Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki sv650s 2000to godište

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Kolege sa foruma, prodaje se suzuki sv650s prve generacije 2000to godište, u odličnom stanju u svakom smislu. Većina vas zna da je ovo jako zanimljiv motor za vožnju, odličan obrtni moment i proverena V2 mašina. Motor je registrovan na moje ime do kraja marta sledeće godine. Motor je očuvan estetski vrlo dobro za svoje godine, nije padano koliko sam mogao da primetim. Ima dodatne donje oklope zbog kojih je mnogo lepši, bar meni. Sve je originalno na njemu od delova, sem auspuha i vizira, a i njih  takođe posedujem. Auspuh je pre mesec dana radjen kod Roberta, fabrička grana je adaptirana tako da za pet minuta može da se montira fabrički lonac. Prešao je 73000km po tabli. U njemu je trenutno ipone r4000rs 15w50, prešao sam sa njim 3500km od zamene. U avgustu kad je menjano ulje, servisirane su prednje vile, promenjene su svećice, servisirani karburatori, remontovana vakuum slavina, stavljene nove gume mitas touring force, promenjeni namotaji alternatora, stavljen joskin regler, ugrađen voltmetar na instrument tablu, stavljen nov akumulator, promenjen antkfriz i ulje u kočnicama, ugradjen scottoiler VSystem sa scorpion dual brizgaljkom  koja podmazuje obe strane lancanika. Postoji opcija da se prepravi na korman, posedujem originalni suzuki gornji trougao sa nosačima i kormanom, mogu i to dati uz motor, dole je slika kako to izgleda. Ideja je da se proda u skorije vreme dok se ne predomislim. Razlog prodaje je sto smo žena i ja saznali da je trudna ponovo, svi znate da to znači jako malo km narednih par godina, a meni je stvarno zao da čuči u garaži. Cena će biti 2100 evra, oglas će biti samo ovde na bjb u želji da se proda nekom članu koji će nastaviti da ga mazi, i pazi. Želim da izbegnem preprodavce i nakupce sa polovnih automobila, pa je i to razlog što će oglas biti samo ovde. Kontakt na PM ili na 062770590. 

20201017_152759.jpg

20201017_152830.jpg

20201017_152856.jpg

20201005_134804.jpg

20200913_220132.jpg

20200908_191009.jpg

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Motor bio do mene. Mogu da kazem da je najblize fabrici sto motor moze da bude posle toliko godina. Svaki vijak na svom mestu, nije nista karabudzeno, krpljeno i ostalo. 

Sitnice koje su bile za sredjivanje su odradjene i motor je zaista u odlicnom stanju. 

Pre par dana sam sudelovao kupovini motora savetom, pa eto da kazem sta imam i ovde. Nadam se da se vlasnik nece naljutiti sto se javih. :)

Zao mi je sto se prodaje, ali je razlog lep. :jee1:

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki - ZZR500

Predivno izgleda zaista, mozda bi bilo lepo da se dodaju neke slike s preda, srecna prodaja!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Trebalo bi ti puno čekova, lakše dati 4 cvekle. :oda2:

Dodao bih da sam promenio creva za gorivo, i ugradio 12v konektor za upaljač ispod sedišta suvozača. Preko njega je moguće povezati pametni punjač za održavanje akumulatora zimi, i koristiti ga za kompresor i slično. 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8237 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Da ti tajnu jednu odam :D 

Odes u knjizaru i kupis crni uljani marker, njime ofarbas glave srafova sto guvernal drze, moze i onako na licu mesta...

Drugo nista ne nadjoh :D ceo je lep!

Sa srecom prinova i prodaja drug :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

@N.F.S. cenim da si zumirao svaku sliku da nađeš neki propust :D 

 

P.S. motor stvarno izgleda u sjajnom stanju. Srećna prodaja!

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 3 sati, N.F.S. je napisao:

Da ti tajnu jednu odam :D 

Odes u knjizaru i kupis crni uljani marker, njime ofarbas glave srafova sto guvernal drze, moze i onako na licu mesta...

Drugo nista ne nadjoh :D ceo je lep!

Sa srecom prinova i prodaja drug :takoje:

Ili ih jednostavno zameni sa prohromskim imbus šarafima... ;)  Još su lepši...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Skinuo sam te srafove odavno, ne koristim više korman, vratio sam heblove. Svakako sam nabavio druge nove prohromske srafove ako budući vlasnik bude rešio da koristi korman . ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Danas dodjem sa posla, i posle dve nedelje stajanja u garazi, upalim ga iz prve na cvrgu što se kaže. Provozao se 50ak km iako je jak vetar duvao, i shvatio sam da bih bio jako nesrećan ako bih ga prodao. Osećaj u vožnji i zvuk ove V2 mašine sa Robertovim topom me toliko danas oraspolozio, da sam skroz zaboravio na neke probleme koji me muče u poslednje vreme, tako da odustajem od prodaje. ;)

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
pre 2 minuta, Overpressure je napisao:

Danas dodjem sa posla, i posle dve nedelje stajanja u garazi, upalim ga iz prve na cvrgu što se kaže. Provozao se 50ak km iako je jak vetar duvao, i shvatio sam da bih bio jako nesrećan ako bih ga prodao. Osećaj u vožnji i zvuk ove V2 mašine sa Robertovim topom me toliko danas oraspolozio, da sam skroz zaboravio na neke probleme koji me muče u poslednje vreme, tako da odustajem od prodaje. ;)

A taman se tema zahuktala, a ja se primio na pracenje iste...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Raduje me 2 stvari. Prvo, dobro smo urihtali karbove, drugo, sjajan motor ostaje jos boljem vlasniku, bar jos beko vreme. :jee1:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Aktuelan oglas ponovo. Registrovan do 9.04.2022. Zamenjeno ulje i filter ulja, spreman za sezonu, što se kaže bez ulaganja. Cena 2000 evra. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Na zenin zahtev moram da obnovim oglas. :jok:

U međuvremenu, od zadnjeg posta, montiran MRA touring vizir, stavljena nova originalna sajla kvacila, prekontrolisani ventili, sledeća kontrola na 100k km. Cena nepromenjena, 2000 evra. 

  • Tužan 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Evo malo novijih slika sa mra touring vizirom. Montirani teži tegovi heblova i ugrađene osram night breaker laser sijalice. Očekujem uskoro i galfer pancira creva koja ulaze u cenu motora. Morao sam da sklonim oglas sa PA, neću više da me budale smaraju i nude neke bezobrazne ponude. Kome je skupo, ima jeftinih na oglasima. Biće oglas samo ovde na forumu na dalje. 

20210514_190712.jpg

20210514_192558.jpg

20210423_194917.jpg

20210422_191954.jpg

20210422_191934.jpg

20210422_191941.jpg

20210405_120328.jpg

20210330_162545.jpg

20210330_162551.jpg

20210330_162143.jpg

Promenio član Overpressure
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Refresh, klinac koji je rezervisao motor je odustao, iako sam ga čekao skoro mesec i po dana za pare bez ikakve kapare. Moja greška, neće se ponoviti više. Stigla I pancir creva koja idu uz motor. Možda stignem i ja da ih ugradim dok se motor ne proda. 

20210531_131545.jpg

20210531_131533.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Za kolege da foruma cena je 1800 evra. To je cena za koju se prodaju farbani krsevi iz uvoza sa sečenim repom, migavcima ps 200 dinara i gumama starijim od motora, bez registracije itd... 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja