Jump to content

Moto Zajednica

Kupio bih Chopper, kros ili enduro do 50cm3

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Dobar dan dragi prijatelji, iz Novog Sada sam i zovem se Denis-48 godina!

Zainteresovan sam za vasu pomoc i ako neko ima da ponudi i proda neki Chopper, Kros ili Enduro motor od 50cm3! Motorcic mi je potreban za grad, malko voznje po blizoj okolini i naravno da moze i mladja cerka da ga vozi pa ako neko ima sta da ponudi moze ovde a moze i na mail: pedeviso@gmail.com ili kako se vec dogovorimo i telefonski!

Hvala vam svima unapred na pomoci i odgovorima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2833 postova

pozdrav sugradjaninu.Nsi ostavio cenovni rang koji te interesuje.

Kros nemože da se registruje,neznam da li postoje kinezi,ktm i slični su verovatno izakani i jako skupi.Enduro znam da ima cpi,ima i sprint-onaj sa ogromnim kljunom od prednjeg blatobrana je extra ružan.

Bio je popularan jedan supermoto PRE 10-15 godina nemogu da se setim naziva

Čoper kolko znam postoji samo kinroad 50 ,ja sam ga imao 5 godina ,odličan,čujem da ima jedan na oglasima za 600 evra 2009.Mislim da je to mnogo jer ja sam moj prodao po realnoj ceni za 700 evra pre 6 godina,imao je 5 godina i 3000 km.

Imaš trenutno temu o saks -u od 50 ccm .Nevidim ništa bolje šta bi uzeo naročito što je ponuda skoro nepostojeća

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Drugari, nasao sam par motora na razmatranje:

1. Xintian Kinroad XT50Q - trazi 720e(4t motor)

2.CPI Supermoto 50 - trazi 750e(2t motor)

3.Aprilia Red Rose 125 - trazi 750e(2t motor)

4.Derbi Senda SM Extreme 50 - trazi 700e(2t motor)

5.Aprilia Pegaso 50 - trazi 680e(2t motor)

6.Sprint Princ 125 - trazi 500e(neznam da li je 2t ili 4t)

7.Kinroad 250 - trazi 650e(neznam da li je 2t ili 4t)

8.Xingyue 150 - trazi 650e(neznam da li je 2t ili 4t)

Pa sad znam da kinezi nisu bog zna sta i da su italijani bolji u svakom slucaju ali i starija cerka bi vozila motor ali nema polozeno za A pa se zato neckam zbog nje da uzmem nesto a da moze i ona da vozi na AM kategoriju?! Sta predlazete da uzmem i mozda neko ovde ima nesto da ponudi na prodaju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2833 postova

kod svih ovih motocikala starih po 15 i kusur godina moraš da obratiš pažnju na rdju u rezervoaru.Ako je rezervoar mnogo zardjo moraš raditi elektrolizu što možeš i sam .Ali nikad se nezna da li će da istrune jer do sad toga još nije došlo pa se ni nezna kad će ili će uopšte.Ako rezervoar istruli a ti nemožeš da ga nadješ ispravnog ,tojest manje zardjanog u fabričkoj boji onda je motor za djubre ako ne nabaviš na nekom tržištu gde ih je dosta bilo.

Po meni je najbolja kupovina 125 -250 jer su najupotrebljiviji,troše do pola litre više od 50 ccm a koštaju isto ili čak manje jer za njih treba A kategorija i nešto je skuplja registracija ali su sigurno najupotrebljiviji.Eventualno neki čoper koji je povelik i možda nekom teži nego što bi voleo.

Ovaj prvi na listi mi se čini skup u odnosu na cenu za koju sam ga ja prodao.

Derbi je ozbiljna firma a taj je pre 15 godina bio veoma popularan a vozili su ga uglavnom napaljeni klinci ,znači pun gas i glumljenje rosija .

Gledaj koji ti se najviše svidja-verovatno derbi ali je popravka verovatno skupa dok je kod kineza jeftina.Kinezi su vervatno svi u lošem stanju naročito čoperi zbog lošeg hromiranja-pojavljuju se tufne  a imali su punao hroma .Takodje rdja sve živo.Zato je kod kineza iz 2000 estetski najbolja opcija skuter i to samo ako je pažen i nije držan na kiši i snegu jer farba nekako propada čak više nego na motociklima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja