Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha MT-03 MT-07

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i

Prijatelj koji do sada nije posedovao motor, a odavno je imao želju da ga kupi, traži svoj prvi motor. Ima 30 godina, ozbiljan je čovek, razume koje rizike nosi vožnja motora i "divljanje" istim, te mislim da mu kubikaža neće predstavljati problem (čisto da napomenem da ne skrenemo s teme u dobro poznatom pravcu). Nije još uvek član našeg foruma, ali nadam se da će postati kada krene da se zanima svojim dvotočkašem.

 

Želeo bi da kupi neki od modela koji su mu se vizuelno dopali a to su Yamaha MT-03 ili MT-07. MT-03 dolazi u obzir od godišta kada mu je promenjen far, mislim da je to 2015-2016? Ako neko zna dobar primerak koji je na prodaju neka piše u temi ili neka javi na 0637355510. 

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Ako tvoj drugar želi da uzme u obzir i neki naked motor marke Honda, ima jedna CB500F od mog drugara, 2 godine stara, odlicno ocuvan primerak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i
30 minutes ago, Yanco said:

Ako tvoj drugar želi da uzme u obzir i neki naked motor marke Honda, ima jedna CB500F od mog drugara, 2 godine stara, odlicno ocuvan primerak.

Diskutovali smo i o drugim modelima, mislim da želi baš neki od ova dva... Svakako ako imaš neki link do oglasa ili slike pošalji mi pa ću mu proslediti da vidim šta kaže.

Mislim da je CB500F odličan motor, ali sve zavisi da li će se dopasti onom ko ga kupuje. Znate i sami, motore najčešće biramo "srcem", tek kasnije na red dolaze specifikacije, potrošnja, troškovi održavanja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987
pre 30 minuta, Stevan90 je napisao:

Diskutovali smo i o drugim modelima, mislim da želi baš neki od ova dva... Svakako ako imaš neki link do oglasa ili slike pošalji mi pa ću mu proslediti da vidim šta kaže.

Mislim da je CB500F odličan motor, ali sve zavisi da li će se dopasti onom ko ga kupuje. Znate i sami, motore najčešće biramo "srcem", tek kasnije na red dolaze specifikacije, potrošnja, troškovi održavanja...

Slažem se, i treba da kupi šta mu se sviđa. Nego, možda još nije istražio sve modele, pa možda mu se dopadne nešto novo.

 

Ovo ti je link motora, motor je bukvalno kao nov, vozio sam ga da ga probam, odličan je, lak za vožnju, ide fino, moderno izgleda

 

45cb37a9dc6f-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda CB 500 F, 2018. godište, Naked, vozilo prešlo 10300 km, Kragujevac...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987
pre 6 minuta, Jovan Ristic je napisao:

Topla preporuka MT07, na MT03 će se brzo smoriti.

Zanimljivo je kod mene bilo dok sam vozio Kawasaki Z300, nikad me nije smorio, mnogo mi se dopadalo kako je lak i kako fino ide, za moj tempo vožnje brži mi nije trebao, a za otvoreni put je išao 150kem/h, što je meni više nego dovoljno. Morao sam da predjem na Hondu NC samo zbog udobnosti i zbog montiranja 3 kofera za put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i

Hvala za link, deluje da je baš lep primerak. Prosledio sam ga, ali i dalje se nastavlja potraga za MT.

Iz ove perspektive, nakon F4i mislim da bi mene MT-03 isto smorio. Da sam ga posedovao nakon kineza od 200ccm i 16ks, mislim da bi mi držao pažnju bar 2 sezone. Ali svakako mislim da bi mu MT-07 bio dugoročnije rešenje. Osim baš ako vremenom ne dođe do toga da mu ne odgovara tip motora, položaj sedenja i slično.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja