Jump to content

Moto Zajednica

Dodatna oprema za V-Strom

Recommended Posts

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ja sam stavio bocne Krauzer-e, malo prepravili nosace i to je to, kad nadjem sliku stavljam da vidite kako izgleda, ja sam zadovoljan. Pretpostavljam da su koferi od nekog BMW-a, bar tako izgledaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5490 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

da li je ko od vas uzimao bocne kofere sa nosacima . mene interesuju givi E41 to mi je prvo sledece sto uzimam

 

Imam ja bas E41 i to vec jedno 5 godina. Nosio sam ih na starom motoru pa sam za Stroma samo kupio nosace. Odlicno su se pokazali, cak su pretrpeli i jedan pad sa starim motorom i nisu pukli, samo je desni kofer ogreban. Ona fora sa poklopcem sa strane je super jer uvek ima po nesto da se ubaci naknadno, i ne mora da se otvara citav kofer da bi se nesto uzelo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: V-Strom 650

bas zbog tog  i naknadnog ubacivanja i vadjenja ih i jurim. nego otuno su isti i kappa a jeftiniji 12000 jel cak je i nosac isti. nego nisam ih video pa da ocenim i razliku u plastici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1669 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Ja imam nosace za Kappine kofere iako je to GIVI kompanija samo su proizvodi jeftiniji znacajnije iako je po meni razlika u kvalitetu jedva primetna.

Imam Kapine kofere od 40 litara i fantasticno su se pokazali jer sam svasta tovario i u kofere, a letos sam ogroman gumeni camac spakovao da ide od spoljen ivice kofera sa jedne do spoljne ivice kofera preko druge strane jer nisam imao suvozaca i onak optereceno magare me odusevilo svojom stabilnoscu i ciklistikom u zavojima  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Gle ja na prvoj slici... ;D ;D :D :D

Dare.Kakve su ti ovo fenserske poze a? ;)Znamo da si ti.Ovaj Zvezdan samo skuplja podatke o svima nama i ko zna u kakvom trenutku ce ih plasirati. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8142 postova

Momci, za bocne kofere obavezno proverite cene i u TC motoshop-u u Ljubljani. Letos kada sam gledao koplet givi bocnih kofera je bio tek nesto iznad 200eur sa nosacima, sto je mnogo povoljnije nego u BG. Bedak je sto ako se odmah tamo montiraju na motor nema povracaja poreza...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: V-Strom 650

ja sam slao pismo u Givi italija i zzamolio ih da mi daju cene. bili su kulturni i odgovorili mi da odem u trion motors da su oni zastupnici. nisam im odgovorio da me izadje 30-35% skuplje ;). ipak cu narucuti iz slovenije ili it. da mi neko donese. nego da li je oznaka nosaca za E41 PL532?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1669 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Ja mislim da i kad kupis nosace,moraju malko da se modifikuju.Tako su mi ljudi objasnjavali.Nisu bas idealne mere.

 

Koliko je meni poznato nosaci za Givi  kofere GIVI E 41 i Kappa N40 su isti, ja sam namontirao, pardon drugari su mi namontirali

ove Kappine i malko su se namucili da sve rupe postave na svoje mesto.

 

Jos jedan savet u vezi srafova, jako su losi pa vam savetujem da ih odmah zamenite jacima, jer kad sam hteo da skinem levu stranu zbog postavljanja podmazivaca lanca, majstori tj. Dr_Gubi i Deyan76 nisu uspeli da odvrnu sraf posle silnih peripetija i zajebancija :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5490 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ja mislim da i kad kupis nosace,moraju malko da se modifikuju.Tako su mi ljudi objasnjavali.Nisu bas idealne mere.

 

Kod mene legli na sraf :) , bez budzenja! ;D Jedino sto sam pleksi morao da obradim da bi lepo legao, jer su mu ivice deblje nego sto moze da stane. ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Kada sam gledao da ga kupim znam da je bio duplo skuplji od drugih.Odustao sam.Ne secam se tacno cene.Imas cenu na netu za njega ali znaj da su kod nas skuplje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Meni su prosle godine trazili 330 eu za taj Suzukijev. >:( Avaj moj je ubedljivo najlepsi.Nije za offroad.Malo je spusteniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1669 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

taj skid plate ti je oko 176E u suzukiju

Darkov uzivo izgleda odlicno, mada sam se razocarao sto je vise sminkerski nego funkcionalan

jer je na oko lep, ali za offroad...  :(

 

Na ovaj sam slucajno naleteo na netu,uzivo ga nisam video, ali mi izgleda sjajno i funkcionalno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja