Jump to content

Moto Zajednica

Mini Cooper S FORMULICA

Recommended Posts

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
1 hour ago, miksamgm said:

Ako ga ne prodam ubacicu gas. 

Moj savet se odnosio bas na ovo. Ako ti imas 3 auta, i mozes da prisustis da ti ovaj par dana stoji, onda ubaci plin, podigni cenu malo i to je to. Jer ima dosta kupaca koji oce sve odmah! :D pa ce onda tvoj Mini da odskoci od drugih

 

Nego ljudi, moze li plin nekako u dizel? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4790 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Samo ne ubacuj taj sto planiras, Lovato "prednji kraj" kosta 180€ kit a ozbiljne med dizne kostaju 200€ pa vidi kako ce ici, a ni ona fora "kad mi se jurca prebacicu na benzin" ne pije vodu jer losiji plin ostavi traga na benzinskoj mapi jer pegla lose parametre pa na kraju slabije ide i na plin i na benzin.

Imas kompresor.

 

@Markone88 jel ti mislis da sam te zezao, na kamionima uobicajena stvar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Ako ubacim gas, ponasam se kao i do sada, nema to, sad cu da przim pa na benzin, onda mi ispada dzaba sam krečio. 

 

Ovi ljudi sa kojima sam pricao su PRO sto se gasa tiče, objasnio sam im sve detaljno,fabrikana su uradili nekoliko, ali munjeni kao ovaj nisu ni jedan. Tako da su sami predložili da ide taj neki lovato, zato sto ce isparivac da ispostuje kilowate. E sad na kraju, kaze taj majstor, mi kad ubacimo, ti sednes i provozas ga, ako te zadovolji to je to, ako ne, onda idemo na jos jacu varijantu, uglavnom covek garantuje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2817 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Kada ubacis gas samo okrenes kljuc i paljba, ako tako ne moze onda ima problem s necim. Nikada nisam osjetio nekakvo cimane na prelazu benz-gas.
To za dizel je istina, cak ide i CNG ali u tecnom stanju, problem su pumpe koje moraju imati opremu da ga naspu ohladjenog u tecnom stanju.
Samo nikada nisam cuo da mapa gasa moze uticati na mapu benzina a procitao sam cudo jedno o tome. Ne kazem, mozda i jeste tako ali ja nisam znao.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 835 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Ima plin u dizelima na buseve ubacuju. Trosi i dizel i plin u isto vreme,samo sto npr potrosnju dizela prepolovi ako cak i ne smanji za trecinu. One druge 2/3 ili 1/2 sto plina trosi,opet je usteda jer mnogo prelaze pa i ako pola goriva platis u pola cene opet dobro.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4790 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 30 minuta, Bigor je napisao:

Samo nikada nisam cuo da mapa gasa moze uticati na mapu benzina a procitao sam cudo jedno o tome. Ne kazem, mozda i jeste tako ali ja nisam znao.

Brzinski, nisu moje reci i ne cujem prvi put, ako nije nastelovan kako bog zapoveda.

1609264696842.thumb.png.47ade60bced44ba356e997070f347cd2.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
39 minutes ago, bdada said:

:)

A na to si mislio, pa to u drugoj temi :D

 

ja na primer nikada ne ugradjujem plin, jer bas cesto menjam kola, nikad duze od godinu/dve ne zadrzim auto :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

Slobodno uzmi stag, moja preporuka ti je malo bolji kontroler q box plus. Ja sam ga ugradio iako mi je serviser preporučivao jednostavniji model 300. Ovaj ima mnogo više štelovanja. Ako baš želiš uzmi i ozbiljne dizne i nema brige.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2817 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ova cijena na sajtu je odkako je i napisano, procitao sam ga do sad bar 4x. Mislim da se sada krece oko 1500, zavisi i od boce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Nisam nigde napisao, ako je neko odavde zagrejan za masinu, ima popust 10% na cenu sa oglasa. 

 

Taman da ugradi TNG. 

 

Praznicni popust, vreme darivanja :na_glavi:

 

Odoh da darujem kicmu razgibavanjem, ajd u zdravlje :oda2:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Ajmo ljudi sto bi reko ludi narednik iz TAXI-ja

 

                     AKCIONNNN

 

Daj da pravimo posao, ja sam zacrtao da 01.01. idem po sledeću zver. 

Da li ce se kockice poklopiti... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Prvo, SREĆNA NOVA GODINA SVIM KOLEGAMA, PUNO ZDRAVLJA I LEPIH TRENUTAKA U NOVOJ GODINI I BEZEBENIH KILOMETARA! 

 

E sad, pikirani auto je prodat 01.01. kad sam planirao da idem da pazarim. Definitivno mi nije sudjen. 

 

Tako da Minić je i dalje tu, prodaje se, al nista vise nije uzbudljivo i napeto,jednostavno se kockice nisu poklopile. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Parkiran pod šljivu:lol3:(lešnik). 

Čeka kupca! 

U medjuvremenu sam ga vozio u servis da montiramo neka sado mazo pancir plava creva na interkuleru. 

Jer kao sto sam napisao dobio sam u gepeku ceo set tih nekih plavih ojacanih creva za vazduh i vodu, koja je decko kupio al nije izmenjao. Pa reko kad sam vec kod drugara u servisu da zamenimo ta dva, 10 minuta posla. Za sva ostala treba vise vremena i da se ispusti komplet rashladna tecnost, a nije bas bio raspoložen da se igra sa tim,pa sam ga upecao bar za ova dva. 

IMG_20210112_211713.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Ako neko kibicuje ovu zver i pritom ima keš, nek se javi slobodno,danas je ispala neka varijanta za neku kupovinu tako da ce ici po dosta nizoj ceni, ako se realizuje trgovina uskoro.... 

 

Sutra skidam cenu i na polovnim, pa cu videti, dal ce biti sta brzinski po sportskoj ceni. 

Promenio član miksamgm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Prosao sneg, pa sam ga preparkirao ispred kuce. Dok je bio sneg i klizavo, tripovao sam da ce ga neko u toku noci opaliti u klizanju i pobeci. 

Malo tamo, malo ovamo, uglavnom samo smeta... 

IMG_20210131_160658.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Krenulo lepo vreme, namontiran letnji set(iskreno neznam koji mi se vise svidja). 

Nego pocelo da se zove nudi, valjda je to model auta za predstojeci period proleca, leta... Pa da podignem oglas svez i ovde. 

b30d0b1bb5e8-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Mini Cooper S SUPERCHARGER R53 JCW, 2003. godište, Hečbek, Benzin 1598 cm3, vozilo prešlo...

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja