma)... Najvaznije da si ok... Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja