Jump to content

Moto Zajednica

Posljednja trka Covid 2020 Moto GP sezone

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 552 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac
1 hour ago, dvlns said:

Ma znam zezam se, u svakom slucaju je bar malo bolesno

Jest'...baš tako, nije mu rođena sestra ali nije baš morao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5207 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Neka ga jorge trpa, ja bih bio gori :)

Nego kako je onaj Peko dobio udarac u rame  od Mira, jel ga kacigom nabo?

Šta je sa Diđom, jbte pregazi ga ko kišnu glistu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998
pre 50 minuta, dvlns je napisao:

Ujeo te za srce kad je napustio Ducati :P

Vidi, sam odlazak posle godinu (od 2) uz izjavu (parafraziram) - jeste to motor za pobedu ali neću ja da menjam svoj stil zbog toga - je donekle najava genijalnosti koje dolaze. Preko proser pobeda kada je izjavu počinjao sa - šta se čudite ja sam brz (a inače je ispred njega palo 5 bržih) pa sa još genijalnijim kada padne na pola trke sa 10og mesta pa izjavi - jbg imao sam tempo za pobedu. E tu me je osvojio. Činjenica da svaki sekund na mikrofonu koji dobije iskoristiti da naglasi kolko je on najbolji i da se posere po nekome je ono što me odbilo :D

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
1 hour ago, Djusi_998 said:

Vidi, sam odlazak posle godinu (od 2) uz izjavu (parafraziram) - jeste to motor za pobedu ali neću ja da menjam svoj stil zbog toga - je donekle najava genijalnosti koje dolaze. Preko proser pobeda kada je izjavu počinjao sa - šta se čudite ja sam brz (a inače je ispred njega palo 5 bržih) pa sa još genijalnijim kada padne na pola trke sa 10og mesta pa izjavi - jbg imao sam tempo za pobedu. E tu me je osvojio. Činjenica da svaki sekund na mikrofonu koji dobije iskoristiti da naglasi kolko je on najbolji i da se posere po nekome je ono što me odbilo :D

Otprilike!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
1 hour ago, Mc SREMac said:

...nije mu rođena sestra...

Nije mu nikakva sestra,.niti bilo kakav rod, maćehina ćerka iz prvog braka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 552 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac
37 minutes ago, to crank said:

Nije mu nikakva sestra,.niti bilo kakav rod, maćehina ćerka iz prvog braka.

Pa znam ali...nekako mi opet malo bezveze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2478 postova
  • Lokacija: Zemun

Mislim da je Lorenzo u prvom trenutku tovario Yamahu, Cal se upecao, onda je iskipovao i njega. Trku nisam gledao, sem dvojki zadnjih 8 krugova. Lowes junački, mogu da mislim koliko je onaj za malo highside boleo. Svaka čast Bestiji. Marini mi je i dalje polu nešto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5733 postova
pre 18 minuta, Mc SREMac je napisao:

Pa znam ali...nekako mi opet malo bezveze

Sta malo bezveze, pa kao sto je ovde iskoristio sto najbolje poznaje stazu tako je i za muvanje iskoristio sto najbolje poznaje ribu. Bolesno je sto od nekih malih nogu to kao traje 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 552 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac
1 hour ago, dvlns said:

Sta malo bezveze, pa kao sto je ovde iskoristio sto najbolje poznaje stazu tako je i za muvanje iskoristio sto najbolje poznaje ribu. Bolesno je sto od nekih malih nogu to kao traje 

Biće da samo ti i ja ovde to vidimo tako...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ja sam gled'o trku...strimovano na 'rvackom SK. Uspeo sam za divno čudo bez mnogo seckanja da vidim dobar deo.

Suzuki me je neprijatno iznenadio. Delovalo je kao da se nisu posebno štelovali. Rins je jedno vreme priređivao interesantnu partiju...međutim izgubio se.

Mir....nepostojeći. On je čak i krivac što je Peko povređen...mislim u sudaru baš sa njim. Nema nikakvih vesti o njemu...ovi komentatori tada rekoše da bi mogao na 'peraciju zbog nečega od pre...isto i Rins, pa Quartararo "arm pump"...pa ne znam još ko. Raspali se ljudi.

Svi se nešto zahvaljuju, rastaju, opraštaju..

Samo će Suzuki da ostane isti kao ove godine.

 

p.s. našao Guintolijev kanal na YT...interesantno za pogledati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

S obzirom da Portimao-a nema u kalendaru za sledecu sezonu, tj drze ga kao rezervu, Suzuki je mozda reko Mir-u da vozi svaler gas, boli ih kita, sampionat je vec osvojen, sto da rizikuju....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Realno, titula konstruktora ionako nikog ne zanima sem same fabrike, svi ce pamtiti Mira i motor na kojem je osvojio sampionat, i to ce im biti u mislima kada budu ulazili u Suzukijev salon da pazare svoj komad slave, a dal je Suzuki osvojio konstruktorsku titulu za to im se bas jebe :D 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Pa sad i nije baš. To što je vozač nekog tima šampion pomaže njemu i marketingu firme....a plasman u šampionatu konstruktora, pomaže mnogo konkretnije...tačnije njegovo osvajanje.

Rins je još i potrudio. Mir je imao neke probleme, osvrtao se i gledao zadnji točak, na kraju odustao. 

Juče je kao bilo problema,  pa su na WUPu to kao sredili...ali ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2724 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Kod Mira se videlo da je problem. I nakon onog prvog izbegavanja je vec bilo cudno, mada je poceo da hvata i obilazi. Ali nakon kontakta je delovalo da nesto nije dobro. Ja sam mislio da je do glave dok nije odustao. 

E sad, stvar koja je malo kisela... 

Toliko se oslanja na elektoniku da se pokazalo da je nemoguce voziti bez nje. Licno mi malo kvari trkanje. Nisam zadrt, tehnologija napreduje, sve stoji... Ali ja u mojoj glavi i dalje lepse trkanje gde se spajaju divlji konji i neko ko ih kroti! Ne nesto, neko... 

Jebi ga. A tek sam do pola mator. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5733 postova

Nije nemoguce voziti bez elektronike nemoguce je trkati se bez ako ostali imaju. Mogao je da se vozika po stazi ili da odustane. Sta ce da vrti bezveze krugove i rizikuje pad a mora da bude sporiji i od Tita

 

U BSB niko nema pa se trkaju lepo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2724 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Dovla, upravo to. Nekako volim taj cist osecaj. GP je tu gde jeste, pratim sve sto mogu, volim... Volim i elektroniku, u dodiru sam sa njom, poznajem je. Ali mi je blize srcu kad znam da se pegla bez nje. 

Sve u svemu, lep kraj sezone, osudjene na propast u staru zbog svega sto se desava, a lepa i najava da budemo naostreni za mart.

 

Da samo bude sve OK i da dobijemo normalno trkanje sa publikom, hotdogovima, majcama Bradla (ili koga god) na popustu za 5.99 € u Brnu jer je promenio ekipu na sred sezone, skupim a nekvalitetnim tocenim pivom na stazi i entuzijastima koji spaljuju agregat od R1 na kolicima za beton u nedelju u 4 ujutru. Koliko sam bio besan na takve nekada, a sad bih im ljubio dupe, samo da mozemo da se sretnemo pokraj staze sa zatavama bilo koje boje i biko cijim brojem ispisane. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Kad su izbacili 500 ccm i cvaje azdaje, vozačko umeće je otišlo u drugi plan. Voleo bih sve da ih vidim, uključujući i MM bar jednu trku na tim motorima. Deda Rosi je jedini koji ne bi imao ništa protiv.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja